KKTC’den İstanbul Saadet Partisi İl Başkanlığına Ziyaret

Abone Ol
Daha Fazla

Ziyaret esnasında Dipkarpaz Köy halkının ve Belediye Başkanı Mehmet DEMİRCİ’nin selamlarını getirdiğini ifade eden PUHALOĞLU, 12 Şubat Rumeli ve Anadolu askerlerimizin Yemen Hus şehrinde şehit olduğu günün anlamına dair KKTC’nin değişik bölgelerinde Yemen şehitlerimiz için hatim okuyup dua edeceklerini ve her yıl Yemen şehitleriyle ilgili programlar düzenlenmesi konusunda İl Başkanımız Selman ESMERER’le görüş alış verişinde bulundular. Yemen Türk Büyükelçiliğinin hazırlamış olduğu CD’yi Hamit PUHALOĞLU Saadet partisi istanbul il başkanı Selman Esmerer’e verdi.

İl Başkanımız Selman ESMERER’de 1905’te 500 bin şehidimizi anma programını gündeme getirmelerinden dolayı takdir ve teşekkürlerini sundu. Partimize üye olan Hamit PUHALOĞLU’na üye kimlik kartını İl Başkanımız Selman ESMERER takdim etti.

Bu vesileyle Selman ESMERER Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetindeki tüm kardeşlerimize selamlarını iletmesini, 1974’de Prof.Dr. Necmettin ERBAKAN Hocamızın önderliğinde Kıbrıs’ta yapılmış olan Barış Harekatının ilelebet muhafazasını, inanç, azim ve gayret içersinde olmalarını ALLAH’tan temenni etti.

Yorumlar kapalı.