Adem Göktaş ”Biz Hizmet Partisiyiz”

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

   Ak Parti Maltepe’nin Yerel Basın’la yaptığı toplantıda ilk konuşmayı yapan ilçe Başkanı Adem Göktaş şunları söyledi.
   ”Siyaset uzun soluklu bir maratondur. Maltepe’de herkes Maltepelidir. Kimsenin dili, dini bizi ilgilendirmez. Bizim görevimiz hizmet etmek. Siyaset anlayışımızda da Genel Merkezimizle ortak hareket etmek vardır.
   Ak PArti bir okuldur. Öğreneceğiz ve öğreteceğiz.
   Maltepe’yi anketlerle tahlil ettik %43 Ak Parti’ye %13’de ideolajik nedenlerden dolayı oy verilmek isteniyordu. Şimdi ise son anketimizde bu rakam %51’e çıktı. Biz ideoloji partisi değiliz. biz hizmet partisiyiz.
   Belediye Başkan Aday Adayı olan arkadaşlarımızı meclis üyesi listelerine almadık. Çünkü daha önceden ilçe olarak aldığımız kararda belediye başkan adayı olan arkadaşımız meclis üyesi adayı olamaz diye.
   Meclis Üyesi adaylarımız teşkilatımızda yer alan her arkadaşımızın görüşleriyle ortaya çıkmıştır.
   Maltepe’de seçim turlarımızın 2.sini yapıyoruz. MAltepe’yi daha önce bir kez dolaştık. Şimdi gittiğimiz yerlere ikinci defa gidiyoruz. Ve sabah namazıyla başlayan programımız gecenin geç saatlerine kadar devam ediyor” dedi.
   MHP’nin seçime girmemesini de değerlendiren İlçe Başkanı Adem Göktaş ”Fikri Köse MHP’nin seçimlerde demokratik hakkını kullanmasını istedi. İl Teşkilatından gelen karar doğrultusunda buna itiraz etmemiz ve bu işi takip etmemiz istendi. Bizlerde görevimizi yaptık. MHP’li kardeşlerimizin bizlere kızmak yerine kendi arkadaşlarını sorgulamaları gerekir. Biz yanlış birşey yapmadık. biz sadece presedürün yerine getirilmesini istedik” dedi.

Yorumlar kapalı.