Bakırköy Belediyesi’nde Personele Göz Taraması

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bakırköy Belediyesi çalışanları; Başkan Yardımcısı Bahar Sunman’ın öncülüğünde, Ataköy Dünya Göz Hastanesi’nin hizmet sponsorluğunda “Göz Taraması” yaptırıyorlar.

Ataköy Dünya Göz Hastanesi tarama ekibi, Ölçüm Teknikeri Oğuzhan Kızıltaş ve Ölçüm Asistanı Semiha Özen Yıldız, Belediye çalışanlarına yönelik hazırladıkları bu uygulama kapsamında; çalışanların göz derecesi ve göz tansiyonu kontrollerini yapıyor.

Belediye Başkan Yardımcısı Bahar Sunman: “Başkan Yardımcılığına seçildiğim Mayıs 2009’dan bu yana, ekibimle birlikte sosyal sorumluluk kampanyaları hazırlamakta ve bize destek vermek isteyen kurumlara imkan sağlamaktayım. Çalışanlarımızın beden ve ruh sağlığı biz yöneticiler için çok önemli. Personelimize verimli bir çalışma ortamı sunmak için elimizden geleni yapmakta ve ilgili kurumlarından hizmet sponsorluğu da almaktayız. Bu bağlamda desteklerinden Dolayı Ataköy Dünya Göz Hastanesine teşekkür ederim” dedi.

Ataköy Dünya Göz Hastanesi Müdürü Hakan Kazancı ise; “İlk hastanemiz 1996 yılında Levent’de hizmete başladı. Şuan Türkiye’de 9, Avrupa’da 5 klinik zincirle hizmetlerimize aralıksız devam etmekteyiz. Sosyal Sorumluluk Projelerine önem veren ve sorumluluk projelerini en iyi şekilde yerine getirme gayretine sahip bir kurum olarak, tüm vatandaşlarımıza yardımcı olmak ve doğru bilgilendirme yapmak için Mobil TIR ve Kliniklerimiz ile Türkiye genelinde taramalar yapıyoruz. Projemiz kapsamında 23-26 Kasım tarihlerindeki durağımız Bakırköy Belediyesi. Belediye çalışanlarına yaptıracağımız taramalar sonrasında, taramaya katılan çalışanlarla değerlendirme raporlarını paylaşacağız. Kurumum adına bu iş birliğinden oldukça mutluyum ve iş birliğinin gelişmesi için ekibimle birlikte çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Yorumlar kapalı.