AK Parti’de Devir Teslim Yapıldı

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Maltepe ilçe teşkilatı devir teslim töreni ilçe binasında gerçekleşti. Törene AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Topçu, geçmiş dönem ilçe başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

TEŞKİLAT BÜYÜKLERİMİZDEN İSTİFADE EDİP YÖNETİM KURULU KURACAĞIZ
Törende bir konuşma yapan AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban şunları söyledi. “Bugün burada AK Parti’mizin ilçe başkanlığı devir teslim törenini icra ediyoruz. Adem Göktaş’a, Fatih Bülent Yaren’e, Atilla Üstündağ’a, Kamil Barkır’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onların yolundan, onların yaptığı hizmetleri bir adım daha ileri götürebilmek için canla başla mücadele edeceğiz. AK Parti’de Maltepe’de ilçe başkanlığı yapmak zor bir görev. İktidar partisi 2001 yılından bu güne kadar sayısız efsane hizmetleri oldu. Bu bayrağı bir adım ileri taşımak için elimizden geleni yapacağız. Öncelikle istişareye çok önem vereceğim. Çok soracağım, çok görüşlerinizi alacağım. Teşkilat büyüklerimiz var, Maltepe’mizin değerli büyükleri var. Onların tecrübelerinden istifade edip bir yönetim kurulu oluşturacağız.

MALTEPE’Yİ MUHAFAZAKAR, DEMOKRATLARIN MERKEZİ YAPACAĞIZ
Daha sonra yönetim kurulu oluştuktan sonra malum bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Orda da en iyi şekilde hazırlanmak için sandık kurulları başta olmak üzere çalışmalarımıza başlayacağız. Maltepe’mizin kötü bir imajı var. 20 yıl oldu hayatımız Maltepe’de geçiyor. Başka bir yerde Maltepe dendiği zaman farklı bir algı ortaya çıkıyor. Bazı mahallelerimiz siyasi görüş itibariyle öne çıkıyor. İnşallah bu dönemden sonra Maltepe’mizin imajını değiştirecek, muhafazakar demokratların merkezi yapacak bir ilçe haline getirmek için elimizden geleni yapacağız.

GIYBETTEN UZAK DURUN
Tüm teşkilat mensubu kardeşlerimden bir istirhamım var. Bu teşkilatta gördüğüm eksiklik olarak söylüyorum. Lütfen bundan sonra hiçbir zaman teşkilat içerisinde gıybet yapmayalım, kimsenin arkadasından konuşmayalım. Benim ve yönetim kurulu üyelerinin bir çok hatası olacaktır hatasız kul olmaz. Bunu uygun zeminde, uygun ortamda tartışalım. Aramızdaki birlik ve beraberliği bozacak gıybet hastalığını ortadan kaldıralım. Bir başka hastalık var aramızda gruplaşmalar gibi. Ben ön yargılı değilim herkese eşit mesafedeyim. Kimseye karşı kafamda herhangi bir oluşmuş fikir yok. Önümüzdeki günlerde bu seçimleri neden kaybettik bunu masaya yatıracağız. Bunu birilerine hata bulmak, birilerini suçlamak adına söylemiyorum. Ama bu seçimleri neden kaybettiğimizin tespitini yapamazsak Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlere iyi hazırlık yapamayız. Biz laf değil icraat makamındayız. İcraatlarımızla gündemde kalmak istiyorum” dedi.

Yorumlar kapalı.