Ahmet Baykan ”Sizin Hizmetkârınız Olmaya Talibim”

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

   MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan, MHP Maltepe Meclis Üyesi Aday Adayı Cafer Turanlı’nın organize ettiği toplantıda yaptığı konuşmasında davetlilerden büyük alkış aldı. Baykan ”Sanki seçim sonrası kutlaması gibi. Ben sizin hizmetkarınız olmaya hazırım. Maltepe’de destan yazacağız” dedi.
   Toplantıyı düzenleyen Cafer Turanlı ”Maltepe’nin sorunlarını çözmeye geliyoruz. Desteğinizi esirgemeyeceğinizi umuyorum” dedi.
   Turanlı’dan sonra kürsüye çıkan MHP İlçe Başkanı Ercan Sarıcaoğlu şunları söyledi ”Görüyorum ki, burada Rizeliler, Trabzonlular, Giresunlular çoğunlukta ve burda olmaktan mutluluk duyuyorlar. Bizim milliyetçilik anlayışımızda ayrımcılık olamaz. Bizim tek sevdamız Türkiye’dir. Lazımız, Çerkezimiz, Kürdümüz, hepimiz Türküz. Şimdi burada Maltepe için toplandık Ne kadar Rizeliyse, ne kadar Trabzonluysak, o kadar da Maltepeliyiz. Türkiye bizim mozaimiz” dedi.
   500’e yakın kişinin katıldığı toplantıya aileleri ile birlikte gelen davetlileri mahallelerden otobüsler salona taşıdılar. Toplantıya yeni ve eski milletvekilleri, eski ilçe başkanı Resul Mollaibrahimoğlu ve çok sayıda bürokratta katıldı.

Yorumlar kapalı.