tekinbey döner

Tekinbey Döner Maltepe’de Açıldı

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KASDER Maltepe Şube Başkanı ve Eliza Pastaneleri İşletmecisi Süfyan Helvacıoğlu’na ait Tekinbey Döner, Maltepe’de hizmete açıldı. Maltepe’nin en işlek Caddesi olan Bağlarbaşı Mahallesi
Bağdat Caddesi No:354/B adresindeki açılış törenine AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Maltepe Eski Belediye Başkanı Bahtiyar Uyanık, AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikçi, AK Parti Maltepe İlçe Yönetimi, Maltepe mahalle muhtarları, Fatih’in Nesli Dernek Başkanı Bülent Gürpınar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gebze, Çekmeköy, Esenler, Pendik ve Kaynarca’da da şubeleri bulunan Tekin Bey Döner’in misyonu “Üstün kaliteyi, uygun fiyata satmak, sağlıklı, helal, milli ve yerli ürünlerle ülkemize ve milletimize faydalı olmaktır”

Özel Sos İle Hazırlanıyor
Maltepe Tekin Bey Döner’in işletmecisi Süfyan Helvacıoğlu işletmenin ilk hedefinin kalite, lezzet ve et döneri uygun fiyat politikasıyla damak tadına hitap etmek olduğunu ifade eden Helvacıoğlu “Etlerimizi işletmenin kendi tesislerinde özel bir sosla, titizlikle hazırlanarak taze olarak şubelere sevkediliyor. Etler şişe takılı olarak değil, özel kasalar içinde sos edilmiş, yaprak şeklinde ve taze et olarak sevk ediliyor. Şubemizde ise ustalarımız tarafından günlük şişe takılıyor. Torku Döner’in en büyük farklarından biri ise büyük ve küçükbaş besilerin yetiştirilme sürecinde de kontrollü üretim gerçekleştirmesi”. Besiden döner tezgahına kadar kontrollü bir aşamadan geçen Tekin Bey Döner, 7/24 veteriner kontrolünde özel rasyonlu yemlerle yetiştirilen, AB standardındaki çiftliklerde yetişen, besilerden elde edilen etlerle döner ustaları tarafından döner mutfağında hijyenik ortamda hazırlanıyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapalı.