Teknoloji Büyük Ödülü İSBAK’ın

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dubai Gulf Traffic fuarı kapsamında düzenlenen proje yarışmasında “Yol güvenliği – Sürücü davranışlarını değiştirme” kategorisinde büyük ödülü İSBAK aldı.

Dubai’de düzenlenen ve Akıllı Ulaşım Sistemleri alanında sektörün önemli etkinlikleri arasında yer alan Gulf Traffic fuarı kapsamında düzenlenen proje yarışmasında “Yol güvenliği – Sürücü davranışlarını değiştirme” kategorisinde büyük ödülü İSBAK aldı.

Jüri üyeleri arasında Uluslararası Yol Federasyonu onursal başkanı Anthony Pearce ve Texas Ulaştırma Enstitüsü Operasyon Bölüm Başkanı Dr. Paul Carlson’un da yer aldığı yarışmaya “Cep Trafik +” ve interaktif trafik bilgilendirme ekranı “Beklence” ile katılan İSBAK, sektörde faaliyet gösteren uluslararası 220 firma arasından birinci seçildi.

Ödül almak üzere sahneye çıkan İSBAK A.Ş. Genel Müdürü Kasım Kutlu, böylesine önemli bir etkinlikte birincilikle ödüllendirilmekten gurur duyduğunu belirtti. Kutlu, bu tür girişimlere olan desteği nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a ve Belediye’yi temsilen ödül törenine katılan Ulaşım Daire Başkanı Dursun Balcıoğlu ve Trafik Müdürü Necip Ertaş’a teşekkür etti.

Ödül töreninin ardından başlayan Gulf Traffic fuarında İSBAK standına büyük ilgi gösterildi. Başta ödül alan yazılım olmak üzere, tanıtılan ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi verildi. Cep Trafik yazılımı ile yakından ilgilenen Abu Dhabi Üniversitesi yetkilileri, ortak proje geliştirme ve bilgi paylaşımı kapsamında çalışma yapmak istediklerini belirtti.

7 bin ziyaretçinin gelmesi öngörülen fuarda 220 uluslararası firma sergileme yapmakta. Fuar, 08 Aralık Salı günü sona eridi.

Yorumlar kapalı.