kosu2

15 Temmuz Şehitleri ve Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları’ düzenlendi.

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 93.Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde ’15 Temmuz Şehitleri ve Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları’ düzenlendi.

Maltepe Sahil Dolgu alanında gerçekleştirilen ve oldukça çekişmeli geçen Atletizm Yarışları küçük, yıldız, genç,  erkek ve kızlar 60 metre, 80 metre, 100 metre kategorilerinde olmak üzere 40 okuldan 500 sporcu katıldı.

Maltepe İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen 15 Temmuz Şehitleri ve Cumhuriyet Bayramı Atletizm Yarışları küçük, yıldız ve genç erkek ve kız sporcular birinci olabilmek için kıyasıya mücadele etti.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı yarışmada dereceye giren sporcular 29 Ekim 2016 tarihinde Maltepe Hasan Polat Stadyumunda düzenlenecek olan resmi törende Maltepe Kaymakamı Necip Çakmak ve  İlçe protokolü tarafından madalyaları takdim edilecek.

kosu1

 KÜÇÜK KIZLAR (60 METRE)

 EN İYİ DERECE YAPAN SPORCULAR:

  1. SİMAY KORKMAZ  (MUHSİNE ZEYNEP ORTAOKULU)

2.YAĞMUR TAHTACI  (DERECE KOLEJİ ORTA OKULU)

3.NİHAL BURSAKOĞLU  (YILMAZ MIZRAK ORTAOKULU)

 EN İYİ DERECE YAPAN OKUL (TAKIM):

1.GÜZİN DİNÇKÖK ORTAOKULU

2.MUHSİNE ZEYNEP ORTAOKULU

3.YILMAZ MIZRAK ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER (60 METRE):

 EN İYİ DERECE YAPAN SPORCULAR:

1.CANER KAYA  (KAŞGARLI MAHMUT)

2.ENES ASLANTEPE  (TURGAY CİNER ORTAOKULU)

3.OZAN KAÇMAZ  (DERECE KOLEJİ)

 EN İYİ DERECE YAPAN OKUL (TAKIM):

  1. ABDULLAH TÜRKOĞLU ORTAOKULU
  2. GÜNHAN KJOLEJİ ORTAOKULU
  3. DUMLUPINAR ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR (80 METRE):

 EN İYİ DERECE YAPAN SPORCULAR:

  1. BİLGE KARACA  (KAŞGARLI MAHMUT ORTAOKULU)
  2. SEMANUR GENÇ  (DUMLUPINAR ORTAOKULU)
  3. BEYZA TAVUSBAY  (ADNAN KAHVECİ ORTAOKULU)

EN İYİ DERECE YAPAN OKUL (TAKIM):

  1. ADNAN KAHVECİ ORTAOKULU
  2. MUHSİNE ZEYNEP ORTAOKULU
  3. DUMLUPINAR ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER (80 METRE)

EN İYİ DERECE YAPAN SPORCULAR:

  1. ALPEREN GÜLER (MUTLUHAN UZUN ÇOLAKOĞLU O.O.)
  2. YAKUP YILMAZ (MUTLUHAN UZUN ÇOLAKOĞLU O.O.)
  3. GÖKHAN KIRMIZI (GÜZİN DİNÇKÖK O.O.)

EN İYİ DERECE YAPAN OKUL (TAKIM):

  1. GÜZİN DİNÇKÖK O.O.
  2. YILMAZ MIZRAK O.O.
  3. PROF. ABDULLAH TÜRKYILMAZ O.O.

 GENÇ KIZLAR (100 METRE):

EN İYİ DERECE YAPAN SPORCULAR:

  1. ALEV DERİN (ERTUĞRULGAZİ AND.LİSESİ)
  2. HURİYE BEYZA GÜMÜŞ  (KADİR HAS ANADOLU  LİSESİ)
  3. FEYZA ARI  (MALTEPE MESLEKİ VE TEKNİK AND.LİSESİ)

 EN İYİ DERECE YAPAN OKUL (TAKIM):

  1. KADİR HAS ANADOLU LİSESİ
  2. MALTEPE MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ
  3. HASAN ŞADOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

GENÇ ERKEKLER (100 METRE):

 EN İYİ DERECE YAPAN SPORCULAR:

  1. EROL AĞIRBAŞ  (KADİR HAS AND. LİSESİ)
  2. ABDULLAH ŞİMŞEK  (CEVİZLİ MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ)
  3. HAZER FİDAN TEK  (ERTUĞRULGAZİ AND. LİSESİ)

EN İYİ DERECE YAPAN OKUL (TAKIM):

  1. CEVİZLİ MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ
  2. ERTUĞRULGAZİ AND. LİSESİ
  3. KADİR HAS AND. LİSESİ

Yorumlar kapalı.