alexa
Olay Gazetesi

ARŞİVLER

Maltepe Belediye Meclisi Haddini Aştı

Maltepe Belediye Meclisi Haddini Aştı

Maltepe Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Temel Tellioğlu’nun gündeme ilave edilmesi talebi ile verdiği “Cem Evleri İbadethane Statüsüne Girsin” önergesi AK Parti’li meclis üyelerinin de oyları ile gündeme alındı. Daha sonra oy birliği ile gündeme alınan bu madde oy birliği ile kabul edilerek komisyona havale edildi. Önergeye göre Maltepe’deki...

Atatürk’ün anısına muhteşem bir konser düzenlenecek

Atatürk’ün anısına muhteşem bir konser...

Atatürk’ün sevdiği şarkılarının çalınacağı konserde, Atatürk’ün “Yurtta barış, dünyada barış” söylemine uygun olarak başta Türk olmak üzere, Fransız, Ermeni, Rus, İtalyan bestecilerinin eserlerine yer verilecek.

Ali Kılıç “Hepimiz İçin Cumhuriyet”

Ali Kılıç “Hepimiz İçin Cumhuriy...

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile alakalı bir mesaj yayınladı.

Maltepe Belediyesi Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarını İptal Etti

Maltepe Belediyesi Cumhuriyet Bayramı ...

Maltepe Belediyesi Cumhuriyet bayramı kutlamalarını iptal ettiğini açıkladı.

Maltepe Belediyesi’nden Mezarlıklara Ring Seferleri

Maltepe Belediyesi’nden Mezarlık...

Maltepe Belediyesi tarafından mezarlık ziyaretleri için arife günü başlatılan ücretsiz ring seferleri, bayramın ilk iki günü de devam ediyor.

2014-2015 EĞİTİM YILI KUTLU OLSUN

2014-2015 EĞİTİM YILI KUTLU OLSUN

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç eğitim ve öğretim yılının başlaması sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Kılıç mesajında bunları söyledi; ‘’ 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının başta öğrencilerimize kutlu olmasını diliyorum. Eğitim camiamızın kahramanları eğitim ve öğretim görevlileri öğretmenlerimize üstün başarılar dilerken okul aile birliğine üstün başarılar diliyorum’’ dedi.

Engelli ve Yaşlılara Evde Kişisel Bakım

Engelli ve Yaşlılara Evde Kişisel Bakım

82 yaşındaki Sıdıka teyzeden “beni gelin ettiniz” teşekkürü

Maltepe Ramazan’ı Semahlar ile Karşıladı

Maltepe Ramazan’ı Semahlar ile K...

Maltepe Belediyesi'nin organize ettiği "HOŞGELDİN YA ŞEHRİ RAMAZAN" etkinlikleri, Ramazan ay'ının başlangıç günü olan (Bugün) Maltepe Stadı'nda gerçekleştirildi. Hoşgeldin Ramazan şenlikleri için, Maltepe Stadı gelin gibi süslendi.

Ali Kılıç Basın Toplantısı Düzenledi

Ali Kılıç Basın Toplantısı Düzenledi

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya geldi. Basın toplantısına Maltepe Belediye Başkan Yardımcıları Gülten Tozanlı, Sinan Çetiz, Ali Ekber Asker, Basın Danışmanı Bülent Ergün, Özel Kalem Müdürü Melih Morsümbül ve gazeteciler katıldı.

Başkan Kılıç’tan Sınav Öncesi Babalar Günü Süprizi

Başkan Kılıç’tan Sınav Öncesi Ba...

Öğrencilerin ve velilerin sabırsızlıkla beklediği, 2014 LYS’nin ilk oturumu bugün Türkiye genelinde yapıldı. Sınav öncesi okul bahçelerinde çocuklarını bekleyen ailelerin heyecanına, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç da ortak oldu.

Maltepe Belediyesi’nde Revizyon

Maltepe Belediyesi’nde Revizyon

Maltepe Belediyesinde Ali Kılıç dönemi yeni müdürlerin atanmasıyla resmen başlamış oldu. Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç, yeni çalışacağı yeni müdürlerini atadı. Asaleten ve vekaleten atamaları yapılan 33 Müdürlüklerde belirlenen isimler şöyle; Faruk Süslü Kreş Müdürü Mahmut Ağırbaşlı İşletme Müdürü Hamza Celep (Vekaleten) Yapı Kontrol Müdürü Halil Öztürk Tesisler müdürü Vedat...

Dünya Çevre Gününde Atık Defilesi

Dünya Çevre Gününde Atık Defilesi

Maltepe Belediyesi, “5 Haziran Dünya Çevre Günü”nü çeşitli etkinliklerle kutlayacak. “Çevrene, Parkına, Geleceğine Sahip Çık” sloganıyla düzenlenecek kutlamalar kapsamında, dans gösterileri ile uçurtma ve balon etkinliği yapılacak. Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu öğrencilerinin atık defilesi ile renkli görüntülerin yaşanacağı kutlamalarda, belediyenin e-atık maskotu da tanıtılacak. Tarih: 05.06.2014 (Perşembe) Saat: 10.00...

Kılıç “Halka Hizmette Parti Adı Tanımam”

Kılıç “Halka Hizmette Parti Adı ...

Şeffaf ve katılımcı belediyecilik konusunda ilklere imza atan Maltepe Belediyesi'nin her salı günü geleneksel hale getirdiği "Halk Kürsüsü", Maltepelilerin yoğun ilgisi ile devam ediyor. Vatandaşların, kentsel dönüşümden sokak hayvanlarına, çevre temizliğinden işsizliğe bütün sorunlarını dile getirdiği buluşmada Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, dile getirilen sıkıntıları ve önerileri bir bir not aldı.

Atık Defilesi Büyüledi

Atık Defilesi Büyüledi

Maltepeli öğrenciler düzenledikleri Atık Defilesi ile çevre bilincine dikkat çekti. Maltepe Ahmet Suzan Yalkın İlkokulu öğretmenleri yönetiminde gerçekleştirilen çevre etkinliğine katılan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, daha yeşil bir dünya için çevre duyarlılığını yayma hedefi taşıyan öğrencilerle gurur duyduğunu söyledi.

Maltepe’de Gönüllü Seferberliği

Maltepe’de Gönüllü Seferberliği

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, belediyenin kapılarını halka açtığı ve vatandaşların açık mikrofondan beklenti ve önerilerini dile getirdiği Halk Buluşmaları’nın bir yenisini daha gerçekleştirdi.

DİĞER SAYFALAR
Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123

KÖŞE YAZARLARI

baslik

SPOR