Tokat’ın En’leri Görkemli Törenle Ödüllendirildi

Abone Ol
Daha Fazla

3 yıldır Tokat Kültür ve Haber Dergisi’nin düzenlemiş olduğu “TOKAT’IN EN’LERİ” ödül töreni bu yıl Bahçelievler Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Yoğun kalabalığın katıldığı geceye siyaset sanat spor ve medya camiasından tanınmış simalar katıldı. Tokat’ın En’leri ödüllerinde Maltepeli ve Eski Tokatlılar Vakfı İstanbul İl Başkan Yardımcısı Bülent Gürpınar’da Tokat’a ve Tokatlılara yapmış olduğu yardımlar ve Tokat’ın tanıtımında büyük caba sarf ettiği ve ünlü sanatçı Seda Sayan’ın Tokat’a okul yaptırmasında büyük çaba sarfettiği için yapılan ankette dereceye girip ödül almaya hak kazandı.

Gürpınar ödülünü Çocuklar Duymasın tv dizi oyuncusu “fısfıs İsmail”in elinde aldı. Her dalda yapılan ankette spor dalında Fenerbahçeli Uğur Boral, Ankaragüçlü futbolcu Özgür Çek ve Tokat spor ödül aldı. İşadamı dalında Dimes meyva suları sahibi milletvekili Orhan Diren, Özdilek Havluları sahibi Hüzeyin Özdilek ve Tokat’a Üniversite, Sağlık Ocağı ve okul yaptıran Cemalettin Dinçer, Sanatcı dalında Seda Sayan, Burhan Altıntop, Songül karlı, Kıvırcık Ali ödül aldı. Medya ve Organizazyon dalında Kral Karadeniz Tv ve 98.0 Kral Türk ve yapmış olduğu organizazyonlardan dolayı teşekkür plaketi verildi. Bülent Gürpınar ve Geniş Aile dizisi yönetmeni Ömer Uğur milletvekilleri, derneklerde ödül aldılar.

Geceye Tokat ve ilçe belediye başkanları, Eski Tokat Valisi şimdiki Sayıştay Başkanı Recei Akyel, eski devlet bakanı ve şimdiki Tokat MHP milletvekili Dr.Reşat Doğru, CHP Tokat Milletvekili ve Dimes meyva suları sahibi Orhan Diren, Bahçelievler ve Esenler belediye başkanı başbakanlık danışmanları, genel müdürlar, sanat camiası, Ak Parti milletvekilleri bürokratlar ve dernekler katıldı.

Gecede konserler ve Tokat’ı tanıtan sinevizyon gösterileri yapıldı. Ödül töreninde konuşma yapan Bülent Gürpınar “Ben bu ödülü bu zamana kadar bana destek olan ve ortağım olan Kral Karadeniz Tv ve Kral Türk Radyo Genel Koordinatörü “05 Mustafa” adına alıyorum” dedi ve kendisine destek olan tüm hemşerilerine teşekkür etti. Gecede ayrıca Bülent Gürpınar geceye katılan davetlilerle Kral Karadeniz Tv adına röportaj yaptı.

Yorumlar kapalı.