Yalıspor Voleybol Takımı 2. Şampiyonluğa Ulaştı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Yalıspor Bayan Voleybol Takımı yıldızlar katagorisinde namağlup şampiyon olarak playoff’a yükselmesinin ardından Maltepe Yalıspor Genç Kız takımıda grubunda son maçınıda kazanarak playoff’a yükseldi.

Böylece Maltepe Yalıspor Bayan Voleybol Takımları Maltepe’ye çifte şampiyonluğu armağan etmiş oldular.

Dün akşam Üsküdar Burhan Felek Spor Salonu’nda İstanbulgücü ile karşı karşıya gelen Yalıspor genç voleybol takımı playoff mücadelesi verdi.

Kazananın playoff’a yükseleceği final karşılaşmasında Yalıspor genç takımı İstanbulgücü’ne sahayı dar etti. Yalıspor Genç kızlar 25-21 * 25-14 * 25-23 yenerek setleri 3-0 kazanarak playoff’a yükseldi.

Yalıspor yönetim kurulu üyelerinin tam kadro izlediği müsabakada yöneticiler hop oturup hop kalktılar. Yalıspor’un müsabakayı 3-0 kazanmasıyla yönetim büyük bir sevinç yaşadı.

“Şampiyonluklar Maltepe halkına armağan olsun” diyen ve Yalıspor kız voleybol takımlarını 2 katagoride de playoff’a taşıyarak şampiyonluk yaşatan antrenör Gürkan Kıloğlu şunları söyledi.

Kıloğlu “Maltepe halkının çocukları 2 katagoride şampiyon olarak playoff’a yükseldiler. Çifte şampiyonluğu Maltepe’ye kazandıran çocuklarımızla ne kadar övünsek azdır. Bu çifte şampiyonluğumuz Maltepe halkına armağan olsun. Yalıspor bayan voleybol takımı Maltepe halkına daha büyük başarılar armağan edecektir” dedi.

Yorumlar kapalı.