BBP’nin Maltepe Adayı Ercan Kara

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük Birlik Partisi Maltepe Belediye Başkan Adayı Ercan Kara olarak açıklandı.
   Açıklandıktan sonra yerel basınla bir toplantı yapan Ercan Kara biograsini anlattıktan sonra projeleri hakkında gazetecilere bilgi verdi.
Ercan Kara’ın biografisi:
1963 Giresun doumlu olan Ercan Kara aslen Ordu Ünyeli. Asker bir baba ve öğretmen bir annenin evladı olarak yetişen Kara, anne ve babasının vazifesi gereği başta Adana, Kayseri, Amasya, olmak üzere ülkemizin çeşitli illerinde yaşadı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İş İdaresi mezunu Kara, 29 yıldır Maltepe Küçükyalı’da ikamet etmekte, yaşadığı ilçe ve ilçe insanına karşı duyarlı bir aday.
Kara “Gerek şehircilikte, gerekse sosyal yardımlaşmada bugüne kadar verilen alışılmış belediye hizmetleri halkın kazanılmış hakkı olarak kalacaktır.   
Aidiyet, haz veren modern bir şehircilik, bütüncül bir yönetim, şeffaf süreç yönetimi yapısı ile insanca bir yaşam, oluşturabilmek için “Maltepe için Herkes bir adım ileri” sloganıyla yola çıktık.
Şeffaf süreç yönetimiyle yerelden, bereysel kazanç ve toplumsal kalkınma modeliyle “Maltemize Büyük Ailesi Projesiyle” geliyoruz” dedi.

Yorumlar kapalı.