Atletizmci Öğrenciler Belediye Kupasına Koştu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Okullararası Atletizim koşusu yapıldı.

Maltepe sahil yolunda gerçekleşen yarışma, öğrencilerin kıyasıya mücadelesine sahne oldu.

Yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin madalyaları Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin tarafından takdim edildi.

Gençlerimizin spora yönelmesi için, tüm imkanlarımızı her zaman sunmaya hazırız. diyen Başkan Zengin "Bizlerin gelecekteki temsilcileri olan gençleri Maltepe Belediyesi adına saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Sporun her alanında sizlere hizmet etmeye devam edeceğim.

Sporun her alanında yer almamızı sağlayan, gelecekte iyi bir sporcu olmamız adına sizlere hizmet edeceğiz .İçimizde yıldızlar, başarılı gençler çıcak ,Maltepe’ yi temsil edeceksiniz.

Biz sizlerle öğünmek için burdayız Milli Eğitim Müdürü ve Ben sizleri sevgiyle kucaklıyor, gelecek yaşamınızda başarılar diliyorum.

DERECEYE GİREN OKULLAR

Genç Kız Takım Sıralaması:
1.Mediha Engizer Kız Teknik meslek Lisesi
2.Mehmet Salih balcı Tic. Meslek Lisesi
3.Atilla Uras Lisesi
4.Hasan Şadoğlu Lisesi

Genç Erkek Sıralaması:
1.Salih Bal Ticaret Lisesi
2.Maltepe Tic. Meslek Lisesi
3.Mehmet Salih Bal Tic. Lisesi

Küçük Kızlar Takım:
4. Kazım Tunç,
3. Adnan Kahveci
2. Atatürk Lisesi
1. Gülsuyu Lisesi

Küçük Erkek Takım:
4. Kazım Tunç
3. Yılmaz Mızrak
2. Zümrüt Evler
1. Gülsuyu Lisesi

Yıldız Kızlar Takım:
4.Gülsuyu Lisesi
3.Adnan Kahveci
2.Yılmaz Mızrak Lisesi
1.Atatürk Lisesi

Yıldız Erkek Takım
4.Adnan Menderes Lisesi
3.Kadir Has Lisesi
2.Atatürk Lisesi
1.Gülsuyu Lisesi

Genç Erkek Ferdi
1.Salih Bal. Tic. Meslek Lisesi
2.Maltepe Tic. Meslek Lisesi
3.Mehmet Salih Bal Tic. Meslek Lisesi

Genç Erkek takım Sıralaması
1.Mehmet Salih Bal. Tic. Meslek Lisesi
2.Maltepe Tic. Meslek Lisesi
3.Atilla Uras Lisesi
4.Halit Armay Lisesi

Ferdi Sıralama Küçük Kızlar
3.Kazım Tunç Lisesi
2.Nezahat Aslan Ekşioğlu İ.Ö.O
1.Gülsuyu Lisesi

Küçük Erkek
3.Yılmaz Mızrak Lisesi
2.Gülsuyu Lisesi
1.Yılmaz Mızrak Lisesi

Yıldız Kızlar
3.Atatürk Lisesi
2.Yılmaz Mızrak Lisesi
1.Yılmaz Mızrak Lisesi

Yıldız Erkek
3.Gülsuyu İ.Ö.O
2.Evliya Çelebi İ.Ö.O
1.Celal Avşar Lisesi

Yorumlar kapalı.