ak parti maltepe

AK Parti Maltepe Basın ile Bir Araya Geldi

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerle bir araya geldiler.

Maltepe ilçe başkanlığı toplantı salonunda gazetecilerle bir araya gelen Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir araya geldiği gazetecilerle gündemi değerlendirdi.

Meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda basının önemini vurgulayan Erikci: “ Toplumun vicdanı ve sesi olan siz değerli gazeteci arkadaşlarımızla bir araya gelip hem gününüzü kutlamak hem de gündemi değerlendirmek istedik” dedi.

Yarın seçim olacakmış gibi saha çalışmalarını hızla devam ettiklerini belirten başkan Erikci; saha çalışmalarımızda vatandaşlarımızın şikayetleri varsa onları da alıp meclis gündemine taşıyoruz. Saha çalışmalarımızda özellikle başkan Kılıç’ın seçim zamanı vermiş olduğu sözlerle ilgili şikayetler geliyor. Gülsuyu Gülensu planlarını bizim de desteğimizle geçirdik. Ancak süreç durdu. Vatandaş bunu ve Maltepe Meydan projesini soruyor. Önceden belediye bizde değil diyorlardı. Şimdi belediye kendilerinde ancak değişen bir şey yok” dedi.

Maltepespor Kulüp Başkanı Ercan Konak’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili hoş olmayan paylaşımı değerlendiren Erikci; “ Bu bizim hiçbir şekilde tasvip etmediğimiz bir paylaşımdı. Maltepespor yönetiminde olan arkadaşlarımızdan bir kaçı tepki olarak istifa etti. Konuyla ilgili Maltepespor Başkanını istifaya davet ettik. Bu paylaşımı Maltepespor gibi büyük bir camiaya mal edemeyiz” dedi.

Gazeteciler ile bir süre sohbet eden Maltepe Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Erikci ve meclis üyeleri ile yöneticiler gazeteciler günü nedeniyle basın mensuplarına kalem hediye etti.

Yorumlar kapalı.