Tanju Çolak ve Recep Aydoğanlı Doğa Koleji’nde

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avrupa Gol Kralı ve Türkiye’nin Efsane Futbolcusu Tanju Çolak Bostancı Doğa Koleji’nin ”Dünya Su Günü” panelinde konuşmacı olarak katıldı. Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak ve Boluspor As Başkanı Recep Aydoğanlı, Bostancı Doğa Koleji Konferans salonunda öğrencilerle birlikte oldular.
Öğrencilere geçmişten bugüne yaşadığı süreci anlatan Tanju Çolak’ı öğrenciler sürekli alkış yağmuruna tuttular.
”Galatasaray’lı olduğum için önce Galatasaray’ı tercih ettim” diyen Tanju Çolak Recep Aydoğanlı kardeşimin daveti üzerine burdayım. Kendisine bu güzel beraberliği yaşattığı için teşekkür ediyorum.
Öğrencilerlerin Dünya Su Günü ve Futbolla ilgili soruları cevaplayan Tanju Çolak ”Ben futbolu sevdiğim için, çok çalıştığım için bugün bu ünvanlara sahibim. Sizlere tavsiyem yaptığınız herşeyi severek yapın, başarı kendiliğinden gelecektir” dedi.
Maltepeli İşadamı ve Boluspor As Başkanı Recep Aydoğanlı gazetemize yaptığı açıklamasında ”Kızımın okuduğu Doğa Koleji’nde öğrencilerimize futbolculuk hayatında başarılıyı yakalamış, örnek bir insanı buluşturmak ve öğrencilerimize hayatında başarıya nasıl ulaştığnı anlatması öğrencilerimiz tarafından da sevgiyle ve alkışlarla karşılandı.
Bu güzel bir beraberlikti katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar kapalı.