Bekir Kılıç’ı ”KUŞ’A ÇEVİRDİLER”

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kartal için Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecinde olumlu intibalar bırakan AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Bekir Kılıç’ın adaylıktan sonra ki, süreci anlamak için kahin olmak gerekiyor.
Dünyanın her tarafında iş kurmuş, insanlara aş vermiş bir başarı hikayesinin seçim döneminde kuş’a dönmesini anlamak için mutlaka bir bilene ihtiyaç var.
Aday adaylığı sürecinde gerek bayram mesajları, gerekse mesaj içerikleri ile göz dolduran Bekir Kılıç hala hangi yöne ve nasıl gideceğini bilememektedir.
Etrafına kurduğu sevgi haleleri yavaş yavaş dağılmaya başlamış durumda. Başkanı bu hale kim getiriyor, nasıl getiriyor. Anlamak mümkün değil.
Ey Bekir Kılıç ve danışmanları Bekir Kılıç’ı ulaşılmaz kılmanızdaki amacınız nedir?
Bekir Kılıç halk olmaya, halktan biri olmaya, sessizlere ses, kimsesizlere kim olmaya talep açtı. Bundan sonra ki süreç onun için halkın arasında geçmelidir. Etrafına ördüğünüz ulaşılmazlık zırhı onu halktan ulaklaştırıyor. Bekir Kılıç’a kim ulaşmak istiyorsa ulaşabilmelidir. Siz Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkan adaylıkarını açıkladığı insanlara söylediği şu sözleri görmezden mi geliyorsunuz?
Tayyip Erdoğan; “Halkı evine davet edeceksin. Halkın evine gideceksin. Gerekirse aileni de alıp halkın evine gideceksin.
Böyle bir genel başkanın Kartal için emaneti teslim ettiği Bekir Kılıç’ı; Halktan, Basından, Medyadan uzaklaştırmakla ne elde edeceksiniz. Bırakın Bekir Kılıç’ı, açın Bekir Kılıç’ın önünü.
Değilse Kartal size yıkım olacak.

Saygılarımla..

Yorumlar kapalı.