MHP Bağcılar Kahvaltıda Buluştu

Abone Ol
Daha Fazla

Milliyetçi Hareket Partisi Bağcılar İlçe Başkanlığı tarafından her hafta bir bölge de kahvaltı tertipleniyor. Geleneksel istişare kahvaltı toplantıları hızla devam ederken, MHP Bağcılar İlçe Başkanı Ali Erdemir, Birlik ve Beraberlik içinde ilçemize hizmet etmeyi Hakka hizmet sayıyoruz diye başlayan sözlerinin ardından, İstiklal Marşı, Şehitlere dua ve Saygı duruşuna geçildi.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı İhsan BARUTÇU’yu İlçe Başkanı kürsiye davet etti. Bütün Milliyetçileri tek çatı altında buluşmaya,Birlik ve Bareberliğe davet ediyoruz. Önemli mesajlarda veren İl Başkanı ailelerle de fotoğraf çektirdi.

MHP Bağcılar İl Teşkilatının kahvaltısına başta MHP MYK Üyesi Hayrettin Nuhoğlu, İl yöneticilerinden Cafer Yaylan,Hami Arıcı,Adnan Gürbüz,Sebahir Tazegül,M.Akif Güneş,Murat İmza, İl Ocak Başkan Yardımcısı Rahman Can,Güngören MHP İlçe Başkanı Gülahmet Soylu, Bağcılar Ülkü Ocağı Başkanı Gökhan Yiğit ve yönetimi,MHP Bağcılar İlçe yöneticileri ile çok sayıda gönüldaşımız katıldı.

Yorumlar kapalı.