Renklerin Kardeşliği YALISPOR Gecesi’nde

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Yalıspor Kulübü’nün Vesta Restaurant’ta düzenleği geceye siyaset, spor ve iş dünyasından birçok isim bir araya geldi.

Maltepe Yalıspor Kulübü’nün heryıl düzenlediği geleneksel birlik beraberlik gecesine; Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin, Maltepe Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Kulüp Başkanları, Türkiye Partisi Maltepe İlçe Başkanı Mirze Şimşek, CHP Belediye Meclis Üyeleri, Ak Belediye Meclis Üyeleri, kulüp sporcuları ve çok sayıda davetli katıldı.

Yalıspor Kulüp Başkanı Alpaslan Gökkuş yaptığı konuşmasında ”Maltepe’nin ismini başarıyla taşıdığımıza inanıyoruz. Bayan voleybolcularımız gruplarında şampiyon olarak play-offlara katılmaya hak kazandılar. Maltepe’ye şampiyonluklar getirmek istiyoruz. Geçen yıl futbol takımımız liglere katılmadı ama bu yıl 2.lig’den devam ediyorlar. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin yaptığı konuşmasında ”Maltepe’ye yeni bir spor tesisi kazandıracağız. Şu çalışmaları devam ediyor. Dragos’taki boş top sahasını değerlendirip, Maltepe’deki spor kulüplerimizin istifade edebilecekleri muhteşem bir kompleks yapacağız” dedi.

Yorumlar kapalı.