alexa
Olay Gazetesi
» 
TDH Lideri Mustafa Sarıgül İstanbul Avcılar Mitingi
a aa
Tarih : 04 Nisan 2010 18:19
 • FaceBook ta paylaş TDH Lideri Mustafa Sarıgül İstanbul Avcılar Mitingi
TDH Lideri Mustafa Sarıgül İstanbul Avcılar Mitingi
TDH Lideri Mustafa Sarıgül İstanbul Avcılar Mitingi

4 Nisan 2010 – Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül Avcılar İlçe Başkanlığı Merkezi’nin açılışını yapmak için gittiği Avcılar Meydanı’nda toplanan coşkulu kalabalığa seslendi.

Sarıgül’ü taşıyan otobüs, izdiham nedeniyle uzun süre miting alanına giremedi. Avcılar Meydanı’nda toplanan kalabalığa hitap eden Sarıgül, bugünkü iktidarın sorunlara çözüm üretemediğini söyledi.

Muhalefetin de iktidara alternatif olamadığını belirten Sarıgül, ”Halkın derdi başka, Ankara’daki siyasetçilerin derdi başka. Onlar çözüm üretmek yerine birbirleri ile kavga ediyorlar, yapay gündemlerle zaman geçiriyorlar” diye konuştu.

Konuşması sık sık ”Başbakan Sarıgül”, ”Halkçı Sargül” sloganlarıyla kesilen Mustafa Sarıgül, Türkiye’de en büyük sorunun işsizlik ve yoksulluk olduğunu belirterek, ”Son bir yılda her 100 kişiden 18’i işini kaybetti. Türkiye hızla sefalete doğru sürükleniyor” dedi.

Anayasa’nın geniş bir toplumsal uzlaşma sağlanarak yapılması gerektiğini vurgulayan Sarıgül ”Aksi halde yapılacak olan Anayasa değil, Babayasa olur” dedi.

”PARTİLEŞME YAZ AYLARINDA OLACAK”

Türkiye Değişim Hareketi’nin ne zaman partileşeceği sorusunu merakla beklenirken, Sarıgül Avcılarda yaptığı açıklamada, önümüzdeki yaz aylarında partileşeceğiz” dedi.

Sarıgül konuşmasında; ”Artık halkın iktidar olma zamanı geldi. Ankara’da gücü ele geçirenler sadece kendi koltuklarını korumaya çalışıyor. Oysa ülkemiz daha iyisini hak ediyor. TDH, siyasetin eski hastalıklarına geçit vermeyecek. Her sabah başka bir gündemle uyanıyoruz. İktidar gece gündem yazıyor, muhalefet sabah kalkıp ona cevap veriyor. Aylardır Türkiye’yi dolaşıyorum. Yurttaşlarımız işsiz, esnafın işleri iyi gitmiyor. Çocuklarımız üniversiteye giremiyor; mezun olanlar ise iş bulamıyor. 100 bin esnafımız işyerini kapatmış.

Mustafa Sarıgül, daha sonra TDH Avcılar İlçe Merkezi’nin açılışını yaptı.

Etiketler :

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

  • Giymiyorsan Giydir Maltepe’den Niğde’ye uzandı

   Giymiyorsan Giydir Maltepe’den N...

   “Giymiyorsan Giydir” kampanyasıyla ilçe genelindeki giysi kumbaralarından toplanan eşyaları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Maltepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Niğde Ulukışla Porsuk Köyü Muhtarı...

  • Maltepe’de evi yananlara yardım yapıldı

   Maltepe’de evi yananlara yardım ...

   Maltepe Belediyesi, bu yıl içerisinde evi yanan vatandaşlara maddi ve ayni yardım yaptı. Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bu yılın 8 ayında evi yanan ya da zarar gören...

  • Maltepe’de korkutan yangın

   Maltepe’de korkutan yangın

   Yangın havadan ve karadan müdahale edilerek bir saatte kontrol altına alındı. Maltepe Başıbüyük Ormanı'nda henüz bilinmeyen bir nedenle saat 16.00 sıralarında çıktı. Rüzgarın etkisiyle kısa sürede geniş bir...

  • 15’liler vatan için nöbette

   15’liler vatan için nöbette

   Gençleri ziyaret eden Belediye Başkanı Kenan Şahin; “Yiğit dedeleriniz gibi sizler de yüreklisiniz. Çünkü mayanız sağlam” dedi. Pendik Belediyesinin organizasyonuyla Gazipaşa Meydanı’na gelen 10-15 yaş...

  • Maltepe’de kreşler yeni döneme hazır

   Maltepe’de kreşler yeni döneme hazır

   Maltepe Belediyesi, eğitim-öğretim yılı öncesinde kendisine bağlı olan 5 kreşte ve açılacak yeni kreşlerde, temizlik ve tadilat çalışmalarını tamamladı. Maltepeli miniklerin eğitim gördüğü kreşler, yeni döneme...

YORUMLAR
Bu Habere 34 Yorum Yapılmıştır.
 • DEVRİMCİ diyor ki ;
  04 Nisan 2010 19:23

  İŞTE BUNU ANLATIYORUZ AYLARDIR BU SAYFALARDAN VE BULABİLDİĞİMİZ HER DEMOKRATİK ORTAMDA.BAKINIZ DEĞİŞİK BİRTEK SÖZ VARMI,YANDAŞLARI BİZE ELEŞTİRİYORSUNUZ DİYE KIZADURSUNLAR,LİDERLERİNİNDE TEK YAPTIĞI BU DEĞİLMİ.HANİ VARMI TEK BİR MÜSPET ÇÖZÜM ÖNERİSİ,VARMI PROGRAM,VARMI TÜRKİYE NİN GELECEĞİNİ AYDINLATACAK TEKBİR SÖZ,YOK TABİ.SADECE İKTİDAR VE ANA MUHALEFET PARTİSİNE LAF YETİŞTİRMEK ÜZERE PROGRANLANMIŞ BİR LİDER PORTRESİ İZLİYORUZ.SİYASETİ EKSTREM SÖZCÜKLERLE ALAYA ALAN BİR ÜSLUP,NEYMİŞ EFENDİM,ANAYASA DEĞİL BABAYASA OLURMUŞ,BAYILIYOR BU TARZ LAF ÜRETMEYE,DAHA ÖNCEDE DÖRT DÖNÜM BOSTAN,YAN GEL YAT OSMAN DİYORDU.
  LİDERLİK KİŞİLİK GEREKTİRİR,SAYGIN BİR DURUŞ GEREKTİRİR,EN ÖNEMLİSİDE CİDDİYET GEREKTİRİR.KLASİK SALDIRGAN TUTUMU VE AGRESİF DAVRANIŞLAR SERGİLEMEYE DEVAM EDİYOR.ONUN İÇİN ÖNEMLİ OLAN OTOBÜSÜNÜN ÖNÜ 50 TANE, 17-18 YAŞINDA GENÇ TARAFINDAN KESİLSİN,ÇARE SARIGÜL DENSİN,BAŞBAKAN DENSİN YETER.
  PARTİ YAZ AYLARINDA KURULACAKMIŞ,EMİNİM YAZ AYLARI GELDİĞİNDE SONBAHARA KALIR,YADA KIŞ OLABİLİR,HATTA YENİ YIL BAŞI DAHA UYGUN OLUR,YENİ BİR YIL,YENİ BİR BAŞLANGIÇ ZATEN SEÇİMDE YENİ YILDA,ALIN SİZE YENİ BİR BAŞBAKAN.DAHA ÇOK BEKLERSİNİZ.ONLARIN AMACI PARTİ KURMAK FALAN DEĞİL ANLAYIN ARTIK ŞUNU,ONLAR BİRİLERİNE MESAJ VERİYORLAR VE YANIT BEKLİYORLAR.BEKLEYİN GÖRECEKSİNİZ.
  AÇILIŞMIŞ,YAZIK ORAYA HARCANAN PARALARA,YAZIKKİ NE YAZIK.
  TÜM DEVRİMCİ DOSTLARA SELAMLARIMLA.

 • SUHA BAYDAR diyor ki ;
  04 Nisan 2010 20:58

  TDH Lideri Mustafa Sarıgülü Destekliyorum Türkiyenin Aydınlığı olacağına inanıyorum Halkın güveni İktidara karşı gittikçe azalıyor.Muhalefet derseniz koltuk sevdası peşinde bugünkü iktidarı getiren değilmi.
  Halk gerçek lider istiyor Bunuda Sarıgülde görüyor birkaç kişi internet ortamında veya Chp nin oyunun azalacağını düşündükleri için akılalmaz yalanlara başvuruyorlar Bizzat ben şahit oldum Sarıgülün çoğu MİTİNGLERİNE GİTTİM gördümkü inanınki bu gönül sevdası hiçbir partide yok kendim hemen üye oldum her ilde ilçede İMC usulu yönetimkurulları üyeleri istiyerek bütçeleri kadar il ve ilçelerinde yardımlaşma yapıyorlar inaıyorumki 2011 seçimlerinde Mustafa Sarıgül ve ekibi TDH
  gerek Doğu ve Güney doğuda gerekse Tüm Türkiede Birinci parti olacaktır ayak seslerinden korkan kişiler yalan dolan işlere kalkışıyorlar ama bizler yılmayazağız telefonların dinlenmediği Halkın özgürce yaşadığı herkesime aynı mesafede yaklaşan MEZHEP ve Din ayrılığı olamayan birmilyonu aşan gönüllü üyesi ile TDH geliyor bizler 3 MSUTAFAYI DA çok çok seviyoruz sevgi kazanacak çare sarıgül Derde Derman SARIGÜL ….

 • hasan soysal diyor ki ;
  04 Nisan 2010 21:54

  TDH lideri Mustafa Sarıgülü destekliyorum ve Sayın sarıgüle ikinci ECEVİT Diyiyorum.

 • barışcıl diyor ki ;
  04 Nisan 2010 21:55

  sonuna kadar destekliyoruz gün gelecek bu hareketin büyüklügünü herkes görecek

 • ozan yahşi diyor ki ;
  04 Nisan 2010 22:12

  SARIGÜL UMUTTUR ÇAREDİR TÜRKİYEYİ TOPLAYACAK TEK LİDERDİR AK PARTİNİN KOŞULSUZ ALTERNATİFİDİR YOLUN AÇIK OLSUN SARIGÜL

 • DEVRİMCİ diyor ki ;
  04 Nisan 2010 23:08

  SARIGÜL’ÜN BUGÜN OLUŞTURMAYA ÇALIŞTIĞI HAREKET TARZI,GEÇMİŞTE ÖZAL’IN YAPTIĞI DÖRT EĞİLİMİ BİRARAYA GETİRME İLE AYNIDIR.BU YAPI TÜRKİYE’YE YARARDAN ÇOK ZARAR GETİRİR.ZATEN BUNUN DOĞRULUĞUNU BUGÜN GÖRÜYORUZ.PEKİ BÖYLE YAKIN TARİHTE YAŞANMIŞ BİR ÖRNEK GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDEYKEN HANGİ AKLA HİZMET PEŞİNDESİNİZ.SOLCULUĞUNDAN BAHSEDEN YANDAŞLARI,BU NASIL SOLCULUK,BU NASIL SOSYAL DEMOKRATLIK HANİ NEREDE SİZİN İDEOLOJİNİZ.BEN SİZE SÖYLİYEYİM TÜM BU UNSURLAR ZATEN SİZDE YOKTU.ÖZAL’IN GELDİĞİ YAPI BİZ SOLCULARA UYMAZ,ONLAR DÜNYAYA EGEMEN KAPİTALİST,EMPERYALİST SİSTEMİN,KENDİLERİNE BİÇTİĞİ ROLLERİ OYNAYAN ZAVALLI FİGÜRLERDİLER VE ZAMAN İÇİNDE YOK OLUP GİTTİLER.ŞİMDİ SARIGÜL BU ROLÜ ÜSTLENMİŞ GÖRÜNÜYOR VE İKİDEBİR,ÖZALDAN,ERBAKANDAN BAHSEDİYOR.O İSİMLERİN BİZİM GÖZÜMÜZDE HİÇ BİR İTİBARI ZATEN YOK AMA SAYIN ECEVİT’İN İSMİNİ AĞZINA ALDIĞI ZAMAN BUNU KABULLENEMİYORUZ,OKADAR BASİT DEĞİL ECEVİT’İN MİRASINI YEMEK.BU ÜLKEDE HALKÇI LAKABI BİRTEK ONA LAYIK GÖRÜLDÜ HALKIMIZ TARAFINDAN BAŞKADA KİMSE YOK BU ÜNVANI HAK EDEN.
  OZAN BEYEDE BİRŞEY SÖYLEMEK İSTİYORUM,SARIGÜL SENİN UMUDUN OLABİLİR AMA TÜRKİYE’NİN ÇARESİ KESİNLİKLE DEĞİLDİR,AKP YE ALTERNATİF OLMAYI BIRAK SEN,KOŞULSUZ YANDAŞIDIR.ASLINDA SENDE BİLİYORSUN BU HAREKETTEKİ YAPIYI VE AMACI AMA İTİRAF EDEMİYORSUN GALİBA.TA DÜZCE’DEN,MALTEPE’YE YETİŞTİĞİNE GÖRE VARDIR BUNDADA BİR HİKMET.SANA TAVSİYEM,BİR CÜMLE İLE SARIGÜL SLOGANI YAZACAĞINA BİZ MALTEPE’LİLERE BİRAZ PROGRAMDAN BAHSETSEYDİN,ÜLKEYİ NASIL KURTARACAKSINIZ AKP DEN,ONLARI ANLATSAYDIN,BU PARTİNİN KURULUŞU NEDEN BİR SENEDİR ERTELENİYOR ONU İZAH ETSEYDİN,İLÇE ÖRGÜTLERİNDEKİ HERTÜRLÜ REZALETLERE İL YÖNETİMİ OLARAK NEDEN MÜDAHELE EDİLMEDİĞİNİ,İL BAŞKANININ HAKKINDA HEMDE KENDİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TARAFINDAN SÖYLENEN İDDİALAR HAKKINDA BİR İKİ KELİME ETSEYDİN,SARIGÜL’ÜN NEDEN BUNLARA GÖZ YUMDUĞUNU VE GERÇEK AMACININ NE OLDUĞUNU ANLATSAYDIN OLMAZMIYDI.HA BİRDE ŞUNU SORAYIM,ANKETLER ORTADA DURURKEN,CHP DEN 1-2 OY DAHA ALARAK,O ALTERNATİFİ DEDİĞİN AKP NİN EKMEĞİNE NE AMAÇLA YAĞ SÜRÜYORSUNUZ VE BU HALKI KANDIRIYORSUNUZ.AYNI ÇALIŞANLARINIZIN HAKKINI YEDİĞİNİZ GİBİ BİZİM HAKKIMIZI NİYE YİYORSUNUZ.
  HADİ BAKALIM SAYIN OZAN BEY,MADEMKİ İL YÖNETİCİSİ OLMUŞSUN BİZİM BİLMEDİĞİMİZ BİRÇOK ŞEYİ İYİ BİLİRSİN,AÇIKLA BİZE,BİR CÜMLELİK SLOGAN TATMİN ETMİYOR MALTEPE HALKINI.
  BU GAZETE GİBİSİNİDE İSTANBUL’UN HİÇBİR İLÇESİNDE BULAMAZSINIZ,İYİ KULLANIN HAKKINIZI.
  TEKRAR HOŞGELDİN MALTEPE’MİZE.

 • Ebru diyor ki ;
  04 Nisan 2010 23:19

  Türkiye Değişim Hareketi’nin içinde yeralan herkes bilir ki biz iktidar olmaya geliyoruz. Mustafa Sarıgül’ün söylediği gibi yaz aylarında partimiz kurulacaktır. Halktan gelen destek ve sevgiyle…
  Mustafa Sarıgül’ün otobüsü binlerce kişi tarafından önü kesiliyor. Çünkü ÇARE SARIGÜL, BAŞBAKAN SARIGÜL

 • MİDYAD diyor ki ;
  05 Nisan 2010 0:34

  DEVRİMCİ OYUMUZU KİME VERELİM DEVRİMCİ BİZE YARDIMCI OLURMUSUN YOKSA MLKP YE Mİ KATILALIM

 • AYHAN DANİŞ diyor ki ;
  05 Nisan 2010 8:46

  SÖZÜM DEVRİMCİYE, KARDEŞ ÇOK İYİ DEVRİCİMSİNDE SEN NEYAPTIN NE YAPACAKSIN ŞU DEVLETE İKİ FAYDAN DOKUNSUN YA ÇÖZÜM ÜRET YADA ÜRETECEK OLANLARA ENGEL OLMA SUS!!! İNSANLARIN DEMORALİZE ETME. YILLARDIR AYNI SENARYO YILLARDIR DEVRİMCİ KESİLEN İNSANLARIN AZ BİR MENFAAT KARŞILIĞI ŞU ÜLKEYİ NE HALA GETİRDİĞİ ORTADA HA DİYEBİLİRSİN BUNDA CHP NİN HİÇ SUÇU YOK BAYKAL ÇOK MASUM GÜLERLER İNSANA! AKP ÇOK MU İYİ DİN SÖMÜRÜSÜ YAPARAK ,RÜŞVETİN EN BÜYÜĞÜNÜ YİYEREK,5 YILDIZLI BAZI HOTELLERDE 15 YAŞINDA RUS GÜZELLERİYLE ZİNA YAPARAK,YAPMIŞ OLDUKLARI YOLSUZLUKLARI DİNDAR KİMLİĞİYLE VE YANDAŞ MAHKEME HAKİMLERİYLE KAMUFLE EDEREK KAPATMAYA ÇALIŞAN İNSANLARIN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKARAK YALAN SÖYLİYEN BU (ş………..)DAHA NE KADAR İKTİDARDA KALSIN EĞER BAYKAL BENCİLLİĞİ BIRAKMAZ KENDİSİNDEN DAHA İYİ İŞ YAPACAK OLANLARA (KILIÇDAROĞLU) GİBİ ALİ CENGİZ OYUNLARI YAPARAK YANİ KAZANAMAYACAĞI YERLERDE ADAY GÖSTERİP ONLARI PASİFİZE ETMEYE DEVAM EDERSE AKP LİLER SONSUZA DEK BU ÜLKENİN BAŞINDA KALIR BUNUN VEBALİ DE SADECE BAYKAL A DEĞİL SİZİN GİBİ AT GÖZLÜĞÜ TAKMIŞ DEVRİMCİLERE DE KALIR TEŞEKKÜR EDERİM AĞAR OLDUYSA KUSURA BAKMA. ÖZÜR DİLEMESİNİ DE BİLİRİZ. YENİ DEVRİMCİ

 • mehmet yıldırım…. diyor ki ;
  05 Nisan 2010 9:01

  değişim haraketi ümitsiz bir vaka halıne geldiğine son avcılar miting mi desem show mu desem. ne desem acaba.. insanlar çoluk cocuklarının rızıklarını oraya buraya giderek harcıyor..

  ilçe açılış demek o ilçe üyelerinin ilçe sakınlerinin katılımı ile yapılır nedir bu insanların çektikleri ordan oraya araba bakım benzin otobüs parası…. mühim olan o ilçenın katılım sayısıdır oda ilçe başkanının ve ilçe yönetiminin başarısına endekslıdır..

  ama değişim ne yapıyor ilçelerden cıvar illerden insanların katılımı ile kendi kendilerini kandırıyorlar..

  bu günün şartlarında size tüm samımıyetım ile söyluyorum bu aylarda bir seçim olsun aradan geçen 8-9 aya rağmen hiç bir ilçe ŞİŞLİ HARİÇ BELEDİYE İMKANLARI… istanbulda hiç bir ilçe sandıklara bir kişi bile koyamaz bırakın müşahit yedek üye vs vs…

  işin özeti sn sarıgül chp ve baykala rağmen show yapıyor kendi egoizimini TDH inanan saf insanlarının emekleri üzerinde showw yağıyor maalesef…

  çünkü sn sarıgül meydanlara çıkmayı alkışlanmayı otobüs uzerinde konuşma yapmayı çok seviyor….

  CHP kongresinde adaylığı maalesef bu yuzden kaybetmiştir… içerde divan başkanlığı seçimi varken sn sarıgül kongre salonunun önunde otobüs uzerinde halkı selamlamak konuşma yapmakla meşgulken sinası öktem içerde işi bitirdi.. düşünün sarıgül delegeleri dışarda otobus uzerinde ki sarıgülü alkışlarken içerde iş bitmişti…

  aslında bıraksa miting vs vs teşkilatlara eğilse..

  maltepe açılışında ordaydım gerçekten yazılanlar gibi 50 -55 anca vardi ilçenın önü sinek avlıyordu…. eğer genel başkan gerçek katılım olan 50 kişiyi net görebilseydi maltepe ilçesi için hayırlı bir çalışma başlardı bunu diğer ilçeler tamamlardı

  ilçe başkanının açıklamalarını inanın üzülerek okuyorum… genel başkanda halkı kandırıyor.. butul il ve ilçelerde teşkılandık diyor..

  sadece tabela ve 5-10 kişi var.. bazı yerler işlerin yan odaları…

  sorun büyük denizlı – ankara – bursa – eskişehir bunlar benım bildiklerim.

  saygılarımla

 • kenan yılmaz diyor ki ;
  05 Nisan 2010 9:12

  ey onursuz haysiyetsiz midyad.. ben sanem yılmaz’ın babasıyım hani şü türkü bar ‘git dediğin genç kız…
  sana cevap yazdım kımlığını açıkla ortaya çık konuşalım dedim sen terbiyesiz bir biçimde yazmaya devam ediyorsun..

  ahlaksız adam sen nerden biliyorsun ki genç kızı türkü bara git diyorsun. buna nasıl cesaret edersın. her halde senın kızların annen karın türkü bardan çıkmıyor ki herkesin türkü bara gittiğini sanıyorsun… sen burda yazı yazma git 900 hatlara takıl ..seni orası paklar…

  utanmadan çıkıp yazıyorsun yazarsın elbette yazmısın bir rumuz… salla..

  ilçe başkanı aziz bozkurt ile birbirinizi bulmuşunuz….yakışır sizlere

 • tdh kadın kollarının diktt… diyor ki ;
  05 Nisan 2010 9:22

  değerli hanım efendiler… hani ilçe başkanına yalakalık yapmak için ilçe kadınlarını töhmet altında bırakan maalesef ilçe yönetim kurulu üyesi ZAFER BULUT VAR YA ACILEN ONUN FACEBOOK SİTESİNDEN ÇIKIN TDH ÜYESİ VE DİĞER AKLI SELİM SAHİBİ HANIMLAR LÜTFEN O SAYFADAN ÇIKIN ORDA ZAFERİN SAPIK DÜŞÜNCELERİNE UYAN CIPLAK VE SZİLERLE AYNI SYFADA OLMASI MIMKUN OLMAYAN HANIMLAR VAR…

  ZAFER SEN SİLSENDE BİZ CD KAYIT YAPTIK İLGİLİ YERLERE VERECEĞZ….

  SEN İNSANLARA İFTİRA AT SONRA BEN ONU DEMEK ISTEMEDİM DE… AMA FACABOOK SAYFANDA AHLAHSIZLIK YAP…

  İŞTE AZİZ BEYİN EKİBİNDEN BİRİ…. BİRBİRİNIZI BULMUŞUNUZ

  TEVEKKELİ DEĞİL AZİZ BEY CİDDİ BİR İNTERNET SAYFASI YERINE KENDİ ADINI KULLNADIĞI FACEBBOK SAYFASI AÇMIŞ…

 • tugay özgül diyor ki ;
  05 Nisan 2010 10:15

  SN TDH MALTEPE İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ ZAFER BULUT..

  biz dedik ki olay gazetesi maltepede siyasetin nabzını elınde tutacak hele yerel seçimler gelınce ispatlı doğru ve hakkanıyet sahibi iddalar çok insanı siyasetten edecek.. şimdi sen onurlu sahsıyetlı bir insansan görevinden istifa edersın.. zaten senın böyle bir makamı işgal etmen buyuk bir hata . ilçe başkanına yalakalık adına çıktın bir laf ettın ispatsız delılsın tamamen iftira zaten sonra çıktın ben böyle demek ıstemedim demek zorunda kaldın…

  ama ne dedık yanlışlar ve senın ne olduğun ortaya çıkacak
  ıspatlı delıl lı

  senın zikrın aklın neyse o mantıkla ilçedeki hanımları ahlakı yönden töhmet altına attın ne yazıkkı ilçe başkanı bu yaptığını överek onayladı…. sn ilçe başkanına yakışır.. ilçe zaten cıvık vıcık bunu su an görevde olan ama bu yuzden ilçeye gitmeyen arkadaşlar söylüyor

  ZAFER BULUT SEN GERÇEKTEN AHLAKSIZ BİR İNSANSIN… İNSANLARA İFTİRA AT.. PEKİ SEN ‘!!!! FACBOOKUNDA O VAMP KADINLARI YARI ÇIPLAK KADINLARI NEDEN TUTUYORSUN.. AHLAK İLE BAĞDAŞMAYAN BU KADINLAR SENIN SAPIK ANLAYISIN MI

  HEPSİ ISPATLI DELILLI İSTEYEN GİRSİN FACEBBOK ZAFERIN….. YARI ÇIPLAK MAYOLU.. DEĞERLİ HANIMLARA YAKIŞMAYAN KİŞİLER.. YARI ÇIPLAK HEPSİ ORDAKI AKLI BAŞINDA HANIMLAR İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM

  ZAFER NE MAL OLDUĞUN ORTADA. SEN BU MANTIKLA İLÇEYE GELEN HANIMLARA PEK SAĞLIKLI BAKAMAZSIN…

  SN MALTEPE HALKI ZAFER BULUTUN GERÇEK YUZU.. AMAN SİLMEDEN GIRIN SİTEYE BAKIN…. GERÇI BEN CD YE KOPYALADIM…

  ZAFER BİZİ MAHKEMEYE VER… NE OLUR… HER ŞEY RESMILEŞSİN..

  MİDYAD İLE İYİ ARKADAŞ OLURSUN….
  ODA GENÇ KIZLARI TÜRKÜ BARA DAVET EDİYOR….

 • AYHAN DANİŞ diyor ki ;
  05 Nisan 2010 10:25

  DEVRİMCİ ARKADAŞ SÖZÜM SANA VARMI BİR ÖNERİN ŞU DEVLETİ VE HALKI KURTARACAK YOKSA SUS ! TA BİR İŞE YARA YILLARDIR CHP AKP KAVGASI BU ÜLKEYİ NE KADAR GERDİ BÖLÜNMENİN EŞİĞİNE GETİRDİ DIŞ DÜŞMANLAR ELLERİNİ OĞUŞTURUYOR ,BOYUNLARINA ÖNLÜKLERİNİ TAKTILAR ELİNDE ÇATAL BIÇAK NERDEN YESEK DİYE BAKIYORLAR.SİZ HALA DEVRİMDEN ŞUNDAN BUNDAN BAHSEDİYORSUNUZ ÇOK GÖRDÜK O DEVRİMCİ DİYE GEÇİNEN KÖŞEYİ DÖNMÜŞ POLİTİKACILARI VE KÖŞE YAZARLARINI.HALA UYANAMADINIZ VEYA SIRF ÇİRKEFLİK YAPIYORSUNUZ .TIPKI BAŞTAKİ VE MUHALEFETTEKİ SİYASET BARONLARI GİBİ.ŞU ÜLKEYİ KURTARACAK YEGANE ŞEY TOPYEKÜN BİRLİKTİR.ŞU VATAN EVLATLARI BİRLİK OLUNCA NASIL TARİH YAZILIR, NASIL DEVLET KURULUR TÜM DÜNYA ŞAHİTTİR. GEREKİRSE YİNE GÖRÜCEKTİR.ETRAFTAKİ AT GÖZLÜKLÜLERE, YALAKALARA,KOKUŞMUŞ SİYASETÇİLERE VE DEVRİMCİLERE RAĞMEN SAYGILARIMLA YENİ DEVRİMCİ AYHAN

 • samet karlıova diyor ki ;
  05 Nisan 2010 10:54

  benım anlamadığım bu parti neden kurulamıyor.. ne bekleniyor…
  işleri güçleri gövde gösterisi.. oda yalan hile ilçelerden yopluyorlar kalabalığı millete araba masrafı benzin masrafı yol masrafı istanbulu bir uçtan diğer uca dolaştırıyorlar….

  ekıp yok ilçelerin içi boş teşkılatlanma sıfır… başka ilçelerin kalabalığını o ilçe başka ıllerın kalabalığını o il kalabalığı gibi göstermek değişimin neresıne sığıyor…

  bir hikmet çetin’ı çıkarmışlar… nerde onur kumbaracıbaşı bu haraketin ilk mimarı yok çünkü oda ınanmıyor… nerde zeki sezer ne beklıyor… maltepede açıkladın geliyor diye gerçı gelse ne olacak işte zeki sezerli dsp nın hali…. kadro yok isim yok…

  başka bir laf yok bizim ötekımız yok gümbür gümbür geliyoruz..

  nerede gümbür gümbür… girin tdh aziz bozkurt sitesine maltepe ilçesi kalabalık gelmeden yani talıma insanlar gelmeden ki, hali ilçenın önune bakın…. kaç kişi !!!! işte size ispat kendi sitelerinde ilçenın önu bomboş meydana bile gidemediler. gelen kalabalığa karıştılar….

 • DEVRİMCİ diyor ki ;
  05 Nisan 2010 11:33

  DEVRİMCİLİĞİ,SADECE KOMÜNİZM OLARAK ANLAYABİLEN ZAVALLI MİDYAT,SEN ZATEN LAYIK OLDUĞUN YERİ BULMUŞSUN,BANA SORMA,SENİN OYUNUN İNAN HİÇBİR DEĞERİ OLAMAZ,ÇÜNKÜ SENİN VE SENİN GİBİ OYNAKLARIN OYLARIDA,OYNAK OLUR.

 • MİDYAD diyor ki ;
  05 Nisan 2010 11:35

  DEVRİMCİ KARDEŞİM SÖYLE KİME OY VERELİM DENİZ BAYKALAMI TAYYİPEMİ BAHÇELİYEMİ ARKADAŞIM SÖYLEDE AYDINLAT BİZİ AMA YOK YOK BİZ EN İYİSİ MLKP ( MARKSİS , LENİS ,KOMİNİST PARTİSİ ) OY VERELİM DEVRİMCİ KARDEŞ
  NEDİR SENİN SARIGÜL LE ALIP VEREMEDİĞİN BAK BİZİM NE CHP LE NE AKP İLE İŞİMİZ VAR İNSANLAR ÇALIŞIYO BİR ŞEYLER OLSUN DİYE BU ÜLKEYE YARARI OLSUN DİYE DENENMEMİŞİ DENİYO SENDE BIRAK BU MODASI GEÇMİŞ DEVRİMCİYİZ MUHABBETİNİDE ÜLKEYE BAK BU İNSANLAR NE HALDE SOSYAL ADELET HUKUK DEVLETİ NE HALDE

 • duman usta diyor ki ;
  05 Nisan 2010 12:09

  devrımcı kardeşim şu anda kendı kulladıgın oyu kıme verdıyının varkında bıle deyılsın ulkede adelet halkların kardeşlıgı ve kurt kokenlı vadandaşlarımızın ve turk kokenlı vatandaşlarımızın her ne olursa cenaze lerı yerde bırakmadı ve ona sıgınan butun ınsanların işlerını yerıne goturdu bekala sana soruyorum devrımcı hangı sıyası bartı lıderı bnoyle bır guzelık yapmış kendı vatandaşlarına guzelım turkıyeyı goruyosun dunyanın en pahalı benzını bızde ve petrol ulkesınde yuzuyoru z ama petrol alıcak paramız yok devrımcı kardeşım uyan coban uyan surude kurt va var mor kuzu yaraı sarı koyun perışan ınsanlar gırmış kurtlar poztuna uyan devrımcı kardeşım uyan tek care sarıgul

 • sarıgülün_sarıgülü diyor ki ;
  05 Nisan 2010 12:28

  Türkiyenin taze bir kana ihtiyacı var ve bu anayasayı bu sapıtmış gidişatı degiştirecek adam gibi bir adama ihtiyaç var oda MUSTAFA SARIGÜL. başkanım sonunAda kadar bu türk gençligi arkanızda…

 • DEVRİMCİ diyor ki ;
  05 Nisan 2010 12:38

  SAYIN MİDYAT,SANA BİR BAŞKA YAZIMDADA BELİRTTİM YAYINLANDIĞINDA OKURSUN.ORADADA SÖYLEDİM SEN KİME OYUNU VERİRSEN VER,O SENİN BİLECEĞİN İŞ AMA ÜLKE DENEME TAHTASI DEĞİL.
  BENİM ŞAHSİ NE İŞİM OLACAK SN.SARIGÜLLE,AMA SENİN OLABİLİR BELKİ BİLEMEM.SEN GEÇMİŞ YAZILARINI BİR KONTROL ET ORADA KİMLERE NASIL SALDIRDIĞINI GÖRÜRSÜN.
  SENİN GENEL BAŞKANIN DAHA 1 AY ÖNCE MALTEPEDE CHP NE SÖYLEMEDİĞİNİ BIRAKMADI,ONUN ÇALIŞMASI CHP Nİ NASIL BİTİRİRİM ÜZERİNE KURGULANMIŞ,ARADA BİRDE AKP NE BİRİKİ SÖZ EDİYORDA ASIL NİYET ORTAYA ÇIKMASIN.
  DEVRİM MODASI GEÇMEYEN BİR KAVRAMDIR VE SONSUZA DEK SÜRER,HALK ADINA YAPILAN HER GÜZEL İŞ BİR DEVRİMDİR.SEN DEVRİMCİLİĞİ BAŞKA KAVRAMLARLA KARIŞTIRIYORSUN.

 • ismail gündüz vah vah diyor ki ;
  05 Nisan 2010 12:41

  midyad bey..

  ülkeye yararlı olmak faydalı olmak için bir şeyler yapmak demek ATATÜRK devrimlerini savunan bir genç öğretmene sen git türkü bar’a demek mi. utanmadan hala yazıyorsun…

  değişim ne değişimi sizler mundar ettiniz değişimi nerde çapulcu nerde işsiz güçsüz ınsan var… nerde sapık düşünce var toplanmış bir araya..

  işte sen genç bir öğretmeni utanmadan sen git türkü bara’a diyebiliyorsun

  işte zafer bulut ilçe başkanına yalakalık yapma adına ilçedeki hanımları töhmet altına bırakıp kendi facebook sayfasında yarı çıplak mayolu macera arayan bayanlarla haşır neşir…

  işte sen cumhuriyeti kurmak için atamızın yanında yer alan nene hatunları zübeyde hanımları . rejim düşmanı şeriat simgesi karaçarşafları karşılaştırarak Atatürk Devrimlerini hiçe sayıyorsun

  işte sen sivas olaylarında mağdur olan insanları söylerken uğur mumcuları söylerken bu devrimcileri katleden zihnıyetı ve onun simgesini
  ATATÜRKÇÜ LAİK MUSTAFA SARIGÜL ÜN SÖZSUSUYMUŞ GİBİ KONUŞMAN…

  İŞTE SİZ BUSUNUZ.. BİZİM KAVGAMIZ SİZİN GİBİ SAHTEKAR ZİHNIYETLERE..

  ASLINDA SANA CEVAP YAZMAK VAKIT KAYBI…

  AMA ŞİMDİ BİZDE FACEBBOK SİTESİ KURDUK BURDA YAYINLANAN BÜTÜN YAZILARI ORDA YAYINLAYACAĞIZ BÜTÜN TÜRKIYE TEŞKILATINA DUYURACAĞIZ

 • TUGAY ÖZGÜL diyor ki ;
  05 Nisan 2010 12:43

  MİDYAD AZ DAHA SENI AVCILAR MİTİNGİNDELİNÇ EDİYORLARMIŞ.
  KALABALIKTAN İSTİFADE. FORTÇULUK YAPMIŞIN

 • DEVRİMCİ diyor ki ;
  05 Nisan 2010 14:48

  DAHA ÇIRAKLIKTAN USTALIĞA GEÇEMEMİŞ,KAFASI DUMANLI VATANDAŞ SENİN SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAZDIKLARINDAN MANTIKLI BİR ŞEY ANLAŞILMIYOR YADA YAZMAYI BECEREMEMİŞSİN.SENİN DURUMUNDA BİRAZ ÜMMETÇİ BİR GÖRÜNÜM VAR GİBİ SANKİ.KURTLAR,KUZULAR,PETROL NEYA BUNLAR,SARIGÜLMÜ ÇIKARACAK PETROLÜ BUNUMU DEMEK İSTİYORSUN,YADA KURTLAR DERKEN KİMDEN BAHSEDİYORSUN,HANİ ÜLKÜCÜLERİN KURDU VARYA OMUDAR BU KURTLAR,KUZUDA SİZLERMİSİNİZ.KUSURA BAKMA BİRAZ KAFANI TOPLADA YAZ,YADA AHMET BEYİ MEŞGUL ETME,BU YAZILARIN HEPSİNİ TEK TEK OKUYOR VE ZAMAN HARCIYOR.BİLİYORSUN ZAMAN ÇOK DEĞERLİ.
  YENİ DEVRİMCİ AYHAN BEY,ŞU ESKİ YENİ KAVRAMINI BIRAKALIM,YAZINIZDAN ANLADIĞIM GÜZEL TESPİTLERİNİZ VAR ELBETTE AMA SİZDE BENİM YAZILARIMIN ÖZÜNÜ ANLAMAYA ÇALIŞIN,KAFA YORUN BİRAZ,SAYIN BAYKALA’VURMAK YERİNE,SAYIN SARIGÜL’Ü BU TAVRINDAN VAZGEÇİRMEYE ÇALIŞIN,YOKSA ASIL SİZ AKP NİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMÜŞ OLACAKSINIZ,BUNUN VEBALİ ÜSTÜNÜZDE KALIR.DEMOKRASİNİN OLMADIĞINI İFADE ETTİĞİNİZ CHP YERİNE,BIRAKIN DEMOKRASİYİ FAŞİST UYGULAMALARIN OLDUĞU TDH Yİ SORGULAYIN BİRAZ.SAYIN SARIGÜL CHP DE GENEL BAŞKAN ADAYI OLDU DEĞİLMİ,HANİ FENA OYDA ALMADI,DEMEKKİ CHP DE DEMOKRATİK YÖNTEMLER İŞLİYOR,PEKİ YA TDH DE.
  SEVİYELİ VE HAKARETTEN UZAK HERTÜRLÜ GÖRÜŞÜ DİNLERİM AYHAN BEY,KARŞI GÖRÜŞÜMÜDE PAYLAŞIRIM.YAŞCA SİZMİ BÜYÜKSÜNÜZ YOKSA BENMİ BİLEMİYORUM AMA BEN YİNEDE SİZE BİR TAVSİYEDE BULUNMAK İSTİYORUM.SAYIN SARIGÜL’Ü VE DİĞER ÜST KURULDAKİLERİ LÜTFEN ÇOK DİKKATLİ İRDELEYİN VE ARAŞTIRIN.AMA HER YÖNÜYLE.SONRASI HALKIN TAKDİRİ.

 • MİDYAD diyor ki ;
  05 Nisan 2010 16:23

  TUGAY ÖZGÜLÜN YAZDIKLARINI BU GAZETE NASIL YAYINLAR AHMET OKUMUYOMU BUNLARI YAZIKLAR OLSUN AHMET SANA BURANIN ÇİVİSİ ÇIKMIŞ TUGAY VE BENZERLERİNİN OLDUĞU BİR KÖŞE BANA GÖRE DEĞİL

  ÇARE SARIGÜL

 • sırma diyor ki ;
  05 Nisan 2010 16:43

  sadece sarıgülü manşetinize alıyorsunuz gazetenizde saadet partisi ve abdülatif şenerin mitinglerini görmek istiyoruz

 • DEVRİMCİ diyor ki ;
  05 Nisan 2010 16:45

  YORUM YAPAN ARKADAŞLAR,LÜTFEN HERKES YAZILARINI İYİ BİR SÜZGEÇTEN GEÇİRDİKTEN SONRA GÖNDERSİN,HERKES BİRBİRİNİN DÜŞÜNCESİNE SAYGILI OLMAYI ÖĞRENMELİ,SEVİYEYİ DÜŞÜRMEYELİM AHMET BEYDE ZAN ALTINDA KALMASIN.BAZI ARKADAŞLAR EKTİĞİNİ BİÇİYOR AMA YİNEDE,SEVİYE VE KALİTE DÜŞMESİN.KİMSE KİMSEYİ SEVMEK YADA ONUN YOLUNDA GİTMEK ZORUNDA DEĞİL,ÖZGÜR BİR ORTAM BULMUŞSUNUZ GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIN.HAKARET YAKIŞMIYOR.SONUÇTA BU SAYFALARDA YAZANLAR BÜYÜK ÇOĞUNLUKLA AYNI SİYASİ GÖVDEDEN GELEN AMA FARKLI KOLLARA AYRILMIŞ İNSANLAR,BAŞKALARININ EKMEĞİNE YAĞ SÜRDÜRMEYİN.İŞTE HEP SÖYLEYEGELDİĞİMDE BU,BİZLERİ BÖLEREK KÜÇÜK PARÇACIKLAR HALİNE GETİREN,BİRBİRİMİZE DÜŞÜREN VE KÜÇÜK OLSUN BENİM OLSUN DİYEN, O LİDER KİSVESİ ALTINDAKİ,GENEL BAŞKANLAR DEĞİLMİ.
  ŞİMDİ BİRKEZ DAHA DÜŞÜNELİMMİ HEP BİRLİKTE.

 • extraa diyor ki ;
  05 Nisan 2010 16:52

  öncelikle devrim kelimesi kalıplaşmış insanları sömüren ideolojiye karşılık yeni halkçı ideolojiler üretmek demektir…Ama malesef belli kisvelerin ve isimlerin altına sığınan aciz insanlar değişim kelimesinin ne demek olduğunu dahi bilmeyen bişeyleri değiştirmek için cesaretleri olmayan belli kalıplaşmış isimlerin arkasında duygusal sığıntı içinde yaşıyan insanlardır…devrim alın asize devrim bu ülkede ilk defa bir parti 20-30 kişiyle değil 100000lerle kuruluyor alın size değişim böyle büyük bir hareketin giderleri gebe kalınacak para babaları tarafından değil imc usulü ile halkla yapılıyor alın size demokrasi ilçe,il,genel başkan dahi yandaş delegelerle değil kayıtlı tüm üyelerle seçiliyor bence bazı insanlar yıllardan beri söyledikleri gerçek demokrasinin yaşanmasından korkuyor…bu ülkede sevgi kazanacak çare türkiye değişim hareketi….

 • DEVRİMCİ diyor ki ;
  05 Nisan 2010 16:56

  SEVİYE VE ÜSLUPLA İLGİLİ BİR YAZI GÖNDERDİM AZ ÖNCE,ARKASINDAYIM SÖYLEDİKLERİMİNDE ANCAK GERİYE DÖNÜP BAKINCA KENDİ YAZDIĞIM YAZILARA,BAZEN BENDE KANTARIN TOPUZUNU KAÇIRMIŞIM GALİBA.
  İNSANIZ NEDE OLSA AMA YİNEDE BEN BU RUH HALİNİ SAYIN LİDERLERE BAĞLIYORUM,BİZLERİ BU HALE GETİRENDE YİNE ONLAR DEĞİLMİ.
  DAHA GÜZEL GÜNLER VE AYDINLIK YARINLAR İÇİN,MEMLEKETİ SOYANLARDAN VE SÖMÜRENLERDEN HESAP SORMAK İÇİN,HEP BİRLİKTE ELELE DOSTÇA YÜRÜMEK İÇİN VE EN ÖNEMLİSİ LİDER SULTASINA SON VERMEK İÇİN,AKLIMIZI,BEDENİMİZİ VE KALEMİMİZİ İYİ KULLANALIM,OYLARIMIZLADA SON DARBEYİ VURALIM.
  SAYGILAR,SEVGİLER HERKESE.

 • tdh muhalefet diyor ki ;
  05 Nisan 2010 17:23

  sn ilçe başkanımıza bir teklıfımız var….

  ilçe başkanı aziz bey ve yanında ki tayfası… vede bizler noter huzurunda taahutname imzalayalım… kimse gerek genel seçimlerde gerekse yerel seçimlerde hiç bir yere aday olmayacak… gençlerın ve yenı katılımların önunu açalım…

  bizde hiç bir sekılde muhalefet yapmayacağız… ilçenın kirasını ve ilçede görev yapan emekçılerın kirasını seçim dönemi bitene kadar karşılayacağız. ve hiç bir şekılde ilçede de görev almayacağız….

  varmısın sn başkan….

 • DEVRİMCİ diyor ki ;
  05 Nisan 2010 17:27

  EXTRA ARKADAŞIM İDEOLOJİ ÜRETMEK DİYORSUN AMA HANGİ İDEOLOJİ BU,ÇÜNKÜ BU HAREKETİN PROGRAMINDA BÖYLE BİR İDEOLOJİDEN SÖZ EDİLMİYOR.ACABA BİZMİ YANILIYORUZ YOKSA SİZLERMİ ALDATILIYORSUNUZ.
  BİZ DEVRİMCİLERİ NİYE BUKADAR HAFİFE ALIP ACİZ VARLIKLAR GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORSUN.EVET SENİNDE DEDİĞİN GİBİ BİZ DEVRİMCİLER DUYGUSAL İNSANLARIZ,VATANIMIZI SEVİYORUZ VE ONU BÖLDÜRMEMEK İÇİN ÇABALIYORUZ.BİZİM DUYGUSALLIĞIMIZ,HANİ BİR LAF VARDI”TAMAMEN DUYGUSAL” DİYE HATIRLADINMI,YANİ BİZİMKİ SİZİNKİNDEN BİRAZ FARKLI İNAN.
  ŞİMDİ TDH DEMOKRASİSİNE GELEYİM,İMECE USULÜNDEN BAHSEDİYORSUN YOK BÖYLE BİR ŞEY NE İMECESİ BU PARTİNİN ARKASINDA,ÇOK BÜYÜK KARTELLER VAR,İYİ TAKİP ET.ANKARADAKİ GENEL MERKEZ BİNASINI KİMLER ALDI SANIYORSUN GİT TAPU KAYITLARINI ARAŞTIR.
  BİRDE PARTİ TÜZÜĞÜNÜ İYİ OKU BAKALIM BİRYERDE ÜYELER SEÇECEK DERKEN,DİĞER BİR YERDE “DELEGE” DİYOR,BU NE ŞİMDİ DİZGİ HATASIMI.ONUN İÇİN İYİ ARAŞTIRMADAN SALLAMA,SONRA DELEGE DE PARTİ ÜYESİ DEĞİLMİ,UZAYDANMI GELDİLER,BAŞKA VARLIKLARMI ONLAR VE PARTİ ÜYELERİNİN İÇİNDEN ÇIKMIYORLARMI.SEN ÖN SEÇİM SİSTEMİNİ KABUL ET VE ONU YERLEŞTİR ONDAN SONRA İSTER DELEGE SEÇMİŞ YÖNETİCİYİ,İSTERSE ÜYE BİRŞEY FARKETMEZ.
  BOŞ BOŞ KONUŞMAYIN YA BUGÜN SİZLERE YANIT VERMEKTEN İŞLERİMİ AKSATTIM.
  SEVGİ KAZANACAK DİYORSUN YA KATILIYORUM SANA,HADİ SAYIN SARIGÜL SAYIN BAYKAL’I SEVSİN BİRAZ,BİZDE ALKIŞLAYALIM KENDİSİNİ.

 • MUHİTTİN ÇAKIR ESENYURT diyor ki ;
  05 Nisan 2010 17:39

  SAYIN MUSTAFA SARIGÜL DEĞERLİ BAŞKANIM 04 04 PAZAR GÜNÜ AVCILARDA YAPILAN MİTİNG MÜKEMMEL BİR OLAYA SAHNE OLDU BU KALABALIĞI AVCILAR BU GÜNEKADAR GÖRMEMİŞTİR PARTİMİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN VATANA MİLLETE SONUNA KADAR SENİNLEYİZZ KARADENİZLİ OLARAK ALLAH UTANDIRMASIN SAYGILARIM LA

 • turgut aykac diyor ki ;
  05 Nisan 2010 23:55

  başkanım türkiyede sizehizmet etmek bir şeref ve onurdur genel başkan yardımcınız özdemir polat’ın koruması olmak ve sizlere sonuna kadar destek vermek vermek için BATI GÜVENLİK olarak her zaman yanınızda olacağımızı bildirmekten şeref duyarım operasyon müd.

 • turgut aykaç’a cevap diyor ki ;
  06 Nisan 2010 8:49

  değerli arkadaşım… eğer genel başkana sevgi gösterısınde bulunacaksan şirket reklamı yapmadan göster bilgin olsun genel başkan böyle haraketleri hiç sevmez..

  değişim bu olmamalı.. bu tür davranışlar her partide var…
  sonra anlamadığım bir konu değişimde genel başkan yrd. yapan bir kişinin neden korumaya ihtiyacı var… anlamış değilim değişim içinde korumalarla mı gezecek…

  çok tuaf bir açıklama ve yersiz bir açıklama…

  değişimde her kes bir alem her kes kendi kendine doğmamış çocuğa don biçiyor

 • HALİT CAMGÖZ diyor ki ;
  06 Nisan 2010 11:37

  BEN KARTALDA İŞ YERİ OLAN ANCAK MALTEPE DE İKAMETGAH EDEN BİR ESNAFIM AVCILARDAKİ KALABALIK ŞİMDİYE DEK GÖRÜLMEMİŞ BİR KALABALIK DI İKTİDAR PARTİSİNİN EN POPÜLER OLDUĞU DÖNEMLERDE BİLE BU KALABALIK ENDER YERLERDE OLUŞTURULABİLDİ MALTEPE DAHİL BENCE TEŞKİLATLANMA AÇISINDAN BAŞARILIYDI DETAYLARINI BİLMEME RAĞMEN MURAT BEY SİZİ DE TEBRİK EDİYORUM TDH A KATILIMINIZDAN DOLAYI SİZİ AVCILARDA GÖRDÜM FAKAT KONUŞMA FIRSATI BULAMADIM EN KISA ZAMANDA SİZİ ZİYARET ETMEYE GELECEĞİM FAKAT YALNIZ BURDA İLÇE YÖNETİCİLERİ İLE İLGİLİ ( SİZ HARİÇ )YAZILAN YAZILAR HİÇ HOŞ DEĞİL SİZİ VE ÇEVRENİZİ YAKİNEN TANIYORUM KİŞİLİĞİNİZDEN ŞÜPHE ETMEDİĞİMİZ BİR DOSTUMUZSUNUZ BUNLARA ÇÖZÜM BULACAK GÜCÜNÜZ VAR LÜTFEN MASAYA YUMRUĞUNUZU VURUN MALTEPELİ BİR ÇOK ESNAF VE İŞ ADAMI SİZDEN BUNU BEKLİYOR VE DESTEĞİNİ AÇIKCA BELİRTİYOR ( ERZURUMLU OLMANIZDAN DOLAYI DERNEKLER DAHİL ) BU GÜCÜ YANINIZA ALIRSANIZ BAKIN NELER OLACAK SİZDE GÖRECEKSİNİZ

KÖŞE YAZARLARI

baslik

SPOR

RSS Kredi Notu