2CED367A-3CE4-452B-8EFF-945C1B5099B3

AK Parti Maltepe İlçe Başkan Adayı Mehmet Karadeniz Olarak Belirlendi

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan AK Parti Maltepe 7. Olağan Kongresi için AK Parti genel merkez ve İstanbul İl Başkanlığı adayını açıkladı.

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak sosyal medya hesabından AK Parti’nin Maltepe İlçe Başkan Adayı Mehmet Karadeniz olduğunu duyurdu.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda “Genel Merkezimizle yapılan istişareler neticesinde, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan ’ın onayıyla; Maltepe İlçe Başkanlığımızın 7. Olağan Kongresinde Mehmet Karadeniz İlçe Başkan Adayımız olarak belirlenmiştir. Hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

AK PARTİ MALTEPE KONGRESİ NE ZAMAN YAPILACAK?
Koronavirüs salgını tüm herşeyi vurduğu gibi siyaseti de etkiledi. AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak İstanbul’da devam eden kongrelerle ilgili “Salgınla mücadeleye destek vermek adına, İstanbul’umuzda devam eden kongre sürecimize bu haftadan itibaren ara veriyoruz. Salgın sürecinde özveri ve fedakarlıkla görev yapan tüm sağlık personelimiz başta olmak üzere, bu mücadeleye katkı sağlayan herkese şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı. Bu kapsamda Maltepe İlçe kongresinin ne zaman yapılacağı belirsizliğini koruyor.

MEHMET KARADENİZ KİMDİR?
12.01.1969 Trabzon Vakfıkebir doğumlu. Anadolu üniversitesi iktisat fakültesi iktisat bölümü mezunu.
Askerlik hizmetini tamamlayarak iş hayatına atılan Karadeniz, Aile şirketi Karadeniz Kardeşler Gıda Sn ve Tic A.ş. KEBİR Süt ürünlerinde Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel müdür yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliği ile görevlerinde bulundu.
Çeşitli Sivil toplum kuruluşlarında ve Hemşehri derneklerinde görevlerde bulunan Mehmet Karadeniz
*ASKON üyeliği
*TRABZONSPOR kongre üyeliği
*TİYAB ( Trabzon İşadamları ve bürokratları derneği üyeliği
*MALTEPE İLİM yayma cemiyeti üyeliği
*ATAŞEHİR TRABZONLULAR Derneği ve Yönetim Kurulu üyeliği
*MALTEPE TRABZONLULAR Derneği ve Yönetim Kurulu üyeliği
Çeşitli spor kulüplerinde yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır. Evli ve Beş çocuk babası olan Mehmet Karadeniz, İngilizce bilmektedir.

Yorumlar kapalı.