öğretici bilboardlar

Rasim Arı yine fark yarattı

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nevşehir Belediyesi klasikleşmiş bilboardlar yerine öğretici bilboardlar ile adından bahsettirmeyi başardı. Üniversite sınavı öncesi öğrencilere mesaj vermek için bilboardlar asan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, klasikleşmiş bilboardlar yerine öğrencilerin sınavda işlerine yarayacak ipuçlarından oluşan bilboardlar ile kenti süsledi. Sosyal medyada da oldukça ilgi odağı olan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, bu örnek davranışıyla adından bahsettirmeyi başardı.

Nevşehir Belediyesi tarafından Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrenciler için kentin farklı noktalarındaki billboardlara matematik, sosyal bilimler, kimya ve Türkçe dersleri için çeşitli konularda ipuçları asıldı.

Nevşehir Belediyesi tarafından hafta sonu gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’ye girecek olan adaylar için farklı ders konularındaki sınav ipuçları billboardlara asıldı.KLİŞE MESAJLARI YERLE BİR ETTİNevşehir Belediyesi, 27-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek ve milyonlarca öğrencinin geleceğini belirleyecek olan YKS öncesinde ilginç bir billboard çalışması yaptı.

MESAJINDA ÖĞRENCİLERE İPUÇLARI VERDİ

Belediye Başkanı Rasim Arı’nın talimatıyla kentteki birçok farklı noktadaki billboardlara matematik, sosyal bilimler, kimya ve Türkçe dersleri için çeşitli konularda ipuçları asıldı. Arı’nın öğrencilere başarı dileklerinin de yer aldığı billboardlar da Sosyal Bilimler için Eksen Hareketi, Matematik için Yarım Açı Formülleri, Kimya için Periyodik Cetvel ve Türkçe için Yazımı Karıştırılan Sözcükler konularında bilgiler yer aldı.

Yorumlar kapalı.