Zengin "Tanıtım Toplantısı"nda Sert Konuştu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin "Tanıtım Toplantısı"nda sert ifadeler kullanarak ilçe yönetimine gözdağı verdi.

Başkan Zengin "Biz Maltepe’de dik duruşu sergileyemezsek, kendimizden feragat ederiz. Seçimde bizi köstekleyen ilçe başkanının yerine, bu yapıya ters düşmeyen arkadışımız Özkan Yılmaz’a teklif götürdük.

İlçe Başkanı benimle görüştü, ben kendisiyle çalışmak istemediğimi söyledim. İl Başkanımız Gürsel Tekin’in önerisiyle tekrar görüştük. İlçe Başkanı bana " Ne istersen yaparım" dedi. Ben olayım, benden başkası olmasın diyen insanlarla aynı yolda yürümem. İlçe teşkilatı 8 aydır çalışmıyor. Sorunları gelip söylesinler bende cevabını söyleyeyim. Etraftan duyuyorum ki, "Biz belediye başkanıyla anlaştık" deniyormuş.

Peki şimdi soruyorum, benimle anlaşmışlarsa "BEN ŞİMDİ NİYE BURADAYIM", niye sizlerle birlikteyim. "BEN DANSÖZMÜYÜM?"

Ne için anlaşıyorum. Ben megolaman insanlarla hareket etmem. Hepbirlikte burdayız. Sizleri çok seviyorum. Zaman zaman sizlerle birlikte oluyorum. 29 Mart’da oldu. 2011’de olacak, 2014’de de olacak.

Maltepe’de MHP’nin 20 bin oyu var, 9 bin’i BBP’ye gitti. Bizede oy verenler oldu. Akp’liler de bize oy verdiler. Saf ve Temiz bir devrimciyim, öyle kalmaya devam edeceğim.

"Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı’na Randevu Vermedim"

Ak Parti İlçe Başkanı benden randevu istedi kabul etmedim. Ak Parti meclis üyelerine kapım her zaman açık.

Ak Partililerin yaptıkları beni çok fazla yaralamıyor ama kendi içimizden yapılanlar beni derinden yaralıyor. Ben yanlış yapmamaya özen gösteriyorum. 27 Aralık 2009 itibarıyla Maltepe’de aydınlık bir gelecek görüyorum.

Yorumlar kapalı.