Arif Tevetoğlu ”Gençlere Fırsat İstiyoruz”

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

   Anavatan Partisi Maltepe İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkan Adayı Arif Tevetoğlu, Maltepe Trabzonlular Derneği’ni ziyaret ettiler.
   Başkan Adayı Arif Tevetoğlu dernekte yaptığı konuşmasında şunları söyledi. ”Meclis üyesi listemizin yaş ortalaması 32 ve 15 bayandan oluşuyor. Bu seçimlerde gençler için fırsat istiyoruz. Kimse bugünki siyasetten memnun değil. Çocuklar bile bunun farkında. Gençlerin önü açılsın. Bizim şatafatlı projelerimiz yok. Meclis üyesi listemizde dağcılıkla ilgilenen arkadaşlarımız var. Son zamanlarda artık dürüstlük bir vasıf oldu. Dürüstlük bir vasıf değildir. O her insanın yaşam tarzının bir parçısıdır. Ve siyasetçi iki defa dürüst olmalıdır. Önce kendi için sonra toplum için.
   Türkiye’nin en büyük bayrak direğini dragos’un tepesine yapmak istiyoruz. Evlerdeki yanmış yağlarıda bio dizele çevireceğiz. Artık eski logomuzu kullanıyoruz. Arılar kovana toplanır gibi, insanlarda Anap çatısı altında toplanmaya başladılar” dedi.
   Toplantı sonrasında da Arif Tevetoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Adem Göktaş’la bir süre özel görüştü.
   Arif Tevetoğlu’nu bugün ki programında 12:30’da Emine İbrahim Pekin İlköğretim Okulunda düzenlenen yemeğe, 19:00’da Başıbüyük doğa ve çevre koruma derneği ziyaret ettikten sonra saat 20:00’de Başıbüyük Sinoplular Derneği’ni ziyaret edecekler.

Yorumlar kapalı.