Kadıköy Arçelik Servisi – 0216 471 59 56 Hızlı ve Ekonomik Servis

Kadıköy Arçelik Servisi – 0216 471 59 56 Hızlı ve Ekonomik Servis

Tekyıldız Spor Kulübü Kuruldu

Tekyıldız Spor Kulübü Kuruldu

Maltepe Emniyeti Huzur Toplantısı Düzenledi

Maltepe Emniyeti Huzur Toplantısı Düzenledi

Bu Kez Gazeteciler Haber Oldu

Bu Kez Gazeteciler Haber Oldu

Osman Boyraz’ın Mutlu Günü

Osman Boyraz’ın Mutlu Günü

Mustafa Sarıgül Eskişehir Mitingi Video
 • Ana Sayfa » Gündem
 • 29 Mart 2010 - 15:18:00
Mustafa Sarıgül Eskişehir Mitingi Video

ESKİŞEHİR – Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Lideri Mustafa Sarıgül, ”Biz politik baronların gündemleriyle meşgul değiliz. Anayasa’yı 11 ay sonra iktidara geldiğimizde ulusal uzlaşmayla biz değiştireceğiz” dedi. Mustafa Sarıgül, liderliğini yaptığı Türkiye Değişim Hareketi tarafından Eskişehir’in Sıhhıye Meydanı’nda düzenlenen mitingde, kalabalık bir topluluk tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı. 518. mitinglerini Eskişehir’de yaptıklarını açıklayan Mustafa Sarıgül, Eskişehir Büyükşehir […]

ESKİŞEHİR – Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Lideri Mustafa Sarıgül, ”Biz politik baronların gündemleriyle meşgul değiliz. Anayasa’yı 11 ay sonra iktidara geldiğimizde ulusal uzlaşmayla biz değiştireceğiz” dedi.

Mustafa Sarıgül, liderliğini yaptığı Türkiye Değişim Hareketi tarafından Eskişehir’in Sıhhıye Meydanı’nda düzenlenen mitingde, kalabalık bir topluluk tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı. 518. mitinglerini Eskişehir’de yaptıklarını açıklayan Mustafa Sarıgül, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i kente yaptığı hizmetlerden dolayı kutladı. ”Ben Eskişehir’e büyüklerimin hayır duasını almaya, gençlerimizin sevgisini kazanmaya geldim” diyen Sarıgül, çarenin Türkiye Değişim Hareketi olduğunu, iktidara yürüdüklerini öne sürdü.

”Birileri başarımızı çekemiyor” diyen Sarıgül, şunları söyledi:
”Ankara’daki bazı siyasi baronlar bizi oyuna getirmek, tahrik etmek istiyorlar. Diyorlar ki, Türkiye Değişim Hareketi iktidara yüklenmiyor, iktidarla ilgili eleştirilerde bulunmuyor. Sakın ha sakın, o baronların oyununa gelmeyeceğiz. Çünkü, biz her şeyi açık, net, ‘bismillah’ ile söyleyen bir hareketiz. Biz kötülemek, karalamak, şikayet etmek için değil, çare olmak için dolaşıyoruz. Biz bazıları gibi yüzde 10-15’lere talip değiliz. Biz seçimde yüzde 48 oy almayı hedefliyoruz. TDH, fabrikaları kapatan
değil, açan parti olacak. Türkiye Değişim Hareketi iktidarında madenlerimiz boş yatmayacak.”

Bugün Anayasa değişikliği tartışmalarının yaşandığını hatırlatan Sarıgül, ülkede insanlar açken Anayasa’nın değiştirilip değiştirilmemesinin bir anlam ifade etmediğini söyledi. Sarıgül, ”İnsanlar aç, çalışarak fakirleşiyorlar, üreterek zarar ediyorlar. Biz politik baronların gündemleriyle meşgul değiliz. Anayasa’yı ulusal uzlaşmayla, bütün partilerin katılımıyla, tüm sivil toplum örgütleriyle birlikte 11 ay sonra iktidar olduğunda Türkiye Değişim Hareketi değiştirecektir. Ankara’dakiler siyaseti meslek haline getirdiler. 40 yıldan beri orada duruyorlar. Ama artık yavaş yavaş değişimin ayak seslerini duymaya başladılar. ‘Eyvah’ diyorlar, Türkiye Değişim Hareketi gelecek bizi değiştirecek. Evet, Türkiye Değişim Hareketi siyasi baronların zihniyetlerini mutlaka değiştirecektir. Ankara’dakiler gidecek, Türkiye Değişim Hareketi gelecek. Bizim iktidarımızda cemevlerine, camilere, okullara, kışlaya ve adliyeye asla ve asla siyaset girmeyecek. Siyaseti siyasi partiler yapacak. Türkiye Değişim Hareketi’nin rakibi Ankara’daki partiler değil. Onları örnek almıyoruz. Biz Almanya, Fransa, İngiltere’deki partilerin de mutlaka önünde olacağız. Biz ebedi muhalefete değil, iktidara talibiz. Türkiye Değişim Hareketi, bölünmüş oyları bütünleştirmeye geliyor. İktidarın mührünü teslim almaya geliyor. Ben mütevazı bir ailenin çocuğuyum. Belki çok zengin değilim, ama yüreğim zengin. Bugüne kadar ne söylediysem yaptım. Benden sadece ‘helal süt emmiş bir ailenin çocuğu’ diye bahsedin. Biz hiçbir zaman şerrin adamı olmadık. Allah, hiçbir zaman bizi hayırlı işler yapmaktan ayırmasın. Yaza kadar hareket, yazın inşallah bereketiz” diye konuştu.

Eskişehir havaalanını uluslararası havaalanı seviyesine çıkarmayı, OSB’nin kapasitesini artırmayı, Eskişehir-Mudanya arasına demiryolu bağlantısı yapmayı vaat eden Sarıgül, partilerinde yüzde 30 kadın kotası olacağını, herkesi kucaklayacaklarını dile getirirken, gençlerden de 30 milyon insanın kullandığı internetten olabildiğince faydalanmalarını istedi.

Sözleri sık sık ”Başbakan Sarıgül”, ”Durma ilerle ülke seninle” sloganlarıyla kesilen Sarıgül, miting alanına getirilen ağzında emzik ve üzerinde ”Başbakan Sarıgül” yazısı ve fotoğrafı bulunan bir kıyafet olan 17 aylık ‘Nazlı’ adlı bebeği kucağına alıp bir süre sevdi. Bir apartmanın çatısında açılan ”Eskişehir’e hızlı trenle Ankara’ya Sarıgül’le” yazılı pankart da dikkati çekti.

Sarıgül, mitingin ardından Atatürk Caddesi’ndeki Türkiye Değişim Hareketi İl Başkanlığı binasının açılışını yaptı.

 • Yorumla
 • Yorumlar
  • ÇARE SARIGÜL
  • 29 Mart 2010 - 16:01:51
  • ASLAN sarıgül,tek çare sarıgül

  • tdh muhalefet
  • 29 Mart 2010 - 17:23:26
  • eskişehir mitingini hazırlayan ve özellikle yaşlılar ve çocuklar için sandalyeli bölüm hazırlayan il teşkilatını kutlarız……

  • SARIGÜLen
  • 29 Mart 2010 - 18:43:59
  • yazık bu insanlara…her gün bir yerlere taşıyorlar,mitingler kalabalık olsun diye..çareSİZ sagrıgülEN…

  • SİYASET PİS İŞ
  • 29 Mart 2010 - 19:36:00
  • BAKARMISIN SARIGÜL’E,CAMİLERE VE CEMEVLERİNE SİYASET SOKMAYACAKMIŞ,BU KADAR YALANCI OLMAK ZORUNDAMIDIR SİYASETÇİ.SAYIN BAŞKAN SEN DEĞİLMİSİN İLÇE BAŞKANLARINA TALİMAT VEREN,MİTİNGLERİNDE HEP VURGULAMIYORMUSUN,CEM EVLERİNE VE CAMİLERE GİDECEKSİNİZ, GİTMEYENİ YAKARIM DİYEN.ŞİMDİ NE OLDUDA DEĞİŞTİN,BUMU DEĞİŞİM DEDİĞİN SENİN,CAMİLERE VE CEMEVLERİNE GİDİN DİYORSUN SONRADA ORALARA SİYASET GİRMEYECEK DİYORSUN,NASIL OLACAK BU İŞ,YANİ SEN NASIL İKTİDAR OLACAKSIN.ŞUNU BİLDİĞİNDEN EMİNİM BU ÜLKEDE İKTİDARIN ANAHTARI YA CAMİ CEMAATİNDE YADA CEM EVLERİNDE.YEMİN EDİYORUM DİĞER SİYASİLERDEN HİÇ EKSİK KALAN BİR YANIN YOK,HATTA FAZLAN VAR.
   BİRDE ŞU MÜTEVAZİ BİR AİLENİN ÇOCUĞUYUM LAFINI BIRAK,AİLEN MÜTEVAZİ OLABİLİR BELKİ AMA YA SENİN ZENGİNLİĞİN NE OLACAK,PETROL İSTASYONLARI,EKMEK FABRİKALARI BİLİNENLER,YA BİLİNMEYENLER.BUMU MÜTEVAZİLİK YADA AZ ZENGİN OLMAK.SEN MÜTEVAZİYSEN PEKİ OĞLUN NASIL OLUYORDA BİR KULÜPTE YÖNETİCİ OLUYOR,ODAMI ÇOK MÜTEVAZİ,NE İŞ YAPIYOR,PARAYI NEREDEN KAZANDIDA GS’YE YÖNETİCİ OLDU.BİZİM DIŞARDAN GÖRDÜĞÜMÜZ BİR KORUMA GİBİ HEP YANINDA OLDUĞUDUR,PARAYI BURADANMI KAZANDI.
   GÜLDÜRMEYİN KENDİNİZE,DALGA GEÇMEYİN İNSANLARLA,ÖYLE SÖYLEMEKLE OLMUYOR,HİÇBİR FARKIN YOK DİĞERLERİNDEN.MÜTEVAZİYMİŞ! BİZ NEYİZ O ZAMAN.
   HAKİKATTEN “SİYASET PİS İŞ”

  • Emekçi
  • 29 Mart 2010 - 22:16:37
  • Gerçekten yazık bu insanlara,boş bir amaç uğruna sarıgülün peşinden ordan oraya sürükleniyorlar.Açlığın ve sefaletin kol gezdiği,işsiz milyonlarca insanımızın olduğu,rejimi değiştirmeye çalışan bir iktidarın at oynattığı,sata sata kamunun malının kalmadığı,ülke topraklarının yabancılara kiralandığı,silahlı kuvvetlerin acımasızca yıpratıldığı,yargının ele geçirilmeye çalışıldığı,esnafın birer birer iflas ettiği,işçinin,memurun açlık sınırının altında yaşadığı ülkemizde şimdide sarıgül çıktı bunca sorunla boğuşan insanımızın kanını emmeye,onun bu çaresizliğini sömürmeye.Bunu yaparkende bende sizden biriyim mesajı veriyor,bunun adı sömürü düzeninin devam etmesidir.Sen ve etrafındaki o elit tabaka nasıl bizden olabilirsin,bizden olabilmen için bizim gibi düşünüp,bizim gibi kazanıp,bizim gibi yaşamalısın.Sadece miting otobüslerine kimi zaman yaşlı bir teyzeyi,kimi zamanda bir çocuğu çıkartarak bizden olamazsın.Bazı insanları kandırabilirsin ama emekçiyi asla,devrimciyi asla,ülkücüyü asla,hele hele ATATÜRK’ çüyü asla ve asla kandıramazsın.Herzaman etrafında birileri olacaktır,ama onlar kimlerdir biliyormusun sayın sarıgül,onlar hani senin bir lafın var”maymunum oynarken,kazanım kaynarken yanımda olanlar” diye,işte onlar olacaktır yanında.
   Siyasette kişisel nefretle yola çıkanlar,bırakın iktidar olmayı,sadece bu halkın nefretini kazanırlar.Bu memlekette soldada,sağdada,merkezdede siyaset yapılabilecek yeterli sayıda parti vardır,küçük oluşumlar yerine bu partilerde isteyen kendine yer bulabilir,bu halkı sürekli bölmenin ülkeye çok büyük zararı olur.
   Mitingler için insanlara harcattığın paranın hesabını veremezsin,insanların ağzına birparmak bal çalarak,onlara makamlar vererek sömürmeyi bırakın,bunun vebali altında ezilirsiniz.Ailesinin rızkını yollarda,mitinglerde heba eden insanlar,şimdi oturup bir düşünün.Gerçi bir çoğunun düşüncesini çok iyi tahmin edebiliyorum,buda kaz gelecek yerden,tavuk esirgenmez hesabıdır.
   Eğer çok istiyorsan küçük ama benim ailemin bir partisi olsun diyorsan,ozaman çıkar paranı koy ortaya,kur örgütlerini,ver kiralarını,görevlendir başkanlarını yeterki bu halkın olmayan parasının peşine düşme,bunun vebali çok büyük olur.
   Biz basından takip ediyoruz ve duyuyoruz,hareketin içinde birçok yöneticinin hakkında şaibeler olduğunu ve hatta aralarında işçisinin alacağını vermediği için ayağından vurulan il yöneticinin bile olduğunu.Biz biliyorsak sen çok daha iyi bilirsin,şimdi bu adama sormazlarmı,sen sarıgülün il yöneticisi olmuşsun,heryere onunla birlikte gidiyor ve bol para harcıyorsunda peki işçinin parasını niye vermiyorsun be adam,demezlermi.İşte arkadaşlar işin özeti bu,buradan tüm halk kesimlerine sesleniyorum;BÖLÜNMEYİN,OYUNA GELMEYİN,HESAP SORUN,KOLTUK VE MAKAM UĞRUNA KENDİNİZİ SÖMÜRTMEYİN,BAŞKALARINIDA KANDIRMAYIN,PEŞİNDEN GİTTİĞİNİZ SİYASİNİN HERŞEYİNİ SORGULAYIN,EĞER EMİNSENİZ BUYURUN YOLUNUZ AÇIK OLSUN.
   TÜM EMEKÇİ DOSTLARA SELAMLAR.

  • sarı
  • 30 Mart 2010 - 00:14:25
  • sarıgül geliyor gümbür gümbür

  • başka çare yok
  • 30 Mart 2010 - 09:39:26
  • sarıgül gümbür gümbür geliyor.akp nin alternatifidir.iyi adamdır.merttir.dik durur.türbanımızı sarıgül bize geri verecek.

  • tdh muhalefet….ferman usta
  • 30 Mart 2010 - 09:48:17
  • aslında büyük istanbul buluşması hariç izmir mitingi dahil. eskişehir mitingi en iyi hazırlanan bir miting ti.. ben sabah 8 ‘den itibaren ordaydım eskişehir teşkilatı uyumamış… bir gelin gibi meydanı süslemiş
   özellikle yaşlılar ve sakatlar için ayrılan bölüm tam değişime yakışan bir yenilikti. eee sonrası o kadar…
   maalesef TDH derme çatma bir şekilde kolay yoldan makam işgal eden teşkilatlar yüzünden ve özellikle istanbul il başkanı yüzünden sürekli kan kaybediyor…

   istanbul ıl başkanı’nı izliyoruz… ben bu partinin adını koydum söyle yaptım böyle yaptım söylemleri ile bir kere BEN YOK BİZ VARIZ söylemlerine bir il başkanı olarak ters düşüyor… il başkanın’nın istanbulda genel başkanın yaptığı etkınlıklerde rol almasından başka hiç bir şey yaptığını asla duymadım….aslında istanbulu sn sarıgül ve genel bşk yrd yönetiyor… il başkanının maltepede etkınlığı genel başkanla gelip vestada yemek tir.. ilçede o kadar sıkıntı olmuş belkıde siyaset tarihinin maltepede eşi benzeri olmayan olayları olmuş makamından kalkarak ne nedır ne değildir. dememiştir.. nedeni ise çok açıktır. bu sıkıntılar genel başkanın kulağına giderse makamı sallanacak onu gayet iyi bildiğinden yerinden kımıldamamıştır…
   aslında ıl başkanı ile maltepe ilçe başkanı aynı benzerlıkte davranışlar göstermektedirler…

   şimdi sorularımıza kim muhatap olur onerilerimizi kım dikkate alır bilemem ama azız’den bunu beklemek imkansızdır çünkü kapasitesi sıfır karşımıza sılık deli adamlar çıkarttı tısss olup gittiler hemde TDH rezil ederek parti suçu işleyerek.. bu adamlardan azız ın etrafında çoookkk..
   belkıde yeni arkadaşlar çıkar… derdimizi anlatırız. sanırım ilçede 2 unv. bitiren basın halkla ilişkılerden sorumlu kardeşimiz var. belkı daha mantıklı cevaplar alırız…

   Maltepe’de siyaset diğer ilçelere banzemez.. iki farklı sınır vardır.ve birbirinden tamamen farklı e5 uzeri siyasete meraklı ilçe binalarına kadar inerek kendilerinden hiç beklenmeyen bir performans ile adeta bir il başkanı bilgisi ile sizleri mat edebilirler. eleştirmekten asla yorulmazlar…
   diğer kesim ise e5 altı. sahıl kesimi bu kesim asla ilçelere gelerek siyaset yapmaz kavga eleştiri gibi can sıkıcı işlere bulaşmazlar. ancak maltepe oy potansiyelinde çok önemli bir oran teşkıl ederler…

   şimdi ilgili arkadaşlara sormak ıstıyorum. ! siz bu kesimlere aziz’ın facebook sitesinden mi ulaşmaya çalışıyorsunuz. bu ilçenin maltepe halkını bilinçlendirecek gerek yönetim gerekse çalışmalar hakkında bilgilendirecek bir internet sayfası duşunuyormusunuz aradan geçen 9 aya rağmen… maltepe halkı sizi nerden bilecek yapılan mıtıngleri çalışmaları nerden bilecek… sizler başta ilçe sekreteri olmak uzere kadın kolları ve tayfaya bakmayın.. çalışmazlar kandırırlar sizi biri çıkar cenazeye gidiyorum der kaçar diğeri ben damadım belediyeye gidiyorum eşya getireceğim der kaçar. diğeri falan yerde esnafla konusacağım der kaçar. siz onları çalışıyor sanarsınız ama neticede ilçe ilçe sekreterının hemşerisi arkadaşı ile dolar taşar ve hiç biri 5 kuruş vermez ….

   ama maltepe halkı maalesef kan kaybı yuzunden ulusal basındaartık eskısı kadar yer almayan eskişehir mitingini ve genel başkanın söylemlerini merak ediyor ..

   evde işte bunu merak eden maltepe halkı istemez mi internet sayfasından bu mitingin videosunu izlemeyi çalışmaları takip etmeyi..

   düşünün bir internet sitesini ilçe başkanı aziz. her gün TDH için ne yaptığını maltepe halkı ile paylaşıyor göreve geldiği 6 aylık bir zamanda maltepede dolaştığı mahalleleri sokakları kahveleri ve oradaki vatandaşlar ile çektirdiği halkla iç içe resimleri görmek istemez mi
   ‘ ÇOk merak ediyorum ilçe başkanı kaç mahalle gezdi findıklının yolunu biliyormu esenkente gittimi ‘
   maltepe halkı ne yapsın vestanın reklamını ne yapsın vestadakı kahvaltıyı yenen yemekleri… sonra sormaz mı ilçede alacaklar gelip gidiyor kimse para vermiyor ‘ en sonunda Kadın KOlları başkanı rumuzda kullansa itiraf etti ‘ vestada bolluk içinde yenen yemekleri akşam mangal partilerini… bu halk ile uyeler ile alay etmektir. maltepe halkı ne yapsın aziziz padişah gibi sofrada genel başkanla yemek yerken resmını… alacaklar ne der….. maltepe halkı ne yapsın azız’ın facebook sitesini….. halk bilgilenmek ıster. öğrenmek ister…hem eleştiri olursa ınteret sitesine TDH ilçesi para kazanır aziz hemen vestanın reklamlarını verır

   saygılarımla

   ferman usta

  • 28 li jojuq
  • 30 Mart 2010 - 10:36:24
  • bence çok qüzel ve iyi bir miting oldu.MUSTAFA SARIGÜL eskişehir de çok güzel bi şekilde karşılandı çok güzel vede anlamlı konuşan sarıgül diğer partilerede gereken cevapları verdi.TEK ÇARE SARIGÜL…TDH PARTİSİ

  • DEVRİMCİ
  • 30 Mart 2010 - 11:04:16
  • Taşıma insanlar,hep aynı yüzler,aynı boş söylemler,sömürü ve yine sömürü.Sarıgül arkasındaki gerçek kitleyi görmek ve göstermek istiyorsa halka,şunu yapabilirmi acaba.İlçe örgütlerine kendi ilçelerinde bir miting yaptırsın,yani dışardan kimse gelmiyecek,kendiside gelmiyecek,hadi bunu bir yaptırsın bakalım alanlarda kaç kişi olacak.Ben Maltepeli olarak size söylüyorum,böyle bir mitingde Maltepe meydanında,TDH ilçe yönetiminin en fazla toplayacağı insan sayısı 60-70 kişi olur,inanmayan denesin.Gerçi ilçe başkanı bir beyanat vermişti üye sayımız 10.000 kişi diye,belki şu anda 15.000 olmuştur üye sayıları.Bu yöneticiler yalan söylerken bile ölçülü olamıyorlar.
   Haydi sarıgül’ün örgütü Maltepe meydanında kendinizi bir tanıtın bize,alan çok büyük gelirse eğer,bildiğim birkaç çay ocağı var,oradada yapabilirsiniz mitinginizi.

  • ismail gündüz vah vah
  • 30 Mart 2010 - 12:02:15
  • şimdi aziz ve tayfası artık eleştirilerden bunalmış ve demişler ki hep aynı konular.. peki konuları değiştirelim….

   bu teşkilat içinde 2 unv bitiren başk yrd dahil.. maltepede hiç bir proje üretemiyorlar…. aziz ve ekibi kahvaltıda yemekte gezmede tozmada… ilçeye bir sürü alacaklı geliyor aylardır aşurecının parasını vermemişler… ballı böreklı sofralarda yemek içmekle olmuyor bu işler..

   şimdi soruyorum..

   aziz bey 27.1.2010 tarıhınde gazetelerle yaptığı kahvaltı toplantısında bol keseden atmış demiş ki ANADOLU GAZETESİNE bizim maltepede gönüllü 5000 üyemiz var…..

   YALANNNNN.. MALTEPE HALKINI KANDIRIYORSUNUZ……

   ÇOK DEĞİL BİRAZ İLERİ GİDELİM

   5000 UYE… MALTEPE İLÇE AÇILIŞINDA NERDEYDİ NEDEN İLÇE AÇILIŞINDA MALTEPE İLÇESİ OLARAK 50 KİŞİ BİLE YOKTUNUZ..

   BEN BURDAN DİYORUM Kİ AZİZ VE TDH MALTEPE İLÇE YÖNETİMİ YALANCI MALTEPE HALKINI KANDIRIYOR….. EVET YALANCISINIZ… YALAN SÖYLEYEREK İNSANLARI KANDIRIYORSUNUZ..

   HADI MAHKEMEYE VERİN BENİ…

   O ZAMAN O GÜNE AİT MEYDANDAKİ MOBESE KAMERALARINI DELIL GÖSTERIYORUM.. BUYRUN SAAT 9 DAN İTİBAREN 38 İLÇE VE CIVAR İL VE İLÇELER GELMEDEN YANİ SİZ KALABALIĞA KARIŞMADAN ÖNCEKİ SAYINIZI MOBESE KAMERALARINDA BİR GÖRELİM…. 5000 BİN GÖNULLU UYE NERDE HADİ YARISININ İŞİ VAR VAZGEÇTİM 500 GÖNÜLLÜ ÜYE NERDE…

   BUYRUN TEŞKILAT BAŞKANI.. BU YALAN DOLANA NE DİYECEKSINIZ….

   SAYGILARIMLA…..

  • DEVRİMCİ
  • 30 Mart 2010 - 12:03:33
  • Sarıgül hayranlarına bir kitap tavsiye ediyorum,alın,okuyun.
   “DÜĞÜN EVİNİN TEFCİSİ,ÖLÜ EVİNİN YASCISI”

  • BAŞKA ÇARE YOK CEVAP
  • 30 Mart 2010 - 12:09:51
  • EVET ÇOK HAKLISIN AKP TURBANI VERDİ TDH DA ÇARŞAFI VERECEK..

   Hale bakın TDH değişim sosyal demokrat bir haraket ne hale geldi…

   merak etme turbanın yanında çarşafta var.. hediyesi…

  • PARTİLİ
  • 30 Mart 2010 - 12:17:37
  • Partimiz nezaman kurulacak,bugüne kadar en az 5 değişik tarih verildi ve hepside boş çıktı.Şimdide mayıs ayı deniyor bu doğrumu,ülke seçim atmosferinde bizimkiler daha neyi bekliyorlar.Tüzük deniyordu ilk zamanlar daha bitmedimi,bütün parti tüzükleri aynıdır ya yokmu bu tüzüğümüzü yazacak birileri,yada el yazısı ilemi yazıyorlarda o yüzden bekliyoruz.Öyle hareket,bereket lafları artık karın doyurmuyor,kuracaksan kur partiyi.Sakın yedek parti falan demeyin insanlara,sonumuz hüsran olur yoksa.

  • tugay özgül.
  • 30 Mart 2010 - 13:33:50
  • BEN YOK BİZ VARIZ … MUSTAFA SARIGÜL…

   ben internetten yerel gazeteleri bir bir taradım… TDH MALTEPE KAHVALTIDA – YEMEKTE -KAHVALTIDA – YEMEKTE…. SALONLARDA.

   tdh maltepeyi meydanlarda sokaklarla mahallelerde görmek mumkun değil

   sankı aziz bey vestanın reklamını yapıyor tdh yerine … etfafında hep aynı kişiler.. hep aynı yüzler masanın etrafında makamları kapmışlar sizin bir sürü yönetim kurulu üyeleriniz var neden onlarada sans vermiyorsunuz etkınlıklerinizde… yavuz – uğur – emrullah – kadriye …
   ilçede masaları kapmışlar vede ne tesaduf bu ekip 5 kuruş vermez ilçeye..

   ben size dahada ilginç bir detay anlatacağım.. gerekırse ısmını tarıh ile verbililirim bir gazetede resimleri çıkmış kahvaltı yoplantısı yerel basınla yapıyorlar

   TOPLANTI YAPAN TDH İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERININ ARKASINDA KOSKOCA DUVARDA KOSKOCA BİR POTRE RESİM VAR… KIM DERSİNİZ..

   ATATÜRK RESMİ.!!! YOK YOK DEĞİL…

   TAMAM GENEL BAŞKAN MUSTAFA SARIGÜL RESMİ !!! YOK YOK ODA DEĞİL..

   AZİZ BOZKURT RESMİ TAMAM BİLDİN.. KOSKOCA AZİZ BOZKURT RESMİ DUVARI KAPLAMIŞ

   VE ÖNUNDE TDH MALTEPE İLÇE TEŞKİLATI..

   BİAT ETMIŞLER… HADİ MAHKEMEYE VERİN HAKARET VAR DİYE ÇIKARALIM RESİMLERİ GAZETE KÜPÜRLERİNİ….

   KOSKOCA MALTEPE TDH İLÇE TEŞKİLATI AZİZ BOZKURTUN RESMİ POSTERİ ÖNUNDE VEDE VESTADA KAHVALTI TOPLANTISINDA…

   …………………. BU BOŞLUĞU MANŞETİ SİZ ATIN DEĞERLİ MALTEPE HALKI

   ben yok biz varız .. hikaye

   önce vesta var sonra aziz bozkurt mustafa sarıgül oda kim. !! arkada aslan gibi dev azız bozkurt posteri var….

  • sacide eğdir
  • 30 Mart 2010 - 14:44:46
  • efendim ben emekli öğretmenım…

   öncelıkle TDH VE SN SARIGÜL’e başarılar diliyorum..

   olay gazetesinden eskişehir mitingini izledim… öncelikle şunu öğrenmek istiyorum sayın yöneticilerden ‘TDH’ sn Sarıgül konuşmalarında dini siyasete alet etmeyeceğini cami ve dolasıyla cem evleri uzerinden oy toplamayacağını söylüyor. kendisini zaten tanıyoruz son derece sosyal demokrat. ATATÜRK ‘çü laik bir çizgisi var… ancak ben su sayfalardaki yorumları endişe ile izliyorum burdaki yorumcular ‘TDH ve SN SARIGÜL DESTEKÇILERİ’ ADETA TDH politikasıymış gibi türban ve çarşaf kavramını tehlikeli bir sekılde ele alıyorlar acaba bu görüş sadece maltepe ilçesine mi ait yoksa tüm TDH ve SN SARIGÜL’Ü bağlamaktamıdır…

   sayın TDH yöneticilerinden bu konu ile ilgili bir açıklama beklemekteyım

   saygı ve sevgilerimle

  • tdh yönetiminden bir gariban
  • 30 Mart 2010 - 15:50:30
  • çok değerli TDH gençlık kolları….

   siz aziz beye yükleniyorsunuz ama cıhan’nın görevden alınmasının tek organizatörü murat beydir… murat saman altından su yürütmüşür. aziz beyi o doldurmuştur cıhana karşı….

   şu an ki ilçe gençlık kolu başkanı ile murat bey gizli gizli toplantılar yapmışlardır.. şimdi sıra kadın kolları başkanında…..
   durum hiç sandığınuız gibi değil
   aziz murata bel bağlamış vazıyette aksamları ….özel toplantılar yapıyorlar… gizli buluşma yerleri marmara yelken….

  • tugay mengüloglu
  • 30 Mart 2010 - 16:29:40
  • eskişehir geldik azkaldı ankaraya herkez şuan DERDE DERMAN SARIGÜL ÇARE SARIGÜL VE BAŞBAKAN SARIGÜL HALKIMIZIN AGZINDA
   TEK ÇARE SARIGÜL DİYOR BEN MAHALLE GENÇLİK KOLLARI OLARAK İNANANIYOM BU ADAM LİDER OLCAK BEKLE BİZ ANKARA GELİYOZ SADECE 150KM KALDI

  • behiye şeker
  • 30 Mart 2010 - 19:20:08
  • mustafa sarıgülü çok begeniyorum inşallah yeni başbakanımız olur umudumuz sarı gül tek çare sarıgül

  • TDH LI BAYAN
  • 30 Mart 2010 - 19:25:49
  • KARDEŞİM YAPMA MURAT BAŞKAN BELKİDE O İLÇEDE TEK ADAM O ASLA BÖYLE BİR ŞEY YAPMAZ BUNU CİHANDA BİLİR KADRİYE HANIMDA BELKİ SANA DA BİR UCUNDAN BİR ŞEKİLDE DESTEĞİ OLMUŞTUR ETME EYLEME O CİDDEN SAMİMİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR KİMSENİN KALBİNİ KIRMIŞLIĞI YOKTUR ORDAN AYRILANLAR BİLE ORDA TEK ADAM VAR DİYOLAR ODA MURAT BAŞKAN SEN ONU BURAYA ÇEKMEYE ÇALIŞIYOSUN AMA İNAN BANA YAZIK EDERSİN O DELİKANLIYA !
   BANA SORSALAR MURAT BAŞKAN ORAYI TEK BAŞINA BİLE SIRTLAR ÇÜNKÜ VİCDANLI VE DÜRÜST BENCE İLÇE BAŞKANI OLMALI MALTEPEDE DE SAYGI DUYMAYAN SEVMEYEN YOK BENCE SARIGÜL ONU KAÇIRMAMALI ÇÜNKÜ VİZYONU DURUŞU GÜLÜMSEMESİ CV Sİ YETER

  • KISKANANLAR ÇATLASIN
  • 30 Mart 2010 - 19:40:10
  • KISKANANLAR ÇATLASIN

  • HALK ADINA
  • 30 Mart 2010 - 20:36:01
  • SAYIN GAZETE YÖNETİMİNE;
   HALKIMIZIN BİLGİLENMESİ AÇISINDAN,”MÜTEVAZİ” SARIGÜLÜN GAYRIMENKULLERİ İLE BAZI ARSA VE ARAZİLERİNİN DÖKÜMÜNÜ VERMİŞTİK BURADAN AMA YAYINLANMADIĞINI GÖRÜNCE ACABA SANSÜREMİ TAKILDIK DİYE DÜŞÜNDÜK,FAKAT GAZETE YÖNETİMİNİN SANSÜR KONUSUNDAKİ DÜŞÜNCESİNİDE BİLDİĞİMİZ İÇİN KESİN HÜKÜM VEREMİYORUZ.BİRAZ DAHA BEKLEYELİM BAKALIM.SAYGILAR.

  • Gerçekler
  • 30 Mart 2010 - 20:51:46
  • BİZLER TDH MALTEPE YÖNETİMİNİ ZAMAN ZAMAN ELEŞTİRİYORUZ AMA BİR KONUDA HAKLARINI TESLİM ETMEMİZ LAZIM.TÜZÜKLERİNDE OLMAYAN AMA MAKAM VE KOLTUK OLSUNKİ İNSANLAR GELSİN MANTIĞI İLE OLUŞTURULAN BAŞKAN YARDIMCILIKLARININ SAYISI MALTEPEDE 4 KİŞİ İKEN,KARTAL İLÇESİNDE ADAMLAR 7 KİŞİYİ BAŞKAN YARDIMCISI YAPMIŞLAR.YARIN BEN GİTSEM VE BAŞKAN YARDIMCILIĞI İSTESEM,BİRAZDA PARA VERSEM KESİNLİKLE O KOLTUĞU ALIRIM.BİRDE DİKKATİMİ ÇEKEN BİRŞEY DAHA VAR,NEREDEYSE BÜTÜN İLÇE BAŞKANLARI SİVASLI OLACAK GALİBA,BU MEMLEKETTE BAŞKA ŞEHİRMİ YOK.AYRICA KARTAL TDH NİN YEMEKLİ TOPLANTILARIDA “VESTA” DA YAPILIYOR.AZİZ BAŞKAN BOŞUNA ALMAMIŞ İLÇE BAŞKANLIĞINI,HEM MALTEPE,HEMDE KARTAL ÖRGÜTÜNDEN KAZANIYOR.HADİ ONLAR KARTAL ÖRGÜTÜ,KENDİ İLÇESİNİN ESNAFINA KAZANDIRIYOR DİYELİM!,PEKİ MALTEPEDE RESTORANMI YOK BİRAZDA BİZİM ESNAF KAZANSIN BAŞKAN,HEP BANA YAPMA,YARIN ÇIKIP OY İSTEYECEKSİN UNUTMA.HADİ BAKALIM TAKİP EDİYORUZ SİZİ BİRDAHAKİ YEMEKLİ TOPLANTINIZ MALTEPE SINIRLARI İÇİNDE BİR ARKADAŞIMIZIN YERİNDE OLSUN,SAYIN SARIGÜL’ÜDE ÇAĞIRIN AMA BİRDE İSTANBULDA EN ÇOK ÖNEM VERDİĞİ İLÇE OLAN MALTEPEDE YESİN YEMEĞİNİ.

  • Sacide hanıma
  • 30 Mart 2010 - 21:27:33
  • Sacide hanım bu türban,çarşaf,cami,cemevi söylemleri ne yazıkki sadece Maltepe örgütünün söylemi değil,açıp bakarsanız partinin sitesine oradada bu konular hakkında yayınlanan etkin metinlerde maalesef olumsuz bir yanıt bulamazsınız,zaten bulmanızda mümkün değil.Sadece bumuki emperyalizm karşıtı tek bir söz yoktur,pkk ve kürt meselesinin çözümü hakkında söz yoktur,şunu söylüyorlar ama silahlı kuvvetlere ayrılan paranın çokluğundan bahsediyorlar,yani pkk sorununu silahlı kuvvetleri silahsızlandırmakta buluyorlar.Ayrıca abd ve ab ile tam işbirliğinden bahsediyorlar daha bunun gibi pekçok aykırı sözleri bulabilirsiniz.Bu parti kesinlikle Atatürk’çü bir parti değil,sanki rejimi yıkmak için abd den icazetli bir görünüm veriyor,zaten Türkiye Cumhuriyeti’de bir ilk yaşandı ve Sarıgül bu hareketi başlatmadan önce abd ziyaretini ve temaslarını yaptı.Bu bugüne kadar hiçbir sol liderin yapmadığı birşeydi.

  • HALK ADINA DİYEN YORUMCU
  • 30 Mart 2010 - 22:14:46
  • MESAJINIZI yayınlayamadık.sizin elinizde tapu kayıtlarımı var?varsa bize gönderin yayınlayalım,degilse zanla hüküm kurulmaz.igne bize cuvaldız başkasına demi?
   saygılar
   olay gazetesi

  • asiye hanımın dikkatine
  • 30 Mart 2010 - 22:17:19
  • derhal ismekle görüşün,bu konuda bizim yapacagımız bir şey yok,kayıp ilanı vererekde yeniletebilirsiniz diplomanızı.
   saygılar.olay gazetesi

  • OLAY GAZETESİNE
  • 30 Mart 2010 - 22:25:24
  • SARIGÜL’ÜN MAL VARLIĞINI YAZMAK SUÇMU,YADA HAKARETMİ,BU BİLGİ YİNE BASINDAN ALINMIŞ BİR BİLGİDİR.TUTUMUNUZU ANLAYABİLMİŞ DEĞİLİZ,BU SANSÜR DEĞİLDE NEDİR PEKİ,VATANDAŞ BİLSİN BUNLARI NEVAR YANİ SİZ NİYE YAYINLAMADINIZ MERAK ETTİM,BURADAKİ AMAÇ SARIGÜLÜN MÜTEVAZİYİM SÖYLEMİNE BİR YANITTI SADECE,YOKSA KİMSEYE HIRSIZ DEMEDİK.BU MALLARIN TAMAMI HELAL KAZANÇLA ELDE EDİLMİŞ OLABİLİR YADA OLMAYABİLİR,ONU SORGULAYACAK MAKAM BİZ DEĞİLİZ,DEVLETİN İLGİLİ KURUMLARI GEREKTİĞİNDE BUNLARI ARAŞTIRIR.
   SANSÜR KONUSUNDAKİ SÖYLEMİNİZ İLE UYGULAMANIZ ÇELİŞMEDİMİ.
   SAYGILARIMIZLA.

  • OLAY GAZETESİNE
  • 30 Mart 2010 - 22:40:56
  • SAYIN YETKİLİLER EN AZINDAN YAZIYI NEDEN YAYINLAMADIĞINIZ HAKKINDA BİLGİ VERMİŞSİNİZ AMA YİNE HATA YAPIYORSUNUZ.O YAZIDA BİR BASIN KURULUŞUNDA YAYINLANMIŞ MAL VARLIĞI İLE İLGİLİ BİLGİLER VAR,BUNUN AMACIDA KİŞİYİ ZAN ALTINDA BIRAKMAK DEĞİL,”MÜTEVAZİLİK” SÖYLEMİ İLE HALKI KANDIRANLARI,YİNE HALKIN BİLGİSİNE SUNMAKTIR,HÜKÜM KURMAK DEĞİLDİR.SONRA TAPU KAYITLARINI İSTERSENİZ SİZ GAZETECİSİNİZ DAHA İYİ ULAŞABİLİRSİNİZ ONLARA,BİZİM ÖYLE BİR GÜCÜMÜZ YOK.BU MANTIKLA BAKARSANIZ YORUMLARA,BURADAKİ KİŞİLERİN HER YAZDIĞININ BELGESİNİ İSTEMENİZ GEREKİR.ÖRNEĞİN BİRİSİ DİYORKİ SARIGÜL TÜRBANIMIZI BİZE GERİ VERECEK,OZAMAN SORMANIZ LAZIM YORUMCUYA YA KARDEŞİM BUNUN BELGESİ VARMI ELİNDE.YADA BİRBAŞKASI ŞÖYLE YAZIYOR MALTEPE MİTİNGİNDE İLÇEDEN 50 KİŞİ YOKTU MEYDANDA,ŞİMDİ O YORUMUDA YAYINLAMAK İÇİN YORUMU YAPANDAN VİDEO KAYITLARINI İSTEMENİZ LAZIM.BAKIN İŞTE OLMUYOR,YANİ SİZ HEP SÖYLÜYORSUNUZ HAKARET,KÜFÜR OLMADIĞI MÜDDETÇE BU GAZETEDE HERKES YORUM YAPABİLİR BİZDE ONA GÜVENİYORUZ.
   UMARIM SİZLERİ KIRMAMIŞIZDIR BU TEPKİMİZLE.TEKRAR SAYGILAR.
   (YAZIYI YAYINLAMASANIZDA OLUR ARTIK,HALKIMIZ MESELEYİ ZATEN ANLAMIŞTIR)

  • tdh muhalefet….
  • 31 Mart 2010 - 08:57:53
  • değerli TDH maltepe üyeleri..VE SAĞ DUYULU ONURLU YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ‘ tAYFA HARİÇ ‘ ARTIK BU GİDİŞE BİR DUR DEMENIN ZAMANI GELMİŞTİR…

   yaklaşık olay gazetesinin verdiği bu imkanla 3-4 aydan beri muhalefet görüşlerimizi yazmaya çalışıyoruz.. gerçekleri ama tüm gerçekleri yazıyoruz.. doğru olan çizgiden gidiyoruz gitmeyede devam edeceğiz yanlış kımse neyse karşı durmaya devam edeceğiz… ilçede yaşananlar ve yaşatılanlar değişimi canı gönülden bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmıştır… değişim haraketi özellıkle istanbulda MAALESEF İL BAŞKANININ basiretsiz davranışı yüzünden sağlıklı temeller üzerine kurulmadı aman bir tabela olsun bir başlangıç olsun kım kurarsa kursun mantığı ile ilçede görev alan insanların bir araştırılması yapılmadan referans alınmadan kursunlar enayiler partileşince içlerinden ayıklarız mantığı ile görevler verilmiş ve hal böyle olunca ilçeler işgal altına alınmıştır… maltepe ilçesi kuruluş aşamasında 3 tane ilçe başkanı değiştirmiş ve meydanı boş bulan aziz ve tayfası maalesef ilçeyi işgal etmişlerdir. köşe başlarını tutmuşlar ve asla bırakmamaktadırlar…

   genel merkez. meydan mitinglerine shovlara daha önem vermiş o açılış senın bu açılış senın gösteriş düşüncesi ile ilçeleri tembel bir sekle itmiştir… bunu fırsat bilen tayfalar tüm ilçelerde mevcut. bir iki toplantı bir iki açılışta boynunda sarı atkılar ile resimler çektirerek facebooklarına koyarak değişimi başlattıklarını sanmışlardır..SİZLER GAYET İYİ BİLMEKTESINIZ NE KADIN KOLLARINDA KADRO NE GENÇLIK KOLLARINDA KADRO NEDE MAHALLE BİRİMLERİ OLUŞTU MEVCUT 18 19 MAHALLEDE EN AZ 20 KİŞİLIK BİRİMLER OLUŞMADI OLUŞTURAMADILAR. NERDE SİVASLI BULDULARSA NERDE HISIM AKRABA BULDULARSA DOLDURDULAR.

   değişim haraketinde çok vahim olaylar olmaktadır… meydanı boş bulan bir sürü cahil ve düşünmekten üretmekten acız insanlar değişimi felakete sürükleyecek çok hatalar yapmakta belkı farkında değiller ama öyle delıller bırakmaktadırlar ki…ilerde seçim zamanı belgeler değişimın yuzune tokat gibi çarpacaktır… maltepede aziz yerel basına karşı uygulamak istediği sansürün bir örneği bursa il başkanı tarafından yapılmakta ilçelerde gayri ahlakı siyasete etik olmayan delilli belgeli sahıtlı o kadar çok davranış varki… maltepede zafer bulut-midyad rumuzunu kullanan aziz’in maşaları değişimi çok zor duruma düşürecek beyanlar vermektedirler…
   bizler bu gidişin hep karşısında olacağız

   TDH GERÇEKTEN SAĞ DUYULU MENFAATSİZ HİZMET VEREN KİŞİLİKLİ AHLAKI DEĞERLERE ÖNEM VEREN ÜYELERİ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ.. ARTIK BU KÖTÜ GİDİŞE VE SHOV DÜNYASINA SON VERİN SİZİN MADDİ VE MANEVİ DEĞERLERİNİZ ÜZERİNDEN SİYASET YAPAN AZİZ VE TAYFASINI ARTIK BERTARAF EDİN YANLARINDA YER ALMAYIN … ÇÜNKÜ BİZ YER ALAMAYACAĞIZ MÜCADELEMİZ DEĞİŞİM RESMİ KIMLIK TAŞIYINCA DAHA ÇOK SERT OLACAK İLÇE İÇİNDE MUHALEFETE DEVAM EDECEĞİZ…

   AZİZ VE TAYFASI NIN YERİNE GELECEK SAĞ DUYULU AHLAKI DEĞERLERE SAHİP MALTEPE HALKINA YALAN SÖYLEMEYECEK UYELERİ KANDIRMAYACAK KIM GELİRSE GELSIN İLÇE İÇİNDE HİÇ BİR GÖREV ALMADAN KARŞILISIZ YANLARINDA OLACAĞIZ…

   MALTEPE HALKINA YALAN SÖYLEMEYEN BİR İLÇE BAŞKANI DEDİK..NEDEN !!

   AZİZ OCAK AYINDA YEREL GAZETELERE BEYAN VEREREK MALTEPEDE 5000 GÖNULLU ÜYELERININ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ !!!!!

   BELKI MALTEPE HALKI KANABİLİR AMA.. SİZLER DURUMUN NE OLDUĞUNU BİLİYORSUNUZ GENEL BAŞKANIN MALTEPEYE GELDİĞİNDE İLÇE OLARAK KAÇ KİŞİ TOPLANDIĞINIZI ÇOK IYI BİLİYORSUNUZ.. ARTIK KENDINIZI VE MALTEPE HALKINI KANDIRMAYIN..

   MOĞOLTAY BİLİYORSUNUZ 5000 KİŞİ İLE KATILACAKTI HEPİNİZ İLÇEDESİNİZ…
   BİR GÜN UĞRADIMI MOĞOLTAY BİR İHTİYACINIZ BİR EKSIĞINIZ VARMI DEDIMI !!
   YARIN BİR GÜN SEÇIM OLSA MALTEPEDE 1. SIRADA BOYLE BİR ZULUM BÖYLE BİR SÖMURU OLURMU.
   5000 MOĞOLYAIN ADAMI OLSA 5000 GÖNULLU UYE OLSA AYDA 1 TL VERSELER İLÇE BÜTÇESİ 5000 TL OLUR

   BEN HALA 20 – 25 YÖNETİM KURULU UYESİ OLAN SÖZDE TÜM MAHALLE BİRİM BAŞKANLARI HAZIR OLAN BİR İLÇEDE.. GENEL BAŞKAN VESTADA YEMEĞE GELİNCE AZİZ VE TAYFASINDAN BAŞKA KIMSENIN OLMADIĞINI. HABERLERININ BİLE OLMADIĞINI İÇİME SİNDİREMIYORUM…

   İLÇE başkanı acıl olarak değişmelidir maltepe halkına yalan söyleyen bir kişi değişimi temsil edemez.

   acıl olarak ilçe sekreteri değişmelidir. yerine sivaslılardan başka kesimleri tanıyan mahalleleri dolaşan teşkılatı kurabilen kurduğu örgütle ilçenin maddı sıkıntılarını halledebilen ciddi sosyal demokrat kimlikli biri gelmelidir.

   emrullah ve uğur derhal başkan yrd. alınmalı…
   ilçeyi işgal ve para vermekdikleri için ilçede bütçe oluşmamasına sebeb 5-6 kişilık tayfa acılen yönetımden gönderilmelidir. eğer bunu yapmazsanız partileşme aşamasında çok üzüleceksınız ve değişime ihanet etmiş olacaksınız..

   ONURLU DURUŞ ÇOK ÖNEMLİ SAYGILARIMLA…

  • tdh eskişehir
  • 31 Mart 2010 - 09:52:46
  • ssrıgül rüzgarı malesef eskişehirde ahmet adalı başkanlıgında bir ilerleme kaydetmedi vede kaydedemez.çünki parti içerisinde bir işyeri yönetme politikası yaşanmaktadır.örgürtlenme çalışması yoktur.gönüllü gelenlerde yok edilmektedir.genel merkez eskişehiri gözdenmi çıkartıryor ahmat adalı ile yola devam etmekle.

  • tdh mustafa…
  • 31 Mart 2010 - 10:06:11
  • gerçekten TDH muhalefet doğruları yazmış hepimiz ilçedeyiz neyin doğru neyın yanlış yazıldığını biliyoruz… yazılanları göz ardı edemeyiz artık yeter aziz başkan ve yönetim olarak daha başımızı ne kadar kuma gömebiliriz…

   burdan murat beye sesleniyorum seni tanıyoruz. artık bu gidişe dur demen lazım bizler sonuna kadar yanındayız…. kimseye biat etmediğini biliyoruz.. sende yıpranıyorsun…. sölenenlerin ne kadar doğru olduğunu biliyorsun…..

   maltepe halkı burdaki yorumları takip ediyor.. bakkala bile gidemez oldum adam her defasında dalga geçiyor…

   görev zamanı geldi murat bey….

  • HALK ADINA
  • 31 Mart 2010 - 13:08:48
  • SAYIN SARIGÜL BAYKAL İÇİN,4 DÖNÜM BOSTAN,YAN GEL YAT OSMAN DER DURUR YA MİTİNGLERİNDE,KENDİ MAL VARLIĞINI GÖRÜNCE BU LAFI HAVADA KALIYOR.4 DÖNÜM BOSTAN ÇOK MÜTEVAZİ KALIYOR İNANIN.

  • tdh muhalefet
  • 31 Mart 2010 - 13:11:07
  • işte dediklerimiz gerçekten bir bir yavaş yavaş çıkıyor..

   maltepenin hali ortada bursa il başkanı ile ilgili sıkıntı ortada eskişehir arkadaş yazmış denizlide kadın kolları toptan istifa etti ankarada savcılığz şıkayet var… .. istanbulun bütün ilçeleri gerçekten sıkıntılı…

   düşünün maltepe ilçesi ile ilgili haberleri beşiktaş tdh internet sitesinden almaktayız… maltepe facebook ile ilgilenmekten maltepe halkını bilgilendirecek bir site bile yapamadılar 6 ay geçti.. neden vesta aziz vestanın ve kendi reklamını yapmaktan ilçe ve tdh vakit ve emek ayıramıyor. göstermelik toplantı ve açılışlara katılıyorlar..

   inanın adam bir tdh ilçesi ile ilgili kendi iş yerinde kahvaltı toplantısı yapmış koskoca aziz bozkurt resmi altında. bu kadar gözü dönmüş bu adamın reklam kendini övme adına…

   adam resmen kendi posterinin altında TDH ve sarıgül toplantısı yapmış yanındaki tayfada biat etmiş biri çıkıpta dememiş ki yahu başkan biz bu resmin altında ne işimiz var getirin ordan genel başkanın posterini TDH bayrağı.. ondan sonra tayfa deyince kızıyorlar…

   merak edenler girsin ınternete tdh maltepe ilçe başkanlığı desin ocak ayında kahvaltı toplantısında bir yerel gazetede resimlerini göreceksınız
   rezaleti

  • MUHALİFLER
  • 31 Mart 2010 - 13:31:16
  • Artık değişimin zamanı gelmiştir arkadaşlar,doğrudürüst örgütlenmenin olmadığı ilçelerde,sorumlu başkandır.Biz Maltepe ilçesinde daha halka inemedik,biriki yemekli toplantı dışında hiçbir şey yapamadık.Zaman ilerliyor heran bir baskın seçim olabilir.İlçe yöneticileri gazetelerdeki yazılara ahlaksızca cevap yetiştirme derdine düşmüşler,sıcak ilçe binası çay içilen özel işlerin sohbetlerinin yapıldığı mekanlar haline gelmiştir.Bugüne kadar yaptığımız sadece mitinglere taşınmak,yerel basına resimli poz vermek.Hani nerede mahalle başkanları ve her mahallede açılacak olan irtibat büroları bilen varmı.Ama ilçe başkanına gelince tüm mahallelerde örgütlendik.Niye bir internet sitemiz yok,mahallelerdeki başkanların ve onların irtibat bürolarının adresleri,isimleri,telefonları verilmiyor.Herkesin parti binasına gelmesinimi bekliyoruz,nasıl olacak 100 metrekare bir binaya binlerce insanımı sokacağız.Seçim mahallelerdeki çalışmayla kazanılır,ilçe başkanı geldimi 18 mahalleye geldiyse hani nerede,kimsenin hiçbirşeyden haberi yok,tek haber verilen,hadi haftasonu şurada açılış mitingi var herkes yanında 5 kişi getirsin.
   olmuyor arkadaşlar olmuyor,bu yönetim derhal değişmeli.Kim yapacak diyorsanız o isimleri görmemeniz mümkün değil,soyadı ” ÖZ ” ile başlayan en az 4 değerli insan var orada.Hadi arkadaşlar çalışalım artık,sayın Sarıgül’e yazık etmeyelim,DEĞİŞİM ŞART,ÇARE SARIGÜL.

  • ferman usta
  • 31 Mart 2010 - 13:38:48
  • değerli tdh üyeleri ve maltepe halkı..

   5-2-2010 tarihli son haber gazetesine bakın yada internetten TDH Maltepe İlçe Başkanlığı diye yazın.. orda tdh ile ilgili kahvaltılı yerel basın toplantıları var… sonhaber kısmına girin rezaleti görün…

   adam tdh ilçe başkanı ve ne yazık ki yanındakilerde tdh yönetim kurulu üyeleri.. ve tdh maltepe ilçesi toplantısı yapılıyor. ne bir genel başkan resmi ne bir tdh bayrağı ablemi yok ne yok
   koskoca aziz bozkurt resmi…. ve altında tayfa….

   olmaz bu kadar. gerçekten olmaz….

   vah vah vah vah….. ki ne vah vah….

   azizi bozkurt meydanı boş bulmuş… daha evvelde olay gazetesindeki röportajını vestada resim çektirerek yapmış eleştirilerimiz neticesinde resim kalkmıştı….
   ben şimdi bu resmin altında oturanlara tayfa demeyimde ne diyeyım sn maltepe halkı… biat etmişler … yazıklar olsun…

  • tdh eskişehir’e yanıt
  • 31 Mart 2010 - 13:41:24
  • uzulme kardeşim maltepenın sizden farklı bir yanı yok…. fazlası var eksiği yok…

   ne mahalle birimleri var ne kadro ne teşkilatlanma nede ekip padişah aziz ve tayfaları var.

  • TDH SEMPATİZANI
  • 31 Mart 2010 - 13:50:23
  • TDH YE BÜYÜK BİR SEMPATİ DUYUYORUM,GENEL BAŞKAN SARIGÜL’ÜDEYILLARDIR TAKİP EDERİM,MALTEPELİYİM,HENÜZ TDH YE ÜYE OLMADIM.ÇÜNKÜ MALTEPEDEKİ İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMDEKİ İSİMLERİ BİRAZ ARAŞTIRMAK İSTİYORUM.BU AMAÇLADA ÇEŞİTLİ KAYNAKLARDAN BİLGİ SAHİBİ OLMAYA ÇALIŞIYORUM.ANCAK GEÇEN GÜN İNTERNET ORTAMINDA TDH MALTEPE İLE İLGİLİ HABER ARARKEN BİRŞEYE RASTLADIMKİ TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU.
   RASTLADIĞIM HABER ŞU;İLÇE BAŞKANI SAYIN AZİZ BOZKURT BASINLA BİR SOHBET TOPLANTISI YAPMIŞ,SANIRIM KENDİ İŞLETMESİYMİŞ MEKAN,YANINDADA İLÇE YÖNETİCİLERİ,KARŞILARINDA YEREL BASIN MENSUPLARI.ŞİMDİ NEVAR BUNDA DİYECEKSİNİZ AMA ANLATIYORUM TABİKİ GÜZEL DOĞRU BİR HAREKET,ONA SÖYLENECEK HİÇBİR ŞEY OLAMAZ.PEKİ TDH ADINA BİR TOPLANTIDA OLMASI GEREKEN NEDİR,PARTİNİN BAYRAĞI VE GENEL BAŞKANIN PORTRESİ DEĞİLMİ.HADİ BUNLARI UNUTTUK DİYELİM,OLABİLİR AMA İLÇE BAŞKANI KOSKOCA KENDİ RESMİNİN ALTINDA OTURUPTA TDH NİN BASIN TOPLANTISINI NASIL YAPIYOR.BU BİR MEYDAN OKUMA YADA GÜÇ GÖSTERİSİMİ.KİMSE KUSURA BAKMASIN AMA BÖYLE MANTIKTA BİR İLÇE BAŞKANI KABUL GÖRMEZ HALK NEZDİNDE.HANİ OLUR YA ÖZELLİKLE ANADOLUDAKİ KÜÇÜK İŞLETMELERDE,BABANIN,DEDENİN YADA KENDİ RESMİ İNSANLARIN.HERKES KENDİ TİCARİ İŞLETMESİNDE İSTEDİĞİ RESMİ KULLANABİLİR ANCAK SİYASİ KİMLİK TAŞIYANLAR SADECE PARTİSİNİN GENEL BAŞKANININ PORTRESİNİ ÖN PLANA ÇIKARMALIDIRLAR.
   SANIRIM BENİM ÜYE OLMADAN ÖNCE MALTEPEDE DAHA DETAYLI ÇALIŞMA YAPMAM GEREKECEK.
   BU RESİM OLAYI ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞU İÇİN PAYLAŞMAK İSTEDİM.

  • tdh kadın rumuza cevap
  • 31 Mart 2010 - 15:03:12
  • hanımefendi sizin bahsettiğiniz murat bey ile bizim ki farklı galıba..,
   biz murat özaslan’dan bahsediyoruz. sözde başkan yrd… 2 unv bitirmiş cv yeterli…

   peki.. şimdi size bir sayfa adresi vereceğim sonhaber gazetesi 5 .2.2010 tarihli aziz ve tayfası sözde tdh kavhaltılı basın toplantısı yapıyorlar bu 2 unv bitiren cv mukemmel murat bey basundan sorumlu bşk yrd..
   ne yapması lazım sorumluluk alanı gereği yapılacak toplantıyı organize ve düzenleme yapması lazım bir partinin ilçe yönetim kurulunun ve ilçe başkanın mustafa sarıgül’e ve TDH yakışır bir şekilde toplantıda duruşunu sağlamaktır..

   ne yapmışlar adı tdh toplantısı ama padişah azizin tanıtım toplantısı
   koskoca aziz in resmi altında … toplantı butun yerel basın azizin resmini posterini çekmiş elbette kasıtlı yer seçılmış nerdeyse duvarın 3/1 kaplayan buyuklukte resmin altında parti ve sarıgül toplantısı yapmışlar… ne genel başkanın resmi ne partinin bayrağı ablemi…
   onlarda biat edip yanına oturmuşlar…

   sen basından sorumlu başkan yrd. 2 unv bitirmışın madem hiç demedın mı başkanım biz tdh toplantısı yapıyoruz senın resmının altında bu toplantı olmaz bu genel başkana hakarettir….. neden diyemedi…

   maalesef ilçe su an… ilçede yerel basınla toplantıyı bile beceremeyen 2 unv mezunu arkadaşlarla dolu

  • EBRU BULUT…
  • 31 Mart 2010 - 17:18:52
  • BUTUN OLAY OKUYUCULARINA SAĞLIKLI BAŞARILI GÜNLER..

   gerçekten mustafa sarıgül ve değişim haraketi taraftarıyım….
   siyaset yapmayı aslında çok ıstıyorum ve bunun için merkezdeki ilçeye 1 kez geldim 2 kezde yeni açılan ilçe merkezine geldim.. aslında 2 gelişimdede hem memnun oldum hemde olmadım..

   ve ilçeye artık gelmeyide düşünmuyorum çunku hiç bir yetkili ile görüşme fırsatı bulamadım nedeni ise çok ilginç sigara içmekten bir türlü içeri gelemediler. maalesef..

   burda yapılan yorumlara ferçekten olumlu veya olumsuz taraf olmak ıstemem.

   ancak bir yorumcuya katılmadan edemeyeceğim…..

   değişim maltepenin ulaşabileceğimiz internet sayfası maalesef.. ben internet ortamında arıyorum gerçekten aziz bozkurt ismından başka bir sonuç elde edemiyorum … bir facebook sayfası var. ancak ben siyasi olarak tdh ilkeleri açısından sn sarıgül söylemleri açısından yapılan ve yapılacak etkınlıkler açısından bilgilenmek isterim….

   kimsenın özel paylaşım sayfasını görmek benimde ayını şekilde görülmesini asla istemem….

   sn ilçe başkanın yaptığı kahvaltı toplantısını bende gördüm sonhaber sayfasında gerçekten gözlerime inanamadım .. bunu bir ilçe başkanının yaptığına ınanamadım şaka gibi…

   bir an önce ciddi bir internet sayfası görmek ıstıyoruz.. baskan dahıl yoneticilerin biyografısı yapılan etkınlıkler yapılacak etkınlıkler
   oluşturulacak mail ortamı ile merak ettıklerımı sormak ısterim cevap almak ısterim…

   saygılarımla…

  • ferman usta
  • 31 Mart 2010 - 17:48:33
  • SN TDH İLÇE BAŞKANI AZIZ BOZKURT’A AÇIK MEKTUP….

   Başını kuma gömüp ilk yerel şeçimlerinde belediye başkan adaylığı rüyası gördüğünü biliyorum…

   ilçe ilk kurulduğunda şu anki tayfa başı ilçe sekreteri ve o zaman ki ilçe başkanı hakan barut sana geldiğinde ‘ sakın inkar etme bunu hep inkar ediyorsun şahıtler mevcut ‘ TDH için maddı manevi yardım istediklerinde geri çevirip ilçe başkanlığı için çevirdiğin dolaplar sayedinde amacına ulaştın. ve ilçe başkanı oldun.. hayırlı olsun.

   sonra yapmış olduğun yanlışları ayak oyunlarını burdan defalarca yazdık. millete öggg geldi…

   hepsini gargara edip yuttun…eskıden mes ile tehdit ederdin … ahh keşke şimdi yapsan…..

   sayın ilçe başkanı .. yok yok sana sayın genel başkan yada sn lider demeliyiz…

   ya insan bu kadarda belli edermi siyasi egoizmini.. son haberde ki kahvaltı toplantısındaki halin ne YA MUBAREK SEN ATATÜRK MÜSÜN YOKSA TDH IN YENİ GENEL BAŞKANI MI NE O RESMİN HALİ İNSAN MEGOLMAN OLURDA
   BU KADAR BELLİ EDERMI …
   ELBETTE YANINDA Kİ TAYFA BİAT ETMIŞ KUZU GİBİ OTURMUŞLAR O RESMIN ALTINA HELE BİR OTURMASINLAR… 2 UNV BİTİREN BASINDAN SORUMLU KARDEŞİMİZDE HEMEN AYAK UYDURMUŞ SİZLERE…

   YAHU SİZ BİR PARTİNİN TEMSİLCİLERİSİNİZ… BİRİNİZ İLÇE BAŞKANI DİĞERLERİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ O DUVARDA BİR ATATÜRK YANINDADA SARIGÜL OLMALIYDI

   EYY TAYFA.. BİATI ARTIK BIRAKIN REZİL OLDUĞUNUZ YETER…..
   ORDA AŞİRET REİSİNİNİ SÜNNET MERASIMINI YAPMADINIZ
   TDH HAREKETİNİN BASIN TOPLANTISINI YAPTINIZ…

   KENDİNİZE GELİN VE O MAKAMLARI TERK EDİN…

   GERÇEKTEN YUHHHHH

  • ismail gündüz vah vaj
  • 31 Mart 2010 - 18:01:56
  • şimdi bu skandal… sanki ilçe başkanı değil aşiret reisi..

   işte gerçek amaçlar gerçek düşünceler ortaya tek tek çıkıyor… başka konu yokmu demiştiniz işte size yeni bir konu

   ama biz ne dedik genel başkanda hata yapsa eleştireceğiz dedik..

   koskoca genel başkan . genel başkan yrd. ve il başkanını alıp vesta ya yemek yemeye giderse ( Sn genel başkanda huy değiştirmiş asla yapmazdı böyle bir hata ) koskoca TDH ilçe yönetimi mahallr bırım başkanlarını hiçe sayarak 3-5 tayfanın katıldığı hemde dava arkadaşlarını satarak hiçe sayarak olacağı bu…

   sen yüz verirden.. oda aşiret reisi gibi genel başkan gibi asar posterini
   altındada aslanlar gibi yapar toplantısını.. helal olsun
   bu ayıp genel başkanın…

   sonra miting olunca hadi örgüt çalış oda kaç kişi zaten…
   ballı börek yemek aziz ve tayfası
   çalışma ilş güç para toplama hadi arkadaşlar…

   ama diğer arkadaşlarda ne onur var ne gurur ben olsan 1 dk durmazdım o yönetimde.
   elbette herkes hesap kitap peşinde. doğmamış çocuğa don biçmekle mesguller. yazık vah vahhhhhhhh

  • midyad
  • 31 Mart 2010 - 20:36:05
  • devrimci sen kendini darbe yıllarında zannediyosun bir uyan dünyaya bak aradan 30 yıl geçti işçi yürüyüşleri sendikalar falan yani sizler tayyip çi oldunuz baksana sendikalar tayyip in anayasa yapmasına onay verdi devrimciler de çok değişti DEVRİMCİ oku bu yazıyı okuki devrim kelimesini ne hale getirdiğinizi anla

  • DEVRİMCİ
  • 31 Mart 2010 - 23:48:03
  • BOŞ ADAM “MİDYAT” SAHNEYE ÇIKTI.FERMAN BEY SANA HAVALE EDİYORUM,ANCAK SEN HAKKINDAN GELİYORSUN.

  • DEVRİMCİ
  • 31 Mart 2010 - 23:49:36
  • BOŞ ADAM “MİDYAT” YİNE SAHNEYE ÇIKTI.FERMAN BEY SANA HAVALE EDİYORUM.

  • tdh lı bayan
  • 1 Nisan 2010 - 01:34:16
  • murat başkan basından sorumlu başkan yardımcılığı görevinden çoktan istifa etti haksızlıklara dayanamadı bilginize olay gazetesi

  • tarafsız
  • 1 Nisan 2010 - 02:42:27
  • Vay ßizim Millete Bak Sen Hepsi Siyasetci Olmuş Yazıyor Bu Kadar Komik Durumda Olmak Zorundamı Bu Millet Herkes İşini Yapmak Varken Ne Diye Başkasının İşine Karışıyor Neden Acaba Bir Baktım Yukarıya Doğru Tabi Ben Yazınca Aşağıda Kalacak Olan Yazılara Bir Kişi Bile Tarafsız Davranamamış İtişmeyi Kakışmayı Geçin Artık Elektrikci Adam Siyaset Yapıyor Sen Ne Anlarsın Siyasetten O Sahneye Çıksan Tek Kelime Edemeden İnersin Bırak İnmeyi Senin O Sosyetik Sallamanı ( yani ben olsam böle yapardım ) Dinlemez Kimse Bu Mantıkla Sizin Siyasetiniz Ancak Kavga Çıkarır Sarıgül Bugun Bir Parti Kurmuşsa Bunu Ak Parti de Zamanında Yapmıştı Herkesin Özgür Düşüncelerine Saygım var Ama Bilip Bilmeden Söyleyen Sırf Laf Olsun Diyenlere Bir Gram Bile Saygım Yok Siz Kalkıp Siyaset Yapacağınıza Gelecek Adamın veya Gidecek Adamın Hesabını Kitabını Yapın….!

  • Tarafsız
  • 1 Nisan 2010 - 02:45:54
  • Son Olarakta Şunu Demek İsterim Siyaset Yapmadan Önce Birde Köy Muhtarı Olmayı Deneyin :)

  • tarafsız cevap
  • 1 Nisan 2010 - 09:55:39
  • millet işini yapmadığı için bu sayfadayız.. ama 1 ton laf etmışşın ama ne yazdığını bir anlasak… midyad yoksa sen mısın

  • DEVRİMCİ
  • 1 Nisan 2010 - 15:45:14
  • BİZ DEVRİMCİLER HİÇ DEĞİŞMEDİK MİDYAT,12 EYLÜLDEN ÖNCEDE,SONRADA VE HALENDE O RUHU TAŞIYORUZ İÇİMİZDE,ONUN İÇİNDE BURADAN SOLCU VE DEVRİMCİ LERİ SATAN TDH YÖNETİMİNE ELEŞTİRİ YAPIYORUZ.BİZİ MERAK EDİYORSAN AZİZ BAŞKANA SOR.

  • TARAFLI TARAFSIZA
  • 1 Nisan 2010 - 17:13:42
  • KÖY MUHTARI OLURUZDA,ONLARA SİYASET YASAK O YÜZDEN BURDA YAPIYORUZ SİYASETİ.SONRA MUHTARLARI HAFİFE ALMA SARIGÜLÜ KIZDIRIRSIN BAK,DEMEDİ DEME.

  • halk
  • 2 Nisan 2010 - 16:18:29
  • tdh eleştiren insanlara sesleniyorum akp hükümeti kanımızı emdi chp boş mualefet yapıyor erkez rahat olsun genel başkanmız allahın izniyle iktidar olunca gereken cevabı vercez dönün aynada kendinize bakın aslanlar gibi geliyoruz ve diyoruzki tek çare sarıgül başbakan sarıgül alayına isyan sizlerde chp gibi ancak eleştiri yaparsınız başka bişeyiniz yok çünki beklenen gün gelecekse çekilen çile ktsaldır

  • halk insanı
  • 2 Nisan 2010 - 16:23:58
  • cemevleride bizim camilerde smonoglarda durma ilerle türk gençliği seninle sarıgül için ölüme gideriz millettttttttttttttt iktidar oluncada böyle konuşabilcekmisiniz diğerpartiler mitink yaptığında zannediyorsunuzki orda sadece gittiği ilin insanları geliyor ne kadar cahilsiniz yaa ne kadar yazık o yorumu yapana acıdım şimdi :))))

  • muhalif
  • 2 Nisan 2010 - 16:32:26
  • bende bir tdh sempatizanı olarak maltepenin bu gidişini sadece izliyor ve çok iyi gözlemliyorum.bu gazetedeki yorumların hepsini yakından takip ediyorum.her şeyin doğru olduğunu söyleyemem ama doğrularda var olmayanlarda şunu unutmayınki saygıdeğer tdh sevenleri ve gönül bağlıları bu yazılanlar ve etraflıca konuşulanlar sadece maltepeyle alakalı olup il yönetiminin bu konuyla ilgili bilgisi bulunmaktadır.çok yakında raporu bitiricem son rutuşlarıda yapıp bu gidişe dur diyeceğiz.onun için içiniz rahat olsun maltepeyi ve bunun gibi olan ilçeleri düzelteceğiz.şimdi açıklıyorum bu saatten sonra kendilerini düzeltecek zamanlarıda kalmadı.amam bunu okuduklarında çok şaşıracaklar biz neden fark edemedik diye.kimdi bu diye.
   bu arada basından sorumlu bşk.yrdcısı murat değil emrullah çakal dır.
   size son tavsiyem bari bundan sonra siyaseti para için değil onurunuz için yapın.hepinize teşekkür ediyor.eleştirilerinizi sy.sarıgül ün haberi olmayan konularla itam etmeyin.

  • devrimciye cevap
  • 2 Nisan 2010 - 16:42:15
  • ne kadar devrimcisin bilmiyorum ama unutma bende devrimciyim ama senin gibi devrimciler olduğu sürece türkiye ilerlemez devrimciler bağımsız türkiyeden ya amerika emperyalizmine kapitalizme faşizme karşı olan kişidir unutmaki sarıgülün aileside sol görüşlüder ve genel başkanımız hep soldan kazanmıştır ve gene kazanacak deniz baykal gibi boş mualefet yapacağına gelde çalışmalarımıza katıl bu arada bu ülkede eyer işsizlik varsa düzensizlik varsa sefalet varsa açlık varsa bu akp hükümeti eseridir hem sen sarıgülü ne kdar tanıyorsun şişlide neler yaptığını nasıl başarılı çalıştığını tüm istanbul halkı biliyor ve merak etme yakında tüm türkiye görecek genel başkanımızı bence sen devrimci değil devrimcilerin adını kullanan faşist bir insansın ÇOK GÜZEL GÜNLER GÖRECEZ GÜNEŞ YENİDEN DOĞACAK ÇARE SARIGÜL BAŞBAKAN SARIGÜL DERDE DERMAN SARIGÜL KAHROLSUN AMERİKA EMPERYALİZMİ YAŞASIN ÖRGÜTLÜ MÜCADELEMİZ BUDA SANA KAPAK OLSUN (( DEVRİMCİ ))

  • DEVRİMCİ
  • 3 Nisan 2010 - 02:16:14
  • BANA CEVAP VERMEYE ÇALIŞAN ARKADAŞ BAK İYİ DİNLE.KİMSİN,NESİN,KAÇ YAŞINDASIN,ÜLKENİN HANGİ KARANLIK DÖNEMLERİNE ŞAHİT OLDUN,KAÇ DARBE GÖRDÜN,DEVRİMCİLİKTEN ANLADIĞIN NEDİR BİLEMEM.YANLIZ SENİN ŞUNLARI İYİ BİLMEN LAZIM,EVET PEŞİNDEN GİTTİĞİN LİDERİNİ TANIMAN LAZIM.GERÇEKLER KARŞISINDA AYNI LİDERİN GİBİ DAVRANIYORSUN,HAZIMSIZ,AGRESİF VE PERVASIZCA,AYNEN ONUN YAPTIĞI DAVRANIŞLARI SERGİLİYORSUN.GERÇEK DEVRİMCİ LİDER EKSENLİ OLMAZ,GERÇEK DEVRİMCİ LİDERİNİ SORGULAYANDIR VE ONU ELEŞTİREBİLENDİR.
   EVET BİZ DEVRİMCİLER SENİNDE SÖYLEDİĞİN GİBİ,TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE DİYORUZ,KAHROLSUN AMERİKAN EMPERYALİZMİ DİYORUZ VE KAHROLSUN FAŞİZM DİYORUZ.SEN ŞİMDİ BANA SORDUN YA SN.SARIGÜLÜ NEKADAR TANIDIĞIMI BENDE SANA ONU NEKADAR VE NASIL TANIDIĞIMI ANLATAYIM.SN.SARIGÜL SENİN KAHROLSUN AMERİKAN EMPERYALİZMİ DEDİĞİN ÜLKEYİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA VE ORADAKİ ÜNLÜ TÜRK DÜŞÜNÜRÜ VE DAHA BAŞKALARI İLE YAPTIĞI BİR DİZİ TEMASTAN SONRA GERÇEK AMACI SOLU BÖLMEK OLAN BU HAREKETİN STARTINI VERMİŞTİR,SN.SARIGÜL TABİKİ HEP SOLDAN KAZANMIŞTIR VE GEÇMİŞTE SOLCUDA OLABİLİR AMA BU DEĞİŞMEDİĞİNİ GÖSTERMİYOR MAALESEF.SEN TÜRKİYE’Yİ SADECE ŞİŞLİ’DENMİ İBARET SANIYORSUNDA ORADA BAŞARILI İŞLRİNDEN BAHSEDİYORSUN,HALKIN OYUYLA SEÇİLEN BİR BAŞKAN TABİKİ YÖRE HALKI İÇİN ÇALIŞACAK BUNDAN DOĞAL NE OLABİLİR,O ZATEN ONUN GÖREVİDİR VE YAPMAK ZORUNDADIR.AMA ONUN ŞİŞLİ’DE ASIL HİZMET ETTİĞİ KESİM,SENİNDE BAHSETTİĞİN O KAPİTALİST SİSTEMİN,AMERİKAN EMPERYALİZMİNİN TESLİMİYETÇİ,İŞBİRLİKÇİLERİDİR.BU KESİME VERDİĞİ HİZMETİN YANINDA,KENDİ HALKINA YAPTIĞI HİZMETLERİN ESAMESİ BİLE OKUNMAZ.
   BENİ FAŞİSTLİKLE SUÇLADIN,SÜSLÜ SLOGANLARI BANA KAPAK YAPTIN,İYİ GÜZELDE SEN DAHA PEŞİNDEN GİTTİĞİN ADAMI TANIYAMAMIŞSIN BE ARKADAŞ.HAREKETİN İÇİNDE İSEN EĞER ÖNCE İÇİNDE BULUNDUĞUN ÖRGÜTÜ,SONRADA DİĞER İLÇE ÖRGÜTLERİNİ BİR ARAŞTIR BAKALIM,İÇİNDEKİ FAŞİSTLERDEN,DIŞLANMIŞ ÜLKÜCÜLERDEN,DİN SİMSARLARINDAN BAŞKA KAÇTANE SOLCU BULACAKSIN,DEVRİMCİ ARAMA ZATEN BULAMAZSIN.BİRDE PARTİ TÜZÜĞÜNÜ VE PROGRAMINI OKU,BAK BAKALIM O PROGRAMDA KAPİTALİST REJİMLE İLGİLİ,AMERİKAN EMPERYALİZMİ İLE İLGİLİ NELER VAR,SONRA OTUR AHKAM KES BURADAN.ORADA ABD VE AB YE TAM TESLİMİYETMİ GÖRECEKSİN YOKSA TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE’Mİ.GERÇEK DEVRİMCİ;BİR YANDAN MÜTEVAZİLİK VE FAKİR AİLE SÖYLEMLERİ YAPARAK HALKIN VİCDANLARINI SIZLATAN AMA DİĞER TARAFTAN SERVETİNE SERVET KATANLARIN PEŞİNDEN GİTMEZ ARKADAŞ,DEVRİMCİ HALKIN YANINDA OLUR VE HALK GİBİ YAŞAR.SİZLER SÖMÜRÜ SİYASETİNE ALET OLMUŞ BİR AVUÇ İNSANSINIZ,HERGÜN EKSİLİYORSUNUZ VE HERGÜN BU HALK İŞİN GERÇEK AMACINI BİRAZ DAHA NET GÖRÜYOR.
   EVET YAŞASIN ÖRGÜTLÜ MÜCADELE SİZİN ÖRGÜTÜNÜZ GİBİ DEĞİL.SİZLER BİR PARTİNİN,BİR PROGRAMIN,BİR LİDERİN DEĞİL SADECE VE SADECE BİR GENEL BAŞKANIN PEŞİNDEN SÜRÜKLENİYORSUNUZ ORADAN ORAYA.AYNI DALINDAN KOPAN BİR YAPRAĞIN,RÜZGARA KAPILMASI GİBİ.
   EVET DEVRİMCİ ARKADAŞIM,SÖYLEDİĞİN GİBİ GÜNEŞ YENİDEN DOĞACAK ELBET AMA BU GÜNEŞ KESİNLİKLE SARIGÜL OLMAYACAK,”GÜLÜN ÖMRÜ AZ OLUR”.
   SANA BİRAZ DAHA TİYO VEREYİM,HAREKETİN KURUCULAR KURULUNU BİRAZ ARAŞTIR BAKALIM,O KAHROLSUN ABD DEDİĞİN ÜLKENİN EKMEĞİNİ YEMİŞ,YILLARDIR ORADA EĞİTİM ALMIŞ VE TALİMATLANDIRILMIŞ KAÇ YÖNETİCİ VAR.EMİNİM KEYFİN KAÇACAKTIR.
   ŞİMDİ BENDE SANA KAPAK OLACAK ÇOK GÜZEL SLOGANLAR YAZARIM AMA BOŞVER.EĞER SEN KENDİNİ DEVRİMCİ OLARAK GÖRÜYORSAN BEN UZAKTAN BUNU SORGULAYAMAM,İNANMAK DURUMUNDAYIM,AMA SEN LÜTFEN İÇİNDE OLDUĞUN BU HAREKETİ BİRAZ SORGULA VE ARAŞTIR,EMİNİM DOĞRU YERİNİ BULACAKSINDIR,EĞER BULAMAZSANDA YOLUN AÇIK OLSUN,SİS PERDESİ DAĞILIP,GÜNEŞ ÇIKINCA ORTAYA NASIL OLSA GERÇEĞİ GÖRECEKSİN.
   SAYGI VE SEVGİLER SUNARIM.

  • tdh eskişehir
  • 3 Nisan 2010 - 11:55:55
  • çare SARIGÜL.Evet çare SARIGÜL ama bu il yönetimleri ilemi hedefe gidilecek.kendi hedefleri ufukları olmayan bu il yönetimleri ülkeye halka nasıl çare SARIGÜL ü anlatacaklar.kendileri sorun olan sorun yaratan derde derman olmayan bu il yönetimlerimi DEGİŞİM HATEKETİNİN başında olacaklar……TDH sizlere soruyorum.GENÇLERİ parti binasından kovan bir il başkanı gördünüzmü ? o zaman gelin eskişehir tdh ye.kadınlara bagırarak partiye gelmemelerini saglayan bir il başkanı gördünüzmü ? o zaman gelin eskişehir tdh ye.kendi fabrikasındaki sekreteri ,şöförü , çaycıyla diger yöneticileri hiçe sayarak partiyi yöneten bir il başkanı gördünüzmü ? o zaman gelin eskişehir tdh ye.

  • tdh eskişehir
  • 3 Nisan 2010 - 12:02:38
  • 28 mart 2010 eskişehir mitinginde açılış konuşmasına çıkan il başkanı yazılı kagttaki iki satır yazıyı okuyamayıp konuşmayı yarı kesen bir il başkanı gördünüzmü ? o zaman gelin eskişehir tdh ye.hareket bu il başkanları ilemi yapılacak.onu küstür bunu küstür .nasıl ve kimler örgütlenme yapacak.çok merak ediyorum.ama çokta üzülüyorumm.çünki emekler ve hayellerimiz boşa gidiyor.sayın genel başkanım MUSTAFA SARIGÜL,sayın HASAN AYDIN artık bunlara bir müdahale zamanı gelmedimi sizce.neden bekliyoruzki örgütlenmenin çnündeki bu engelleri kaldırmak için.HALKLA EL ELE İKTİDARA…….

  • devrimciye yanıt
  • 3 Nisan 2010 - 21:49:37
  • sen sarıgülü eleştireceğine git incirlik üstünü kapat madem devrimcisin git 17 yaşında erdal ereni asannlardan hesap sor git deniz gezmişi mahir çayanı ulaş bardakçıları katleden amerika devletinden hesap sor sen bunlardan hesap soramicağna göre bunlardan hesabı biz soracaz devrimciik karı gibi internette eleştiri yapmak değil gelip hesap sorarsın halkın yanında olacaksın 1 mayısta alanlarda olacaksın anladınmı devrimci bildiklerin sende kalsın he unutmadan BEN SENLE YÜZLEŞMEYE HAZIRIM SEN BENLE YÜZLEŞMEYE HAZIRMISIN HAZIRSAN GEL YÜZYÜZE TARTIŞALIM DEVRİMCİLİĞİ CVP BEKLİYORUM

  • Devrimciye katılıyorum..
  • 3 Nisan 2010 - 22:25:06
  • devrimci arkadaşıma katılıyorum tdh 18 yasına giren gençleri hmn üye yapıolar.mitinglere bu genç uüyeleri otobusle goturuyolar.yeme içme bedava doyuruyolar karınlarını sorada biz değişim yapıcaz

  • isimsiz
  • 3 Nisan 2010 - 22:29:02
  • ewt bunların 15,000 üyeleri var ama ne oldukları belli deil onlerıne gelenı uye yapıyorlar 18 yasına girenleri hemen uye yapıyorlar. mitinglere bunları otobus tutarak goturuyorlar sonrada cok guzel miting yaptık ayakları yapıyorlar şakşakçılarla mitingmi olur ?

  • DEVRİMCİ
  • 4 Nisan 2010 - 14:02:40
  • BANA CEVAP YAZAN DEVRİMCİ ARKADAŞIM,DÖKTÜRMÜŞSÜN YİNE AMA HALA FARKINDA DEĞİLSİN,BENDE AYNI ŞEYLERİ SÖYLÜYORUM YA,BİZİM NE İŞİMİZ VAR AMERİKAN EMPERYALİZMİNİN KÖLESİ OLMUŞ,KAPİTALİST SİSTEMİN ÇARKLARINA AYAK UYDURMUŞ,HALKIN YANINDA GİBİ GÖRÜNMEYE ÇALIŞIRKEN,PROGRAMI,SÖYLEMLERİ VE DAVRANIŞLARIYLA TAM BİR BURJUVA GÖRÜNTÜSÜ VEREN,ELİT BİR SİYASİ TABAKA YARATMAYA ÇALIŞAN, SARIGÜL’ÜN YANINDA.
   BELEDİYE ÇALIŞANLARIN SENDİKAL HAKLARINI KULLANMASINDA NEKADAR AYAK DİRETTİĞİNİ BİLİYORMUSUN, AMA BİRYANDAN BUNU YAPARKEN ŞİŞLİ BÖLGESİNDE O ÇOK BÜYÜK KARTELLERİN YAPI VE KAÇAK İLAVELERİNE NASIL İZİNLER VERİLDİĞİNİ,YARDIMCILARININ NASIL BİR ÇIKAR ÇATIŞMASI İÇİNDE BİRBİRLERİNİ YEDİĞİNİ,BUNDAN ÜÇ-BEŞ SENE ÖNCE 30 YILLIK SİYASİ ARKADAŞI OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİ VE HALEN MECLİS BAŞKAN VEKİLİ OLAN KİŞİNİN HANGİ NEDENLERLE VURULDUĞUNU VE ONUN KENDİSİ HAKKINDA NELER SÖYLEDİĞİNİ BİLMİYORMUSUN.SANA DAHA ÇOK DETAYLARDA VEREBİLİRİM AMA MADEMKİ DEVRİMCİSİN,ARAŞTIRACAKSIN VE KENDİN BULACAKSIN.ÇÜNKÜ DEVRİMCİLER SORGULAYANDIR,ARAŞTIRANDIR,GÜNLÜK SİYASETİ TAKİP EDENDİR,GEÇMİŞİNİ BİLENDİR VE KÖRÜKÖRÜNE LİDERİN PEŞİNDEN GİTMEZ,PEŞİNDEN GİDECEĞİ KİŞİNİN ÖNCE DEVRİMCİ KİŞİLİĞİNE BAKAR.
   BİZİM BİR MARŞIMIZ VAR BİLİRSİN,DENİZ GEZMİŞ,MAHİR ÇAYAN DEVRİM İÇİN ÖLDÜLER,DİYE BAŞLAYAN,HATIRLADINMI.SENDE BAHSETMİŞSİN VE ONLARI KATLETTİREN ABD EMPERYALİZMİNDEN BENİM HESAP SORMAMI İSTİYORSUN.BEN YADA SEN TEK BAŞIMIZA BUNU SORAMAYIZ,BU HESABI SORACAK ÖRGÜTLÜ GÜÇ VE GÜÇLÜ LİDER OLACAKTIR.İŞTE PEŞİNDEN GİTTİĞİNİZ İNSANDA BU YOK.
   SON OLARAK SANA BİRŞEY DAHA SÖYLEMELİYİM,ŞU SÖYLEMİN BİR DEVRİMCİ AĞIZA HİÇ YAKIŞMADI.(“KARI GİBİ İNTERNETTE ELEŞTİRİ YAPMAK”)
   BEN HALK GİBİ YAŞAYAN BİRİYİM MERAKINI GİDEREYİM,ŞU ANDADA İŞİNDEN OLMUŞ BİRİYİM,HER 1 MAYISLARDA ALANLARDA YERİMİ ALIRIM,YAŞIM 48,AYRICA HALKIMIZI SÖMÜREN,ONLARIN CEBİNDEKİ ÜŞ KURUŞUDA YOLLARDA,MİTİNGLERDE HARCATAN VE SERVETLERİNE SERVET KATAN KİŞİLERİDE BULDUĞUM HER ORTAMDA ELEŞTİRİRİM.
   SENİNLE HER ORTAMDA YÜZLEŞİRİM AMA ÖNCE “SENİN KENDİNLE BİR YÜZLEŞMEN” GEREKMİYORMU.BUNU YAPTIĞIN ZAMAN YAZ BURADAN GÖRÜŞELİM.
   TEKRAR SAYGI VE SEVGİLER.

  • BARIŞCIL
  • 4 Nisan 2010 - 22:10:43
  • DEVRİMCİ KARDEŞ BU ÜLKENİN İNSANLARI ARTIK SİZİN SÖYLEMLERİNİZE KANMAYACAK SİZİN SÖYLEMLERİNİZ KARIN DOYURMUYOR HANGİ SÖYLEMİNİZDE YAPICI ÜLKE MENFATİNE BİRŞEY VAR VARSA YOKSA DOLAMIŞSINIZ AGZINIZA BİR EMPERYALİZM BAŞKA BİR … YOK.BU ÜLKEYİ BİR SİZİN GİBİLER KENDİ SORUNLARINI HALLEDEMEMİŞ ADINIZA DEVRİMCİ KOYMUŞSUNUZ. BİRDE DİN İSTİSMARCILARI BİTİRDİNİZ ÜLKEYİ ARTIK GERÇEKÇİ AKILCI ÜLKE İÇİN DÜŞÜNEN
   SİYASİLER GELSİN SİZ HAPİS YATMAYI DEVRİMCİLİK SANIYORSUNUZ

  • mustafa berberoğlu
  • 4 Nisan 2010 - 22:37:05
  • TDH LİDERİ MUSTAFA SARIGÜL’ÜN ESKİŞEHİR MİTİNGİNİ İNTERNETTEN İZLEDİM.YİĞİT ADAM CESUR ADAM DÜRÜSLÜĞÜNDEN SON DERECE EMİNİM.ÜLKEMİZE EN İYİ BİRŞEKİLDE SAHİP ÇIKACAĞINI BİLİYOR ÜLKEMİZE HUZUR BARIŞ GELECEĞİNİ ADIM GİBİ BİLİYORUM.ÜLKEMİZDE İŞSİZLİĞİN BELİNİ KIRACAĞINI BİLİYORUM.İŞSİZ GENÇ KARDEŞLERİM İŞTE SİZE FIRSAT İMKANI DOĞDU SARIGÜL GELECEK İŞSİZLİK SONA ERECEK İNSANLARIMIZIN YÜZÜ HEP GÜLECEK.LİDERİMİZE SAHİP ÇIKALIM.KEDİSİNE ALLAHTAN SAĞLIK SIHHAT DİLER;DİLE KOLAY BUGÜNE KADAR HİÇ GÖRÜLMEMİŞ GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATARAK 518.MİTİNGİNİ HER GİTTİĞİ YERDE BAŞARIYLA TAMAMLAMIŞTIR.YOLUN AÇIK OLSUN SARIGÜLÜM.İNSANLARIMIZ SABIRSIZLIKLA PARTİNİN NE ZAMAN RESMEN KURULACAĞINI BEKLEMEKTEDİR.ÇORUM HALKIDA SİZLERİ ÇORUM’DA YOLUNUZU BEKLEMEKTEDİR.SEVGİ VE SAYGILARIMLA.Ç A R E V A R T E K Ç A R E S A R I G Ü L.

  • DEVRİMCİ
  • 5 Nisan 2010 - 12:00:48
  • BARIŞCIL KARDEŞ,SEN YETERKİ KARNIM DOYSUN,EMPERYALİSTLERİN UŞAĞI OLURUM DİYORSUN.TAM YERİNDESİN,PATRONUNLA AYNI YOLDASIN.AKILCI VE GERÇEKCİ HA,SEN SÖYLESENE SARIGÜLÜN AKILCI VE GERÇEKÇİ SÖYLEMLERİNİ BANA.TSK YI SİLAHSIZLANDIRMAKMI YADA KUMARHANELERİN SAYISINI ARTTIRMAKMI GERÇEKÇİLİK YADA ZATEN PARÇA PARÇA OLMUŞ SOLU BİRAZ DAHAMI PARÇALAMAK,HADİ SÖYLE BANA.
   SENİN PATRONUN RECEP TAYYİP ERDOĞAN DAN BİLE DAHA ÇOK DİN İSTİSMARCISI,NASIL TAKİP EDİYORSUN LİDERİNİ,SÖYLEMLERİNE BAK,HAREKETİN PROGRAMINI OKU BİRDE FİİLİ HAREKETLERİNİ TAKİP ET.BAK BAAKALIM DİN İSTİSMARCISI KİMMİŞ.HER CUMA ŞİŞLİ BELEDİYESİNİN BİR OTOBÜSÜ,EDİRNEYE,SÜLEYMANİYE CAMİİNE İNSAN TAŞIYOR CUMA GÜNLERİ.NE BU ŞİMDİ ŞİŞLİ HALKINA HİZMETMİ.YADA ERZİNCANA BİR CENAZE GİDECEK,YİNE ŞİŞLİ BELEDİYESİNİN OTOBÜSÜ HAZIR.BUNU GİZLİ YAPSIN VEDE PARASINI KENDİ CEBİNDEN VERSİN,ŞİŞLİ HALKININ PARALARINI HEBA EDEMEZ DEĞİLMİ,ZATEN YASAL OLARAKTA BU MÜMKÜN DEĞİLDİR.
   CAMİDE BİZİM,KİLİSEDE BİZİM,SİNAGOGDA BİZİM DİYEN KİM ACABA,SEN SİYASETÇİ İSEN BIRAK BU SÖYLEMLERİ,NE OLACAK YANİ İSLAMİYET YETMEDİDE ŞİMDİ BÜTÜN DİNLEREMİ SAHİP ÇIKIYOR KENDİSİ.DİNİ SÖYLEMLERİN GETİRİSİNİ GÖREN,HEMEN BUNA SARILIYOR.
   EVET BARIŞCIL ARKADAŞ,VARSA SAYIN SARIGÜLLE İLGİLİ HALKIN YARARINA BİLGİLERİN,BİZLERİDE AYDINLAT.ONLARIDA BU SAYFALARDAN PAYLAŞIRIM.

  • DEVRİMCİ
  • 5 Nisan 2010 - 15:16:29
  • TÜM SARIGÜL YANDAŞLARINA SESLENİYORUM,SADECE GÖRMEK İSTEDİKLERİNİZİ GÖREREK,GERÇEKLERE GÖZLERİNİZİ KAPATARAK VE TAKIM TUTAR GİBİ PARTİ TUTARAK BİRYERE GELEMEZSİNİZ.
   UYANIN ARTIK VE GERÇEKLERİ GÖRÜN,BU İKTİDARDAN KURTULMANIN YOLU AÇILMIŞTIR,İŞTE BİZE FIRSAT,ÖNÜMÜZDE SEÇİMLER VAR VE AKP HERGÜN EKSİLİYOR.BÖLMEYİN SOLU,İSTEDİĞİMİZ GİBİ OLMASADA,EKSİKLERİDE OLSA ATATÜRK DEVRİMLERİNİN BEKÇİSİ,CUMHURİYET HALK PARTİSİ BİR ABİDE GİBİ DURUYOR.GENEL BAŞKANLAR ÜZERİNDE ÇOK DURMAYIN,ONLAR GELİP GEÇİCİDİRLER,ASIL OLAN,İLKELERDİR,PARTİLERDİR.
   SAYIN SARIGÜL’ÜNDE SEÇİMLERDEN SONRA PARTİYE DÖNMESİNE YÜZÜ OLMALIDIR.HERKES HATA YAPABİLİR,HATANIZI KABUL EDİN VE BİRANÖNCE GERÇEK YERİNİZE DÖNÜN.BUGÜN SARIGÜL’ÜN YAPTIĞININ,YAKIN TARİHİMİZDE PEK ÇOK ÖRNEĞİ VAR,ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL,SİZLER NASIL BUNLARI GÖREMİYORSUNUZ.BIRAKIN NEFRETİ VE KİNİ,ZATEN İLÇE ÖRGÜTLERİNİZ BİRER BİRER DÖKÜLÜYOR ZAMAN KAYBETMEYİN BOŞ YERE.DEDİĞİM GİBİ LİDERLERİ,PADİŞAH YAPARAK BU ÜLKEYE HİZMET EDEMEZSİNİZ,HEPİNİZ BİR LİDER RUHU TAŞIMALISINIZ,KİMSEYİ GÖZÜNÜZDE FAZLA BÜYÜTMEYİN,SONRA BUNUN CEREMESİNİ YİNE HALKIMIZ ÇEKİYOR.
   ŞİMDİ NEREDEN ÇIKTI BU DEVRİMCİ DİYEBİLİRSİNİZ AMA DİKKATLİ DİNLEYİN EMİNİM DEĞERLENDİRECEKSİNİZ BU SÖZLERİMİ.
   TERAR SÖYLÜYORUM,SAYIN SARIGÜL GERÇEK BİR SOLCU VE GERÇEK BİR SOSYAL DEMOKRAT İSE,Kİ GEÇMİŞİNDE ÖYLE OLDUĞUNU GÖSTEREN İMARELERİDE VAR ONUNDA HAKKINI BİRYERE KADAR TESLİM EDELİM AMA OY UĞRUNA,ŞAHSİ NEFRETİ UĞRUNA SOSYAL DEMOKRASİYE VERMEYE ÇALIŞTIĞI ZARARDANDA BİRANÖNCE DÖNMESİ GEREKTİĞİNİ,ONUN ANLAMASINI SAĞLAYIN.
   DEVRİMCİLERİ,KOMÜNİST VE DİNSİZ OLARAK GÖSTERMEYE ÇALIŞAN ZAVALLILARADA YAZIMIN İÇİNDE BAZI MESAJLAR VAR,ONLARI İYİ OKUMALARINI ÖNERİRİM.
   SAYGI VE SEVGİLER.

  • devrimciye cevap
  • 5 Nisan 2010 - 23:25:13
  • Ce Ha Peli devrimcilerdesin desene birader son kulanim tarihiniz coktan geçti TDHye bir ara ugrada devrimciligin ne demek oldugunu konuşuruz chpli devrimci bu ülkeye ne verdiniz sivasta CANLAR yanarken koalisyonun ortagı rahmetli inönüydü. ha bu arada kıbrısı iki saate aldık sivasta ise madımak otelialtı saat cayır cayır yandı ankarada birileri sadece yanan ateşi izlemekle kaldı varın gerisini siz düşünün devrimci kardeş marşlarla idare et seni CHP li devrimci bak hoşuna gitiğini bildigim için sana bol kesedende devrimci diye hitap etim bu kıyagımıda unutma chp li yok daha neler siyaseti abide gibi duran chpde yapmalımıymışızda bak hele sen şu…………….

  • DEVRİMCİ
  • 6 Nisan 2010 - 12:20:05
  • DEVRİMCİYE CEVAP YAZMAK HER BABAYİĞİDİN HARCI DEĞİLDİR,ELİNİZ AYAĞINIZ DOLAŞIR HATA YAPTIRIRIM SİZE,BAK SANA YAPTIRDIĞIM GİBİ.
   BANA CEVAP YAZARAK SONUNADA ….KOYARAK MİLLETE REZİL OLAN AHMAK,BAK DİNLE DE CEHALETİNİN BOYUTUNU GÖR.
   “SİVASTA CANLAR YANARKEN,KOALİSYON ORTAĞI SAYIN ERDAL İNÖNÜ” YDÜ BU SENİN SÖZÜN,DOĞRUDA.SENİN BU YAZINI GENEL BAŞKANIN GÖRSE BİRDAKİKA PARTİDE TUTMAZ SENİN GİBİ BİR AHMAĞI.ÖYLE YA SEN BELLİKİ DİNLEMİYORSUN S.SARIGÜL!Ü BAK BEN SENDEN DAHA İYİ TAKİP EDİYORUM.NE DİYOR SN.SARIGÜL;”BİZ RAHMETLİ ÖZALIN KIVRAK ZEKASINI VE İŞBİTİRİCİLİĞİNİ,RAHMETLİ ERDAL İNÖNÜ’NÜN EFENDİLİĞİNİ VE DEVLET ADAMLIĞINI KENDİMİZE ÖRNEK ALIYORUZ” DUYDUNMU,AHMAK.ERDAL İNÖNÜ’NÜN YEĞENİ HAYRİ İNÖNÜ TDH DE DEĞİLMİ,SEN YANDIN ARKADAŞ.
   BENİ TDH YE ÇAĞIRANA BAK SEN.
   SENİN VE SENİN GİBİLERİN,DAHA ÇOK EKMEK YEMENİZ LAZIM.
   TDH DE DEVRİMCİLER VARMIŞ!!BEN SOLCU OLSUN,SOSYAL DEMOKRAT OLSUN RAZIYIM,DEVRİMCİ DÜŞÜNCEYE SAHİP OLMAK KOLAY DEĞİLDİR.HERHALDE SENİN DİLİN SÜRÇTÜ,TDH ÜLKÜCÜLERİN MERKEZİ OLDU DEMEK İSTEDİN GALİBA.NEYSE TEKZİP EDERSİN BİR ARA.

  • devrimciye cevap
  • 6 Nisan 2010 - 12:55:15
  • hay ağzına sağlık… tdh maltepede ülkücüler atatürk düşmanları var…
   bunlar yalakalık yapmaktan.. gerçekleri görmüyorlar……
   adamlar çıkmış burdan karaçarşafı savunuyorlar aziz beyi korumak adına… bir mangal başına partinin değişimin ilkelerini satıyorlar.. adam bu sayfalardan resmen kara çarşaf dedi başka bir sey demedi ilçeden kimse yalanlamadı….

   bunlar Atatürkün de bir devrimci olduğunu bilmiyorlar

  • eskişehir
  • 21 Nisan 2010 - 17:20:25
  • eskişehir kadın kolları merkez il ve ilçe başkanları ve yaklaşık 35 kadın görevlerinden istifa etti????

  • eskişehire cevap
  • 22 Nisan 2010 - 11:20:04
  • kadın kplları istifa etti diyorsunuz.nedeninide yazabilirmisiniz ???

  • tdh eskişehir
  • 22 Nisan 2010 - 11:27:56
  • gençligi olmayan kadını olmayan bir hareket nasıl başarılı olacak.bir gün önce gençlik kollarını görevden al.ertesi günü kadın kollarını görevden al.işte il başkanının zihniyeti.çalışanı al.sayın ahmet adalı siz erol aydın la bu işi berbat ediyorsunuz.bunu bilin.kim kaldı eskişehir tdh de lütfen bir bakın etrafınıza.

  • eskişehir tdh
  • 27 Nisan 2010 - 16:50:23
  • Eskişehir il ve merkez ilçe kadın kolları görevlerinden istifa etmelerinin sebebi il başkanı Ahmet Adalı’nın genel başkanımız Mustafa Sarıgül’ün,TDH’ın ilke,politikalarına ve misyonuna uygun olmayan tavırlar sergilemesidir.Gerçi kadınlarımız sadece görevlerinden istifa ettiler Sarıgül için halen dışarda çalışmalarına devam etmektedirler.

  • tdh eskişehir
  • 2 Mayıs 2010 - 10:07:56
  • eskişehir tdh ye cevap
   en güzelini yapıyorsunuz.davadan çekilmek olmaz.burası ahmet adalının çiftliği degil.burası çare sarıgülün yolu.bu yolu sizler gibi akıllı gidenler kazanır.birşeyler duydum dogrumu bilmiyorum.il başkanı Ahmet ADALI Genel Sekreterimiz HASAN AYDIN ın arkadaşıymış.beni görevden almaz diye böyle davranıyormuş.olabilirmi?kendisi birçok yerde söylemiş.eğer dogru ise çok vahim bir durum.sayın genel sekreterimiz HASAN AYDIN bu konuyu biran önce çözsün .Sayın Ahmet ADALI burada arkadaşcılık oyunu oynamıyoruz.yolumuz sevgi yolu,kardeşlik yolu,bu yolun ucundada liderimiz MUSTAFA SARIGÜL BİZİ BEKLİYOR.buna eskişehirde engel olamayacaksınız.eskişehir tdh ye sevgilerimle

  • tdh eskişehir
  • 20 Mayıs 2010 - 00:31:44
  • sosyal demokrat biri olarak deniz baykaldan menmuyetsizliğimiz sebebiyle mustafa sarıgül hareketine katılmıştık.amacımız deniz baykallı chp yi baraj altında bırakıp deniz baykalı istifa ettirmek v,bunun sonucu chp de birleşmekti.ama gerek kalmadı sanırım.çünki herkesin inandığı sevdiği ve güvendigi m.kemal kılıçdaroğlu chp nin başına geçiyor.ne duruyoruz biz.hep beraber chp ye.chp ile ikdidara yürüyelim.

  • xtdh eskişehir
  • 27 Mayıs 2010 - 17:59:49
  • eskişehir tdh yönetiminden ve üyelerden onlarca kişi chp ye geçiyor

  • tdh eskişehir
  • 15 Haziran 2010 - 21:37:49
  • eskişehiri karalamak ve arkadan oyunlar ceviren uygunsuz ilişki içinde bulunup bunlar tespit edilince partiden uzaklaşan arkadaşların yorumlarını dikkate almayın.. kendileri ahlaki yönden çöküntü içinde olduklarından yönetimi kötülemektedirler..bu arkadaşlar kendi menfaatlerini parti menfaati üzerinde tuttukları iin bu haldedirler.. allah ıslah etsin ..

  • tdh eskişehir
  • 30 Haziran 2010 - 19:59:15
  • 15,06,2010 tarihli yazıyı biri benim rumuzumu kulanarak yazmış.o kişiye şunu demek istiyorum .benim hırsızlara yadirecek param yoktu……….isterseniz isim vererekte neler yapıldıgını yazayım.ama sizlerle muhattap olmak bile beni incitiyor….yolunuz açık olsun

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz