Torumtay Ne Yorum Yapacak?

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torumtay Ne Yorum Yapacak?

www.istanbulolay.com’da sürekli yorum yaparak Maltepe halkının ve site müdavimlerinin saygı ve sevgisini kazanan Hüsamettin Torumtay rumuzlu, Cumhuriyet Halk Partili siyasetçi Ağustos ayından bugüne sitede yorum yapmıyordu.

Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Çelik’in görevden alınması ile ilgili yorumlarını merak ettik ve kendisini telefonla aradık. Torumtay “Belediyecilik ciddi bir iştir. Ben ciddi işlerle uğraşırım. Belgesiz, bilgisiz kimseyi itham etmedim. Ancak bu hanımın görevden alınması gayet normaldir. Yaptığı işi beceremeyenler, temsil ettiği kurumu yanlış bilgilendirenler, yaptıkları işin riskine de katlanırlar. Bu hanımefendi giderayak tüm Cumhuriyet Halk Partililerin başını öne eğdirecek, cümle aleme rezil edecek bir yanlışa da imza atarak gitti. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar dilerim” dedi.

Torumtay “Şu anda Kuleli Askeri Lisesi’nin önünde oğluyla beraber balık tutmakla meşgul olduğunu müsait olduğunda ve gün içerisinde (saat 24’e kadar) mutlaka yorum yapacağını bildirdi. Ve ekledi. “Bekleyin” dedi.

Acaba Torumtay Ne Diyecek?
Dilek Çelik bir haksızlığa uğradımı?
Yada Dilek Çelik’e yapılanlar az bile mi? diyecek…

Yorumlar kapalı.