Beykoz Belediye Başkanı Halk Meclisi’ne Katıldı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye hizmetleriyle ilgili ilçe sakinlerini bilgilendirmek, halkın istek ve şikâyetlerini dinleyerek çözüme kavuşturmak amacıyla düzenlenen Halk Meclisi Toplantıları’nda ilçe sakinleriyle buluşmaya devam ediyor.

Beykoz Belediyesi Kültür Merkezi’nde her ayın ilk çarşamba günü düzenlenen ve bu ay üçüncüsü yapılan toplantıda vatandaşlar, belediye hizmetleriyle ilgili merak ettikleri konuları bizzat belediye başkanına iletme ve detaylı bilgi alma imkânı buldu.

Beykoz Belediyesi olarak ilçe sakinlerine eksiksiz bir kent hizmeti sunmak için çalıştıklarını belirten Çelikbilek, “İlçemize ne kadar hizmet verirsek halkımız da o kadar mutlu olur. Bunu temin için yaz kış demeden çalışıyor, Anında Hizmet Üretim Programı’nı mahallelerde uygulamaya devam ediyoruz” dedi.

Kurban Bayramı’nın gelmesiyle birlikte önceden ilçe genelinde dağınık bölgelerde yapılan kurbanlık satış ve kesimini tek bir merkezde topladıklarını söyleyen Çelikbilek, gelecek yıl bu konuda daha da kaliteli ve iyi bir hizmet vermeyi hedeflediklerini söyledi.

İlçe sakinlerinden gelen bir soru üzerine Kanlıca Meydanı’nda düzenleme yapılacağını ve meydanda tezgâh açan seyyar esnafın neden olduğu yoğunluğu çözeceklerini belirten Çelikbilek, sınırlı sayıda esnafın satışına izin vereceklerini ve bu kimselerin noter huzurunda belirleneceğini ifade etti.

Göksu Mahallesi sakinlerinin söz alması üzerine Paşabahçe ve Göksu pazar yerlerini ilçenin farklı bölgelerine taşımak üzere referandum yapacaklarını da belirten Başkan Çelikbilek, belediye uygulamalarını halka sormaktan büyük memnuniyet duyduklarını da sözlerine ekledi.

İmar, alt yapı, ulaşım, yol ve otopark yapımı gibi konuların da konuşulduğu Halk Meclisi Toplantısı’nda vatandaşlar arasından kurayla belirlenen 50 kişiye birer paket lokum hediye edildi.

Yorumlar kapalı.